Две деца от 2ма различни бащи

  • 8 474
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 204
Всъщност ѝ е казал - ще минавам да те оправям отвреме навреме, а ти за благодарност ще ми спестяваш занимаването с разни усложнения, не са ми интересни, аз моята част си я върша, би трябвало да ме черпиш.

# 16
  • Мнения: 32 107
Друго нещо да ти кажа авторке.
Изключително неправилно и нездравословно за детето ти е да го запознаваш с всеки с който си лягаш.
Една самотна майка трябва да запознае детето с приятеля си само когато отношенията са наистина сериозни и когато е сигурна в неговите сериозни намерения.
Ако за 10 години я запознаеш с петима мъже с които си лягаш и си въобразяваш, че са ти "мъже" имаш ли си на идея как ще увредиш психиката на това дете? С какъв морал ще порасне? Какви ще са нейните отношения с мъжете?
Ей така дали си се питала за тия нещица.

# 17
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
И ако се решиш на аборт, да го плати той, или поне половината. Другият път да мисли като си прави кефа. Бахти селския хитрец, братче.

# 18
  • Мнения: 9 398
Нямаш мъж, но ако решиш да родиш детето, ще бъдеш самотна майка с 2 деца. Да принудиш мъжа да живее с теб, няма да стане. Мисли, дали можеш да се справиш сама с 2 деца без мъж.

# 19
  • Мнения: 1 600
Вече започвам да мисля дали да задържа бебето, въпреки че знам че това ще сложи край на отношенията ни.

Ако сложи край на отношенията ви ще си късметлийка, иначе ще си прецакаш още години от живота, преди да изтрезнееш и да го видиш що за мунчо е. За бебето, ако можеш да се оправиш сама с две деца, решението е ясно. Ако не можеш... както го усещаш от вътре. За "принца" обаче имай предвид че вероятно ще си вдигне гълъбите и да оставиш бебето, бременна и мърмореща няма да му трябваш.

# 20
  • Мнения: 7 423
Не е луд който яде баницата. Каква връзка с мъж, който не приема детето ти?  Трябва да си мазохист да си го причиниш това. Че и питаш какво да правиш.

# 21
  • Мнения: 7 499
Ма как така се навиваш да раждаш  от всеки еб.ч? Щото,  тоя за друго май не става.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Той какво точно ти каза като разбра, че си бременна?

# 23
  • Мнения: 1 304
В ужасна ситуация си се натресла. Следа като знаеш, че от този човек не можеш да очакваш нищо защо си допуснала да забременееш. Ако не сте говорили за съвместен живот, което е очевидно от написаното от теб, а сте се виждали само уикендите, даже с детето не е трябвало да го запознаваш.
Видно е, че не можеш да разчиташ на този човек, както и само на себе си... Дали са ти съвет преди мен, от теб е решението, което никак няма да е лесно. Такъв човек не ти трябва.

# 24
  • Мнения: 6 219
И кво сега, иска да има дете, да продължава кефчето за уекнда, ама без отговорности и финансови тежести. Ми кво да кажа, и аз така искам ....Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 473
По-напред са ти дали вече съвети, аз само ще добавя, че даже и ако евентуално го навиеш да заживеете заедно има огромна вероятност да се окаже съвсем различен човек, от това, което ти е показвал до сега. Едно е да си с някой за по два дена, и друго е всеки ден да сте под един покрив, че и с бебе и по-голямо дете.

# 26
  • Мнения: 4
Благодаря ви за коментарите. Аз много трудно взимам такова решение за живота си, просто чувствата играят съществена роля в случая. А знам че и той ме обича и не би ни изоставил, но незнам как ще продължа без него в живота си. Все пак ми е подкрепа във всичко, дори и в съкратеното време винаги е бил до нас.

# 27
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 047
Е, ама чакай сега, ти друго писа в първия пост... Каква подкрепа сега?!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 455
Нещо първото мнение и това не се връзват.
Той не иска да живее с вас и да поеме отговорност за вас, но ти е подкрепа.
Обича те, ама не те приема за семейство.
В какво се изразяват любовта и подкрепата?

# 29
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 361
А знам че и той ме обича и не би ни изоставил
Погледнато отвън съвсем не изглежда така. Защото каза и че...

за него аз не съм семейството, което той иска защото детето е чуждо.

Общи условия

Активация на акаунт