Противоположностите ли се привличат или....

  • 4 676
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 499
То с моя теммперамент е взривоопасно един да се изправи със същия. Не казвам някой кисел и скучен умреляк, ама поне малко по -уравновесен и не толкова избухлив. По хойкането също сме си паснали.

# 61
  • София
  • Мнения: 35 249
Ма, чакаме до последно за пулс Mr. Green

# 62
  • Мнения: 13 082
Аз агресирах в по-младите си години. Вече смятам, че на отсрещния му е става ясно и само с един мой поглед за какво иде реч и дали ще има избухване. Но определено си ме привличат огледални образи. Кротки найн Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 38 756
Леле, много сте избухливи!
Аз съм кротко същество, освен ако много не ме дърпат за опашката.
Ще ме изкефи някой хем да е темпераментен, хем възпитан.

# 64
  • София
  • Мнения: 35 249
Аз агресирах в по-младите си години. Вече смятам, че на отсрещния му е става ясно и само с един мой поглед за какво иде реч и дали ще има избухване. Но определено си ме привличат огледални образи. Кротки найн Joy
Къ си го възпиташ, Арийо!

Аз искам мъж да ме подчини, обере и да си мъркам. Когато не ми се мърка да си трае и да вика Yea ‘ma’am, ще се прибираш ли?

# 65
  • Мнения: 7 499
Аз агресирах в по-младите си години. Вече смятам, че на отсрещния му е става ясно и само с един мой поглед за какво иде реч и дали ще има избухване. Но определено си ме привличат огледални образи. Кротки найн Joy

То си е тръпка да станете на меле за малко и после да си се обичате. Това е рецептата.
Мен, мъж не се намери на тая Земя да ме подчини. В краката ми са всички.

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 23:47 от happy doc

# 66
  • Мнения: 10 998
Аз съм кротка и много мразя скандалджии. Но трябва да е пътешественик и да има пари.

# 67
  • София
  • Мнения: 35 249
Изобщо не искам да се мельосвам и да си вадя цветния нрав, искам розово и чистичко и никой да не ми го цапа.
Да си ме обича без балкански прояви, с респект и страст. Тей.

# 68
  • София
  • Мнения: 38 756
Тотално ми е писнало от скандалите с моя! Искам нещо ийзи, с чувство за хумор, оу йе - размечтах се.

# 69
  • София
  • Мнения: 35 249
Скандали не бих търпяла, по никакъв повод.
Да вземе мъж да ми вдига тон - не, няма да му се получи повече от веднъж.

# 70
  • България
  • Мнения: 6 241
Има една теория,която гласи,че "Противоположностите се привличат",но има и друга,която е "Еднаквите партньори се привличат"
Хайде всеки,който иска да опише еднаквостите и противоположностите си с партньора.Да видим кои са повече..
Няма да описвам, не сме еднакви, не сме противоположни, просто сме различни.
Гласувах за "еднаквите".
Не съм срещала мъжкия си аналог и сигурно няма да се случи, но мисля че би ми харесало.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 249
Уууу, аз го срещнах преди 10 години.
Големи цигани сме Joy но ми е BFF

# 72
  • България
  • Мнения: 6 241
Какво е "BFF"?

# 73
  • София
  • Мнения: 35 249
Бест френд форева Joy

# 74
  • България
  • Мнения: 6 241
Е, да.
Така го имаш за цял живот. Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт