Естетични процедури за лице и тяло – 43 тема

  • 63 775
  • 746
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 372
Радиочестота съм ползвала веднъж за процедура на шия. Не видях ефект. Сега искам да пробвам този pb serum.
Благодаря за темата!

# 16
  • София
  • Мнения: 64
Нямам опит с радиочестота.
Благодаря за темата, Алена!

# 17
  • Мнения: 1 222
До тук имам 6 процедури през няколко месеца. Най-добър ефект имаше след 3-тата. Категорично има ефект, бръчки няма да Ви изтрие, но порите ще се повлияят, ще има и едно общо стягане. Успех!

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Моля, посъветвайте ме какво да направя за очи, без филър. Имам торбички и леко отпускане на горни клепачи😒

# 19
  • Мнения: 2 732
Моля, посъветвайте ме какво да направя за очи, без филър. Имам торбички и леко отпускане на горни клепачи😒
И аз да се включа към това питане, но за зона под очи. Имам филър там вече разградил се. Но с времето се образуваха вече и бръчици. Не ми се иска да пълня с Филъри, а нещо за хидратация и възобновяване на зоната

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Аз и без това имам торбички под очите, ако сложа филър, представям си... мисля за неоперативна блефаропластика  с лазер, въпреки че ми изглежда болезнено...

# 21
  • Мнения: 3 027
Бустер. Аз правих при Каляшева и останах много доволна. Уплътни и подхрани много добре зоната. Трябваше 3 процедури през 3-4 седмици, но заради ваксините не можах да направя другите. И като цена не беше много.

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
А каква марка е бустера?

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Аз и без това имам торбички под очите, ако сложа филър, представям си... мисля за неоперативна блефаропластика  с лазер, въпреки че ми изглежда болезнено...

Неоперативната блефаропластика е много, много болезнена, но ако се обезболи - няма никаква, абс. никаква болка. Ако решиш - поискай си.

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Само че има въстановителен период, и то дълъг .. а този бустер отдолу няма ли да засили подпухването/торбичките?

# 25
  • Мнения: 3 027
А каква марка е бустера?

Прабих бустер под очи и цяло лице. Бустерите са различни. Restylane vital  и  RRS HA Eyes
Аз нямам подпухване, напротив хлътване имам и много ситни бръчици. Много добре ми заглади и освежи. Също има възстановителен, получава се оток за няколко дни, но аз понеже задържам дълго ми стоя 10 дни...

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Само че има въстановителен период, и то дълъг .. а този бустер отдолу няма ли да засили подпухването/торбичките?

7 дни за протокола, който се прави стандартно.

# 27
  • Мнения: 23
Аз съм четвърти ден след процедура Plasmsge. Сред разграден филър имам отпускане на долна клепачи, с което се боря вече почти година. Засега определям резултата за доста задоволителен, кожата е малко по стегната, мисля да направя още две процедури през месец, като се надявам да се подобри  още повече.  Процедурата на мен ми беше доста неприятна, въпреки, че ми сложиха лидокаин преди това.

# 28
  • Мнения: 530
magic_twist къде правихте процедурата?

Относно апаратните процедури - правих преди преме ACCENT PRIME при Ванеска за стягане на долна 1/3 от лицето и резултата беше супер.
Година по-късно - същия апарат , отново Хил клиник, но направен от друг- кожата ми увисна зверски- вече 2 седмици след процедурата....

# 29
  • Мнения: 34
Здравейте, имам доста белези по лицето следствие на акне. Насочила съм се към лазерно премахване. Какво бихте ме посъветвали като уред, клиника, лекар ?

Общи условия

Активация на акаунт