Изпуснах влака

  • 15 869
  • 395
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 409
Светулчице, знаеш ли какво каза мъжът  ми снощи, в отговор на нещо като твоето твърдение (някъде по тв), че на мъжете не им трябвали силни жени - може да е силна и без да е доминираща.
Другарският съд сега е решил, че не му се полага мома на човека.
😀

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 15 575
Това не го разбирам. За какви навици питаш?

Поощряваме те да разкажеш малко повече за себе си, за да разберем къде се крие проблемът. Освен възрастта си, нищо друго не си упоменал.
В голям град ли живееш? В самостоятелно жилище (без майки и бабички)? Справяш ли се финансово? Как си с външния вид и хигиената? Имаш ли очевидни недостатъци (заекване, плешивост, шкембе, нисък ръст и др.)? Социален ли си, лесно ли ти се получава комуникацията с околните? Потентен ли си, считаш ли се за "добър" в секса?

# 47
  • Мнения: 6 711
Да, повече подробности трябва, за да се разбере "какво ти има" Joy
Добавям въпрос към горните. Дали си имал сериозна връзка/и и защо са се разпаднали, ако си имал? А ако си нямал, пак защо?

Пп. Само да вметна, че плешивостта не е недостатък за всички жени. Някои харесваме мъже с бръснати глави Joy

# 48
  • Мнения: X

Пп. Само да вметна, че плешивостта не е недостатък за всички жени. Някои харесваме мъже с бръснати глави Joy

Here I am!

😊

# 49
  • Мнения: X
Разбирам ако си жена, да се вайкаш - часовници, тиктакане, драми.

Защо се чувстваш така? Как иначе си се реализирал в живота, имаш ли работа, с родителите си ли живееш? Може някакви нереализирани планове в тази посока да ти влияят на самочувствието.

Не се вайкам. Приел съм нещата такива каквито са. Интроверт съм и рядко поглеждам извън моят вътрешен свят.
Живея отдавна сам и съм в собствен апартамент. Имам работа, която много си харесвам. Един недостатък, който отчитам е липсата на социален контакт в работата. Липса на пряк контакт с хора. Това може би е съществена пречка да се запозная с нови хора.

# 50
  • Мнения: 18 641
Хобита, някакви интереси извън работата, приятели, роднини - всичко това са потенциални канали за запознанства.

# 51
  • Мнения: 29 768
Дори мога да кажа, че след определена възраст външният вид не е от такова огромно значение. Важно е как се държи, какво излъчване има, колко е уверен и т.н. Важно е и да е поддържан, но това не винаги кореспондира с плешивостта и други физически данни.

# 52
  • Мнения: X
Е, ако си седиш вкъщи няма как по друг начин да се развият нещата. Можеш да пробваш сайтове за запознанства.

# 53
  • Мнения: 7 423
Да се споменава нисък ръст, плешивост, заекване, шкембе и бабички за мен е абсолютно нарушаване на добрия тон. Никой не е съвършен, ако не е това ще е нещо друго. И защо му се предлага жена с деца и това не разбирам. Щом е ерген му се полага свободна жена. Авторе, време е за действие, от много разсъждения полза няма.

# 54
  • Мнения: 378
Не че не трябва да търси контакти и общуване, но според мен, всичко е въпрос на съдба и късмет дали и кога ще срещнеш подходящия човек. Може да е на работа, в магазина, на спирка или в бензиностанция, никой не знае.В този смисъл място за отчаяние не трябва да има. Все едно е също така дали авторът е нисък, висок или каквото и да е - дайте да се огледаме, има невероятно (и в добрия и в лошия смисъл) изглеждащи екземпляри, които са в съжителства и т.н. А и някой беше казал - външният вид е важен, но са важни и много други неща. Така че - спокойно гледай напред. Важното е само да не спиш.

# 55
  • Мнения: 29 768
Щом е ерген му се полага свободна жена.

Да му се полага?!??! Не мисля, че в този живот на някой се полага нещо... Ако успее да си намери и да я задържи, разбира се, ама да му се полага, щото е ерген?!?!

Не се вайкам. Приел съм нещата такива каквито са. Интроверт съм и рядко поглеждам извън моят вътрешен свят.
Живея отдавна сам и съм в собствен апартамент. Имам работа, която много си харесвам. Един недостатък, който отчитам е липсата на социален контакт в работата. Липса на пряк контакт с хора. Това може би е съществена пречка да се запозная с нови хора.

Започни да излизаш с приятели или колеги просто на кафе. Намери си хоби. Запиши се на танци/фитнес/готварски курс, излез от черупката си.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 697
Каквото си намери, такова, гаранции няма ни за ергени, ни за пет пъти развеждани. Той обаче има право сам да преценява на какво е навит и какъв е рискът да не намери нищо. Wink

# 57
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 361
Ми той май дори не търси, а само седи на пейката и чака да мине влак, че и да спре, до отвори широко врати, червен килим да го чака, той после само да влезе и да дойде стюардесата да сложи масата 🤨

# 58
  • Мнения: X
А, да влезе. Чака кондуктора да го дръпне вътре.

# 59
  • Мнения: 7 952
Авторе, като попитах за навици на стар ерген, аз нямах предвид визията ти и така нататък, както другите клюкарки те подчекват да споделяш Joy
Не знам как да го обясня - на някои хора аурата им чак мирише на стар ерген/мома. Не зависи от възрастта, усеща се индиректно като един сърбеж в главата, който ти казва "с този няма да изкарам и две денонощия, преди да ме обземе луд стремеж да му забърша един". Това е една застоялост на духа, която разбира се има и при много семейни хора, но съчетана с онази предизвикателно самодоволна самодостатъчност, която някои се опитват да демонстрират, плюс закостенели с годините навици, често невротичност и нерядко за съжаление любов към чашката.
Аз познавам много самостоятелно/самотно живеещи хора и далеч не всички са такива консерви, но тези, които са вече станали консерви, смятам за тежък неспасяем случай. Не съм сигурна дали успях да се изразя достатъчно добре.

Общи условия

Активация на акаунт