Естетични процедури за лице и тяло – 43 тема

  • 63 797
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
magic_twist къде правихте процедурата?

Относно апаратните процедури - правих преди преме ACCENT PRIME при Ванеска за стягане на долна 1/3 от лицето и резултата беше супер.
Година по-късно - същия апарат , отново Хил клиник, но направен от друг- кожата ми увисна зверски- вече 2 седмици след процедурата....

Процедурата я правих във Велико Търново, в Iclinic, резулатата не е waw, но мисля, че има леко стягане на кожата. Като ми паднат коричките ще се снимам и ще Ви изпратя да прецените.

# 31
  • Мнения: 201
Момичета, има ли сред вас да са ходили при Нели Здравкова? В Парадайс май си е преместила кабинета

# 32
  • Мнения: 450
Относно апаратните процедури - правих преди преме ACCENT PRIME при Ванеска за стягане на долна 1/3 от лицето и резултата беше супер.
Година по-късно - същия апарат , отново Хил клиник, но направен от друг- кожата ми увисна зверски- вече 2 седмици след процедурата....
При кой беше втората процедура, ако е удобно да споделите. Питам,защото обмислям консултация с Валянова. Интересува ме и цената.

# 33
  • Мнения: 1 952
А има ли някой с торбички, хлътване и сенки под очите едновременно.
Какво може да се направи?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 647
А има ли някой с торбички, хлътване и сенки под очите едновременно.
Какво може да се направи?
Има. Гледам профилната. И аз това правя Simple Smile . Ако трябва да сме сериозни-мисля за Морфеус и следя.

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Позната козметичка ми предлага радиочестота за подз очите. Става ли изобщо за там и правил ли е някой?

# 36
  • Мнения: 2 734
Някой има ли опит с лазера в Хил клиник - Pixel Q-Switch?

# 37
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
Позната козметичка ми предлага радиочестота за подз очите. Става ли изобщо за там и правил ли е някой?

При мен станаха щети.

# 38
  • Мнения: 530
Относно апаратните процедури - правих преди преме ACCENT PRIME при Ванеска за стягане на долна 1/3 от лицето и резултата беше супер.
Година по-късно - същия апарат , отново Хил клиник, но направен от друг- кожата ми увисна зверски- вече 2 седмици след процедурата....
При кой беше втората процедура, ако е удобно да споделите. Питам,защото обмислям консултация с Валянова. Интересува ме и цената.

Цената при Ванеска беше 200лв... другата  докторка мисля, че се казваше Надя.... взе ми 150лв. Ако правите - само при Ванеска... това ми е съвета. Другите въобще май не знаят какво правят с този апарат...

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 647
Някой има ли опит с лазера в Хил клиник - Pixel Q-Switch?
Аз съм правила 3 процедури с Accent Pixel RF™ в Хил клиник, д-р Азарова гостуваше тогава в четвъртък и петък, ако не се лъжа веднъж или два пъти месечно. Малко не правя разликата с Pixel Q-Switch, явно има. Ефекта според мен не беше кой знае колко видим, но според бивши колежки, които не бяха ме виждали няколко месеца бил много добър. Аз от 500лв на процедура очаквах повече. Не бих повторила.

# 40
  • Мнения: 8 771
Нямам опит с радиочестота, освен Oxygeneo , където ми включиха по време на процедурата малко red.

Не съм забелязала ефект, може би е хубаво да се комбинират, за да има.

https://skinline.bg/bg/geneo-superterapiya-3v1/


Стана ми интересен този pbserum, ще следя и други отзиви.

# 41
  • Мнения: 2 505
Козметичката всяка година ми изготвя пакет от процедури - радиочестотен лифтинг и колаген-индуктинова терапия. Има осезаем ефект, но и през останалото време на годината ходя на различни процедури. Сега направих 2 вида пилинг, общо 4 процедури. Зимата правя и терапии с вит С.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 647
Д-р Ванеска за pbserum
https://beautyconcept.bg/pbserum-medical/
Въпросния серум има две серии-козметична и медикал. Първата се нанася с ръце на лицето, в домашни условия. За съжаление в България не я внасят, говорих с вносителите. Има я в Чехия, Гърция, Русия, обаче не мога да я поръчам оттам.

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 11:25 от Darma4

# 43
  • Мнения: 7 419
Здравейте, имам доста белези по лицето следствие на акне. Насочила съм се към лазерно премахване. Какво бихте ме посъветвали като уред, клиника, лекар ?

Д-р Литов - СО2 лазер

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Запис да ви следя.Нямам опит с радиочестота, благодарности за темата.

Общи условия

Активация на акаунт