Противоположностите ли се привличат или....

  • 4 651
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 189
Много клиширано. И с еднакъв съм била и с различен. Все става. Не е до това.

# 46
  • Мнения: 7 465
Сега с кой си? Еднаквия или различния?

# 47
  • Мнения: 6 164
Някога като тийн си мечтаех за някой Tall, dark and handsome и накрая се натресох на не толкова висок, рус, само хендсома остана в схемата. И пълни противоположности - ин и ян. С еднаквите тръпка нямам.

# 48
  • Мнения: 1 189
Сега с кой си? Еднаквия или различния?


 Сега съм с различен от мен тотално.

# 49
  • Мнения: 7 465
Ето, по - често тръпка има с противоположните, защото донякъде те провокират и те зареждат с адреналин.

# 50
  • София
  • Мнения: 38 604
Не бих могла да се хвана с "противоположен" - примерно батка с мускули и патриотични татуси. Брр.

# 51
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
А какво значи противоположен, тотално различен?! Метъл - чалга, вегетарианец - месояден, дясно партиен - ляво партиен, интроверт - екстроверт, романтична личност - пън, не обичам морето - обичам морето?!

# 52
  • София
  • Мнения: 35 163
Не бих могла да се хвана с "противоположен" - примерно батка с мускули и патриотични татуси. Брр.
Това не е противоположност, а крайност.

# 53
  • Мнения: 10 995
Аз мога да меля само с някой като мен,противоположен -не. Но по-скоро ме привлича общият интерес, а не някакви качества.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 789
Ето, по - често тръпка има с противоположните, защото донякъде те провокират и те зареждат с адреналин.

Тц, при мен е обратното. Аз съм темпераментна и мен ме провокират и зареждат хора като мен. С хора различни от мен - примерно, много спокойни, или много чувствителни - не е тръпка, а напрежение, и то негативно.

# 55
  • София
  • Мнения: 35 163
Някой умреляк ще ми е интересен точно две седмици, докато не разбера, че не е някаква страшна мистерия.
Няма какво да правя с такъв човек на дивана.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 604
И аз не бих се хванала с някой умрял от типа - от работата - вкъщи - работа.
/Моя мъж как ме хлъзна навремето - беше готин, ходехме насам - натам и изведнъж се залепи за дивана/.

# 57
  • Мнения: 13 083
И аз тъй. Човек дето не го интересува нищо, не помръдва, няма живец… Няма да го изтърпя и две седмици. Но има спокойни жени, които са ок с това. Просто аз не съм от тях. За добро или зло тези към, които съм имала най-силни емоции са приличали много на мен по темперамент.

# 58
  • София
  • Мнения: 35 163
По темперамент не ( че агресирам), но по натюрел - О, да!

# 59
  • Мнения: 6 164
Откъде толкова търпение имате ... две седмици. Два дни макс - единия за разгадаване на мистерията /или по-точно липсата ѝ/ и втория за гутбай.

Общи условия

Активация на акаунт