Антибиотик подходящ за язва

  • 538
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте, имам нужда от мнение. Майка ми е с язва на стомаха а трябва да пие антибиотик защото от доста време в болна. Изписаха и амоксигард. Моля някой на сподели ако знае кои антибиотици са подходящи за горните дихателни пътища при хора с язва на стомаха. Нещо от което няма да я заболи стомаха и да и дразни. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
Доколокто разбирам вече има предписан антибиотик. Лекуващият лекар наясно ли е, че тя има язва? Четохте ли листовката на антибиотика? Там упоменато ли е нещо за язва?

Антибиотиците не са нещо, което се предписва от форум, неслучайно се дават само с рецепта. Тук не сме компетентни да препоръчваме такива лекарства.

Като ѝ изписват нещо, редно е да каже на лекаря какви заболявания има, за да ги вземе предвид.

# 2
  • Мнения: 89
Да това ми е ясно, точно за това питам защото този антибиотик според мен не е подходящ. Ще се допитаме до второ мнение евентуално. Питам за информация а не да прилагам като лечение!

# 3
  • Мнения: X
Прочетете листовката и се свържете с лекаря, изписал антибиотика. Ако не можете с него, тогава вижте за второ мнение.

# 4
  • Мнения: 3 231
А вие как решихте, че не е подходящ?

# 5
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Щом се налага антибиотик, при това положение може да говорите с личната да ви насочи към болница и да вливат венозно.

Общи условия

Активация на акаунт