Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 81 340
  • 307
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 470
Хотел Дафовска - Пампорово.

# 106
  • Мнения: 198
Бихте ли ми препоръчали хотел в Баня(банско) без медикъл спа
10х

# 107
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Seven Springs, но е малко хотелче (тип бутиково), не е голям комплекс като Hot Springs. По-скоро подходящо за двойка бих казала.

# 108
  • sofia
  • Мнения: 406
Aquilon Residence & Spa
с. Баня на 5км от Разлог и Банско

# 109
  • Мнения: 7 978
Още един добър отзив за "Тракиец". В момента сме тук, дойдохме без да сме чели ревюта и без някакви големи очаквания, но базата ни изненада много приятно. Ние сме в просторно студио с мебели от истинско дърво, децата в двойна стая, също доста прилична по размер и с балкон. Има кани за вода, нескафе, захар и чай като комплимент от хотела. Има малък минибар.
Релакс центърът е хубав, външното джакузи работи, сауната е много добра и парната баня също. Вътрешното джакузи е перфектно за хора с болни вратове като мен, прави чудесен масаж на болното място. Вътрешният басейн е малко странен и има разни прагове и прегради, но става. Признавам обаче, че водата бе хладна. Инфраред сауната също работи,  но не съм влизала вътре.
Леглата са удобни.
В ресторанта бяхме обслужени от професионалист, който въпреки многото маси, които обслужваше, успяваше да запомни кой какво си е поръчал и да сервира без малоумното ъъъъ, това за кого беше. Понеже на младини работех в този бранш, много се впечатлих от начина, по който той и другите сервитьори постоянно, но дискретно наблюдаваха масите, за да отсервират празните чинии и да напълнят чашите с идеално съчетание от любезно отношение и демонстрация на професионализъм.  Цените в ресторанта са много ниски в сравнение с тези на други места с доста по-лоша обстановка. Храната беше вкусна, а порциите добре изчислени.
За съжаление след малко ще изпращаме дъщеря ни на летището и тръгваме, но със сигурност бих се върнала тук с удоволствие.

# 110
  • Мнения: 1 080
Аз отново да похваля любимия ми Русковец Ризорт в Добринище. Отидохме за откриването на зимния сезон в Банско, но сезон засега няма, както и сняг. Общо взето из града е почти пусто с изключение на групички от рускоговорящи.
Отмених една резервация през ноември, тъй като ми се обадиха от хотела, че ще има профилактика в спа зоната. В сравнение с пролетта е по-чисто и освежено. В стаите е както винаги уютно и с гледка към Пирин. Атмосферата е супер спокойна, преобладават семейства с деца, придружавани от възрастни роднини. Закуската е вкусна и на блок маса. Персоналът е ненатрапчив и вежлив.
Нямам никакви забележки. Препоръчвам.

# 111
  • Мнения: 1 183
Спа хотел Белчински извор
Единственият малък минус за мен, е че няма топла връзка между ресторанта и хотела, ако времето е хубаво и топло, не е проблем.

Иначе комплексът е много голям, много зелен и поддържам, хубава гледка.

Разнообразно спа, хубави и чисти басейни, топла вода, външните басейни са много приятни.

Ресторантът предлага хубава атмосфера и храна.

Закуската не е топ и не е толкова разнообразна, но не е и напълно посредствена. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 160
.

Последна редакция: ср, 11 яну 2023, 11:12 от mimito7676

# 113
  • Мнения: 25 824
Темата е за отзиви, а не за въпроси.

# 114
  • Мнения: 3 943
Тема за коментари и въпроси има ли?!
Бих направила, много е неприятно това остро скастряне!

# 115
  • Мнения: 25 824

Моля, придържайте се към идеята на темата за Бял списък


А на нас дали ни е приятно, когато получим известие за нов отговор и дойдем да прочетем нещо хубаво за някой хотел, а попаднем на поредния въпрос?
Ако само ще се пита, какъв е смисълът от темата?

Потърси друга, подходяща тема. Имаше такава за хотелите в Павел баня. А ако няма или е много стара, пусни си запитването в нова.

# 116
  • Мнения: 267

Моля, придържайте се към идеята на темата за Бял списък


А на нас дали ни е приятно, когато получим известие за нов отговор и дойдем да прочетем нещо хубаво за някой хотел, а попаднем на поредния въпрос?
Ако само ще се пита, какъв е смисълът от темата?

Потърси друга, подходяща тема. Имаше такава за хотелите в Павел баня. А ако няма или е много стара, пусни си запитването в нова.


Точно въпросите / и то по темата!!! / провокират отговори за местенца, които сме посетили и харесали.
Моето мнение е, че по-често ще правим препоръка за хотели, които са за белия списък, ако сме провокирани за това.
Защо не опитаме и да оставим повече " въздух " в тази така приятна тема? Може пък, точно така тя естествено да се " раздвижи "? Simple Smile

# 117
  • here and now
  • Мнения: 4 334
Kings Valley - Medical & Spa Hotel - близо до Казанлък
Чудесно СПА, топло навсякъде, водата в басейните също.
 Храната е вкусна и разнообразна.
Малко са тромави на рецепция.

# 118
  • Мнения: 651
и аз смятам, че всеки трябва да е свободен да коментира, въпросира и т.н. в темата. Така се стига до мнения и повече впечатления за отделните хотели. Иначе ще е просто реклама. Суперлативите не формират обективността на мненията.

# 119
  • Мнения: 6 353
Да въпросира?!! Откъде ги измисляте тези думи? Няма проблем някой като е оставил коментар за даден хотел, ако друг потребител прояви интерес към мястото да зададе уточняващ въпрос, но темата не е "Търся хотел, моля дайте предложения".

Общи условия

Активация на акаунт