Любители на котки - Тема 171

  • 28 371
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
MarietaYo, вече 2 пъти ме проверяват.
Нищо чудно да ме хватат.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 506
След 5 дни отсъствие моята любовчийка си дойде.Мръсна,миризлива нослето и е издраскано,ухото и е малко цепнато.Други поражения няма.
Кога да чакам бебета?

Бебетата желани ли са? Знаеш ли какво ще ги правиш? Трудно е с осиновяването- много се предлагат...
Ако не- до 10- 15 дни не е проблем да се кастрира котанка.
Очарована съм от "4 лапи" в Банкя (там кастрират безплатно и дворни).

Таня, благодаря за новата тема! 🤗🌷

И виновникът да съм тук- Блеко ❤

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Morkovel99,малко котета се осиновяват от хора,които наистина ги виждат като приятели и се грижат добре за тях.
Дали не е вариант тези дни да я кастрираш мацата?

Харко подкрепя с четири лапи екологичното опаковане, много го харесва и явно е върл природозащитник,това е екоопаковка против начупване на чупливи предмети от Нотино:


Мамин златен,все ми се струва,че ми измяуква"Мамо"Продължава да е все в мен гушнат и много му се радвам.

Това е поставка за телефон,няма да я купувам,но е готина:

# 18
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 217
Благодаря за новата тема! Purple HeartAnimal CatAnimal Paw Prints
Ние спим. Sleeping

# 19
  • Мнения: 15 375
MarietaYo, вече 2 пъти ме проверяват.
Нищо чудно да ме хватат.
Васко, първо ти пожелавам бързо възстановяване.
Щом те проверяват, не рискувай, глобата е много голяма, а и нарушилите карантината минават през съд, следва осъждане по наказателния кодекс и чак тогава глоба. За да избегнеш наказателната глоба, същата може да бъде заменена с друго наказание пак по наказателния кодекс. Не е проста работа. Моя съвет е да не рискуваш да нарушаваш карантината. Ако трябва обади се до съответното РПУ или РЗИ и поискай зелен коридор поради извънредни обстоятелства, но така сам не предприемай действия.
Дано котан сам да си дойде и да не се налага да правиш всички тия "врътки". Стискам палци.

А, сега да се запиша в новата тема с благодарности към Танчето за нейната поддръжка Flowers Hibiscus и да си платя данъка с една разнежена и мъркаща Мая Heart, настанена върху любимото си дюшече т.е. шкембето ми:

Скрит текст:

А, тук изпълняваме сложни фигури от дисциплината "фигурно търкаляне на диван" Joy:

Пп Барби, Честита радост. Да ти е жива и здрава малката дъщеричка. Прекрасна, прекрасна новина, много се зарадвах като прочетох, че на бял свят се е появила малката бонбонка. Heart Eyes
Пп И със закъснение, но от сърце - ЧРД на Харко. Жив и здрав да е и дълги години да са си дружинка с Мари.

# 20
  • Мнения: 1 786
Здравейте, може ли да ми препоръчате постелка за пред котешка тоалетна. Мисля да купя  Котешка тоалетна Nestor Jumbo на Savic. Не мога да се ориентирам колко често се сменя филтъра на котешката тоалетна и влизат ли торбички в пакета. Чудя се и какви чинийки и играчки да купя за коте на 2 месеца.

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 09:37 от silvi_7878

# 21
  • София
  • Мнения: 39 823
Здравейте, може ли да ми препоръчате постелка за пред котешка тоалетна.
Аз имам това килимче - Килимче за котешка тоалетна Лапичка
Обира голяма част от камъчетата по лапите. Прах по лапите обаче остава... с растителна постелка съм.

Имам затворена тоалетна от Нечовешки магазин. Филтърът го смених преди 10 дена може би, а тоалетната ни е на няколко месеца.

За купичките порцелан или стъкло.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
И аз съм със същото. Пак разнася, ама той нашият е калпазанин. Simple Smile

А вчера купих порцеланови купички от Пепко, по 3 лв едната.
В магазините за животни са по17-20 лв.

# 23
  • Мнения: 4 143
То имало и по-лошо от това да ти се изпикаят в сушилника - да ти се изакат в чинията. След като покрих сушилника с кърпа... Сега направо ще викам водопроводчик да ми сменя сифона и ще слагам плоскост отгоре върху мивката.

# 24
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
Данък, докато темата е нова

Това на което спят е едно старо олекотено, май детско, което трябваше да бъде преправено на техни легла, но и така са доволни и го оставям Grinning

# 25
  • Мнения: 4 343
Скрит текст:
То имало и по-лошо от това да ти се изпикаят в сушилника - да ти се изакат в чинията. След като покрих сушилника с кърпа... Сега направо ще викам водопроводчик да ми сменя сифона и ще слагам плоскост отгоре върху мивката.
Таня,благодаря за темата.Записвам се с тази снимка

pndorinaa, много добре те разбирам и искренно ти съчувствам,Не ми се беше случвало,докато не взех Зак.Знаете за правенето му напук във ваната и то за неща,които аз не съм отчела като обида за него.Слава Богу,спря.Вече се страхувам да се хваля,че нещата са много крехки..
Сакура.Изключително нежно и чисто коте.Аз я обичам тази котка,от момента в който я гушнах.Търпя цялото пътуване София-Пловдив с непознат.После Пловдив-Хага без да направи нищо.От два дни махнах втората импровизирана тоалетна,която беше за нея,обаче и Зак демонстративно я ползваше.Тоалетната на Зак е в коридора,леглото му в коритора е близо до нея.Две нощи ги оставям там и двамата,за да свикват.Вече нямат проблем един с друг,вчера и двамата ме посрещнаха на врата.Обаче явно Зак не и разрешава да ползва тоалетната му.И два дни бърша в несвяст и двете неща на Сакура.Харесала си е място до входната врата.Днес съобразих,че може би тя се притеснява да е в затворената тоалетна/а пробвах и без капак,но не се получи/,която е близо до леглото на Зак.Днес местех тоалетната.Сега е до входната врата.И,за щастие,Сакура я ползва един път.Алелуя!
Обаче,не е мястото на голямата автоматична тоалетна зад входната врата.Не се отваря.Все ще трябва да я махна от там.Не знам кога.
И друго нещо ме радва.Вчера Сакуря мяука тревожно в коридора и Зак отиде на види защо.Сега пък Сакура отиде до него в коридора/той спи там в леглото си/и легна в леглото до него/което е неговото от другите стаи,тъй като тя реши,че нейното легло е тоалетна и се изпишка в него.Изхвърлих възглавницата и дадох едно от леглата на Зак да го ползва.В началото той я изгони от него,но сега и позволява да спи в него и то ДО него!!/
Сега гледох днешния епизод на "Моят акотка от Ада"и историят абеше подобна,само че с 3 котки.Измести ми гледната точка.Там се оказа,че уж"ангелчето и горкото коте,което тормозят"беше виновникът за всичко.Днес играх с тях и се опитвах да включа и двамата.Тя играе,но в момента,в който види и осъзнае,че Зак е близо,спира.
Знам,че имаме още работа,но имам надежда.Притеснява ме,да не съм избързала с тях и това,че един пък са ангелчета,подушват се,спят един до друг,хранят се един до друг и в следващия момент Зак започва да я дебне,тя хъска и той скача и я перва.И тя фучи.И после се изпуска.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Red, аз също подозирам, че когато Пиги пишка не в тоалетната си, е защото Буки я дразни докато е там и тя изхвърчава, притеснява се и просто отива някъде. Обаче дали е това причината кой да каже🤔 Не го е правила от повече от седмица може би, а не е като да са спрели междувременно да се "млатят". Понякога има проблем, после много време няма нищо, докато един ден просто не се случва пак. Нямаме обяснение Sad

# 27
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
Искам да покажа тази снимка, въпреки, че днес вече качих една, ама просто не мога да се сдържа.
Уникална поза за спане.

# 28
  • Мнения: 3 829
Васко, това беглецът ли е?

# 29
  • Мнения: 4 343
Галакси даде рецепта.Не помня точно-избухване и затишие Идеята е да измориш от игра дразнителя/който може и да не  е този,който очевидно е за теб/.
Аз за това се замислих,да не би Сакура каквато го играе миличка,всъщност да не го провокира
Преди да гледам днес,си мислех как всяка сутрин това дребното първо ме посреща и с едно нежно гласче не спира да мяучи поне 5 мин.Прилича на онези сладки,малки момиченца с "Госпожо,ама Петърчо така ми направи.."

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 23:37 от red soul

Общи условия

Активация на акаунт