Каква раница за първокласник? Тема №3

  • 38 705
  • 494
  •   1
Отговори
# 435
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Аз поръчах belmil от озон. Тепърва ще видим дали сме доволни.

# 436
  • Мнения: 4 812
Добре, като съм от по-малък град от къде мога да видя на живо раници на Herlitz, Belmil и Topgal. Обиколих вече всички книжарници и магазини в града - масово предлагат Coolpack, Gabol, Back up. Чух че предишни години е имало в Метро. Някой има ли наблюдения за Метро?

Ами купувате според предлагането или поръчвате по интернет, ако ви се занимава после да връщате. В конкретния случай бих предпочела първото, въпреки че почти всичко пазарувам по интернет (но само от Амазон).

# 437
  • Мнения: 1 691
Аз поръчах belmil от озон. Тепърва ще видим дали сме доволни.
Аз съм мн доволна от качеството им!
Синът ми ще е 3ти клас ,не е мръднала!

# 438
  • Мнения: 2 280
Здравейте, извън темата съм, но не намерих къде да задам върпоса си. Тетрадките от Лидл качествени ли са или са като от Джъмбо? Благодаря!

# 439
  • Мнения: 18 755
Аз не знам какво е това некачествени тетрадки. Има всякакви и всички вършат работа. Купувайте смело Simple Smile

# 440
  • Мнения: 2 280
С много тънки листове, които прозират и буквално от другата страна на листа не става за писане. На Джъмбо са такива.

# 441
  • Мнения: 80
Аз от години купувам от лидл.  С офсетова хартия са и полето е от дясно. Сега пак ще взема от там, както и етикети.

# 442
  • Мнения: 1 691
Здравейте, извън темата съм, но не намерих къде да задам върпоса си. Тетрадките от Лидл качествени ли са или са като от Джъмбо? Благодаря!
Точно от Лидл сме купували дефектни тетрадки-на част от листите полето беше от др страна,имаха и някакви дупчици по листите.
Иначе са ок,просто като купувате ги проверете набързо...

# 443
  • Мнения: 85
Относно тетрадките, на мен една любезна  консултантка ми обясни, че редовете/линиите трябва да не са много тъмни, защото в един момент окото почвало да се измаря.

# 444
  • Мнения: 13 944
Аз взех на Габол и black and white, дано са добри.

# 445
  • софия
  • Мнения: 222
Относно тетрадките, на мен една любезна  консултантка ми обясни, че редовете/линиите трябва да не са много тъмни, защото в един момент окото почвало да се измаря.
Пълна глупост.

# 446
  • София
  • Мнения: 9 636
Аз купувам тетрадки от Джъмбо и проблем не сме имали.

# 447
  • Мнения: 31
Здравейте, синът ми на есен ще е първи клас. Няма да посещава занималня. Та моля препоръчайте ми здрава, лека раница
,т.к той е доста дребничък 120 см и 21 кила и ще се налага да я разнасяме ежедневно. Искам да е нещо наистина удобно, леко и издръжливо. От толкова мнения се обърках съвсем , та моля за конкретна препоръка. Благодаря предварително 🍀

# 448
  • Сф
  • Мнения: 4 777
Назад в темата има доста и конкретни предложения. Погледнахте ли ги?

# 449
  • софия
  • Мнения: 222
Аз взех на Габол и black and white, дано са добри.Много са добри и двете като качество,изпробвани са,

Общи условия

Активация на акаунт