Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 79 401
  • 290
  •   2
Отговори
  • Мнения: 13 594
Добре дошли в новата ни тема преди началото на активните летни пътешествия. Дано всички намерим прекрасни места за отсядене и споделяме с удоволствие.
Моля, придържайте се към идеята на темата за Бял списък
Предишни теми:
Тема 1 - https://www.bg-mamma.com/?topic=192255
Тема 2 - https://www.bg-mamma.com/?topic=576512
Тема 3 - https://www.bg-mamma.com/?topic=766008
Тема 4 - https://www.bg-mamma.com/?topic=1117814

# 1
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 870
Ето и моето предложение, не е хотел, но е страхотно място с невероятна гледка.
Намира се в местността Предела, близо до град Банско. Всяка спалня е уникално обзаведена, матраците и възглавниците са ортопедични. Кухнята има всичко необходимо - кафе автомат, микровълнова, съдомияна, има и външно барбекю. Глезотийки са джакузито с гледка към Пирин планина и сауната. Къщата е много топла има и подово.
http://www.booking.com/Share-4xUd86

# 2
  • Мнения: 1 681
Ето и моето предложение, не е хотел, но е страхотно място с невероятна гледка.
Намира се в местността Предела, близо до град Банско. Всяка спалня е уникално обзаведена, матраците и възглавниците са ортопедични. Кухнята има всичко необходимо - кафе автомат, микровълнова, съдомияна, има и външно барбекю. Глезотийки са джакузито с гледка към Пирин планина и сауната. Къщата е много топла има и подово.
http://www.booking.com/Share-4xUd86
При мен се отваря самият Букинг, а не линк към къщата. Може ли име или нов линк.

# 3
  • Сф
  • Мнения: 10 700
При мен се отваря. Къща за гости Радост. Но по интересното, е че за пореден  път виждам това мнение с препоръки от потребителя
 Което само по себе си е по- интересно 😉 особено като начало на темата "бял списък"..
1 път
Чета и следя темата отдавна и искам да споделя с вас една къща за гости, на която попаднах съвсем случайно в фейсбук, след като бях пуснала в търсачката вила с джакузи. Къщата е чисто нова, намира се близо до Банско, с уникална гледка към Пирин. Има 3 спални, всяка обзаведена в различен стил. На първия етаж са хол с трапезария, сауна и джакузи, има и външно барбекю. Домакинята ни посрещна с бутилка вино, бонбони за децата. Децата много харесаха джакузито, топло, ново и лежиш вътре и си гледаш планината.
Бяхме първите гости, пак ще се върнем през лятото.
Който иска може да ги намери във фейсбук
Къща за гости Радост; 5.12.2021
2. Къща за гости Радост, близо до град Банско, на 15км, в местността Предела. Бяхме януари там, има джакузи и сауна. Къщата е бутикова, много красиво обзаведена, топла, има плодово, което е важно, когато си с малки деца.
Може да я разгледате във фейса.15.02.2022

Сега пак! Не ми се рови ,ама нон стоп тая къща се набива.... Колко да е прекрасна и то до Банско...малко уважение към аудиторията!

# 4
  • Мнения: 6 314
PureLove, отговарям ти за хотел Св. Ив. Рилски в Банско в новата тема, че там нещо не ме допуска да пиша.
Да, беше много спокойно, но си имаше хора. Цялото Спа работеше на макс, както и горещо джакузи и много топъл басейн навън. Масажи и хамам. Аз обаче ползвах само вътрешните басейн и джакузи, Лакониумът с релакс лежанки и ароматната камина с релакс фотьойли. Ето това включва Спа зоната:
Скрит текст:
Нямам никакви забележки. Само дето вместо да изпратим зимата я посрещнахме с хубав сняг. Сякаш не идва Великден, а Коледа.
Скрит текст:

# 5
  • Мнения: 612
Хмм, за най- добрите хотели ще трябва да си помисля, но като видях темата не се сдържах да споделя за едно местенце, което съотношение цена и качество за мен е нереално. Комплекс “Житари” се казва, с. Житница, Пловдив. Изключително приятно и красиво местенце. Нощувка със закуска ни беше 25 лв/човек.. което само по себе си е фантастично 😆 Разполага с външен басейн, детски кът, джакузи, сауна, парна баня.Стаята ни беше чудесна - просторна, с изключително удобно легло. Има всичко необходимо в стаята - климатик, кабелна, мини-хладилник, ел. кана. Имаше дори комплиментчета - разни пакетчета с чайове и кафета.. не помня какво друго (да, имаше и още!), но за цената си и това си е много 😆 Храната в ресторанта също беше много вкусна и бюджетна.
Та определено това местенце си го наредих на първо място за бягство и отдих. С бюджетната си цена е съвсем идеално за чести уикенд почивки Simple Smile))

# 6
  • София
  • Мнения: 2 884
Само да допълня, че твърде често през уикендите в комплекс Житари има сватби и тогава не е тази идилия, която описвате. Ние оцелихме такава, но бяхме само за една вечер там и не ни попречи толкова.

# 7
  • Мнения: 612
Оуу, съжалявам да го чуя, не съм знаела. Ние явно сме били с късмет, винаги сме го оцелвали изключително тихо и спокойно. 😆 Но ще имам едно наум вече като запазвам да питам дали се засичат нощувките с някое събитие 😄 Благодаря Ви!

# 8
  • Сф
  • Мнения: 10 700
Добре Фатална, знам какво включва спа то, защото сме били и ние. Не знам дали знаеш, но външния басейн е с минерална вода. Карат си я от някакъв извор наоколо от селата, забравих Simple Smile
Стараят се хората, радвам се че ви е харесало.
Като опозиция ще сложа Лъки Банско в белия списък тогава Simple Smile Много по- добро спа + солна стая, ледено ведро ,ледена стая и тн сауни , джакузи, и който иска да си отвори какво включва спа то. О,да и перфектно обслужване, никакво фамилиарничене. За Иван Рилски като хотел гръмко рекламиращ се като спа..ами...точно като спа хотел не ми е за тук. Иначе да, добре е хотела. Фаталина, пропуснала си с масажите. Та това е.
Добре е да има дискусия, така всеки ще открие своето място.
П.п. И аз го гледах това Житари, обаче се сетих за сватби и тържества. И хубаво ,че споделихте,че търся тихо място. Дано наистина казват и не само там , а в подобни комплекси, ако имат мероприятие.

# 9
  • Мнения: 612
О, аз се сетих за още едно местенце, което е интересно и мисля, че си заслужава да споделя с вас 🌺
Беше на първо място в сърцето ми, не знам как не се сетих първо за него 😆 Може би, защото последно съм ходила 2019 и не мога да дам особено актуална информация, но все пак ще го споделя. Комплекс “Mentor Resort”, с. Гайтаниново, Гоце Делчев. На 5км от границата с Гърция и е повече от перфектно за комбиниране с почивка в Гърция. Ние така правехме, затова и не съм ходила докато траеше пандемията. Цената тогава беше отново под 30лв на човек.
Така де, по същество 😆 Стаите няма какво да ги дъвча - просторни, чисти, удобни, с подово отопление.
Външен басейн, като ми направи първо много добро впечатление, че към басейна имаше повече от всичко необходимо за игри и забавления на децата, а не просто отбий номер.
Спа центъра е ясен - джакузита, парна баня, сауна, обаче тук има и безплатен солариум за любителките.
Перфектно местенце е за почивка с децата - разполага с футболно игрище, зоокът с понита, сърнички, зайчета. Има и X-box с доста игри.

Последна редакция: ср, 20 апр 2022, 09:17 от lilyaa

# 10
  • Мнения: 6 314
О, аз се сетих за още едно местенце, което е интересно и мисля, че си заслужава да споделя с вас 🌺
Беше на първо място в сърцето ми, не знам как не се сетих първо за него 😆 Може би, защото последно съм ходила 2019 и не мога да дам особено актуална информация, но все пак ще го споделя. Комплекс “Mentor Resort”, с. Гайтаниново, Гоце Делчев. На 5км от границата с Гърция и е повече от перфектно за комбиниране с почивка в Гърция. Ние така правехме, затова и не съм ходила докато траеше пандемията. Цената тогава беше отново под 30лв на човек.
Така де, по същество 😆 Стаите няма какво да ги дъвча - просторни, чисти, удобни, с подово отопление.
Външен басейн като ми направи първо много добро впечатление, че към басейна имаше повече от всичко необходимо за игри и забавления на децата, а не просто отбий номер.
Спа центъра е ясен - джакузита, парна баня, сауна, обаче тук има и безплатен солариум за любителките.
Перфектно местенце е за почивка с децата - разполага с футболно игрище, зоокът с понита, сърнички, зайчета. Има и X-box с доста игри.
Погледнах предложението Ви, т.к. много харесвам районът. Наистина изглежда добре, но цение им, както и очаквах са доста високи, за това което се предлага - 49лв. на възрастен в двойна стая само за нощувка.

PureLove, Лъки ми е любим хотел , но не съм го посещавала от 2016 г.  и не мога да направя сравнение. С удоволствие бих го посетила отново.

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 918
Хотел Никол в Долна баня. Непретенциозен, чист, чудесно обслужване и вкусна храна!

# 12
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Хотел Никол в Долна баня. Непретенциозен, чист, чудесно обслужване и вкусна храна!
И прекалено скъп за нивото, което предлага. Simple Smile Не, че не е добро, но не е и за тази цена Sad Ако целта е да се отсее клиентелата, може би е разбираемо, но друга причина не виждам Simple Smile

# 13
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Аз идвам да  похваля  Парк-хотел Стара Загора. Много е хубав. Само един минус имаше и то че попаднахме на сватба и когато майка ми е резервирила стая нищо не са й казали. Като цяло много ми хареса. И парка около хотела също е много хубав.

# 14
  • софия
  • Мнения: 2 918
Хотел Никол в Долна баня. Непретенциозен, чист, чудесно обслужване и вкусна храна!
И прекалено скъп за нивото, което предлага. Simple Smile Не, че не е добро, но не е и за тази цена Sad Ако целта е да се отсее клиентелата, може би е разбираемо, но друга причина не виждам Simple Smile
Въпрос на гледна точка!

# 15
  • Сф
  • Мнения: 10 700
Значи, за Никол Долна Баня още един +. Детето ходи там ,а не е като да не ходим по по- висок клас хотели. Беше приятно изненадана. Именно за хотел от по- нисък клас. Цена в момента не мога да коментирам. Променят се нещата с дни. Инфлация. Спомням си за чистота, обслужване, храна също. Като +. Вечерята на свободна консумация, не ми се беше видяло скъпо. И е с минерална вода. А, ей сега намерих на визит оферта . Не ми се вижда скъпо като пакет
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-k-ks-dolna-bania-d … 3k9waAg3WEALw_wcB

# 16
  • Мнения: 6 314
Значи, за Никол Долна Баня още един +. Детето ходи там ,а не е като да не ходим по по- висок клас хотели. Беше приятно изненадана. Именно за хотел от по- нисък клас. Цена в момента не мога да коментирам. Променят се нещата с дни. Инфлация. Спомням си за чистота, обслужване, храна също. Като +. Вечерята на свободна консумация, не ми се беше видяло скъпо. И е с минерална вода. А, ей сега намерих на визит оферта . Не ми се вижда скъпо като пакет
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-k-ks-dolna-bania-d … 3k9waAg3WEALw_wcB
Pure, объркала си се. Това, което си постнала е хотел Долна баня, а ето това е Никол http://hotel-nikol.com/
Хубави празници на всички!

# 17
  • Мнения: 198
Искам да поФала 5 те елемента, че са вдигнали много нивото на храната!!

# 18
  • Сф
  • Мнения: 10 700
Да, мерси Фаталина. Лудницата почна вече. Simple Smile Не знам какво постнах, хотел Никол имам предвид Simple Smile
Весели празници на всички и повече бг хотели тук!

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 918
Това имах предвид за Никол, че за ценовия си клас е чудесен.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 417
от години ходим в Никол ,много ни харесва всичко Simple Smile
Препоръчвам

# 21
  • Мнения: 713
Вчера се завърнах от Спа Хотел Бор- Велинград. Разкошно място- хубава локация в най-високата част на града, но в същото време недалеч от центъра. Чисти стаи и бани, ресторант и храна- перфектни. Урегулиран паркинг и достатъчно зелени площи наоколо. Има басейн, джакузи, фитнес.

# 22
  • Мнения: 586
Това ни е любим хотел. Често го посещаваме. Единствения проблем е, че има един вътрешен басейн, който се препълва с хора и не е пригоден за деца. Иначе и цените са идеални. Съотношението цена-качество е отлично.

# 23
  • Мнения: 4 808
А аз все го избягвах този хотел, някак си не ми харесваше на снимките.
Аз влизам да похваля "Ефект Алгара бийч клуб хотел" в Кранево. Бяхме по Гергьовден с приятели и всички останахме безкрайно доволни. Хотелът страшно много ни хареса: чистота, любезен персонал, чудесно обзавеждане, храната беше супер, на много богата блок-маса. Хотелът е 4 звезди, на самия морски бряг, има собствен парк с алеи и малък параклис, игрища за тенис, футбол, волейбол и фитнес, безплатен паркинг. Единствено ни липсваше вътрешен басейн и анимацията малко куцаше, но въпреки това останахме много доволни.

# 24
  • Мнения: 1 632
Влизам да дам положителен вот за “ Рока Ризорт” на яз. Кърджали. За втори път бяхме гости.Вълшебна гледка, уютно, чисто. Архитектурата на хотела е уникална !!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 573
Да похваля Гранд Хотел Велинград. Бяхме там за Великден. Хубави големи стаи, удобни легла, чудесна и разнообразна храна. Много сауни, парни бани, голям басейн, достатъчно джакузита. Спа зона само за възрастни. Видях, че има няколко външни басейна. Ще ги пробвам лятото. Обичам големите хотели, където не се усеща, ако има много хора.

# 26
  • Мнения: 1 072
Правят ремонт на 1ия етаж сега, само споделям.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 884
Хотел Александър, Павел баня, много чисто, чудесна кухня, отлично обслужване. Изключително приятно изненадани останахме.

# 28
  • Мнения: 682
Пирин Голф Клуб Банско, уникални, всичко е на ниво, никакви забележки, тук сме вече 3ти ден и изобщо не ми се тръгва!

# 29
  • Мнения: 581
Здравейте, препоръчайте ми хотел в Южна България около Пловдив с хубава хотелска част, обслужване, храна, природа, чист въздух, СПА и по възможност разходка с кон в гори, планини с разглеждане на диви животни?

# 30
  • Мнения: 25 731
Здравейте, препоръчайте ми хотел в Южна България около Пловдив с хубава хотелска част, обслужване, храна, природа, чист въздух, СПА и по възможност разходка с кон в гори, планини с разглеждане на диви животни?

Дивите животни живи ли трябва да са, или може препарирани? Simple Smile

Темата е за препоръки на хотели, не за въпроси.

# 31
  • Мнения: 581
Хаха да, права си. В коя тема да се обърна?

# 32
  • 1444
  • Мнения: 1 069
Velma125, резгледай Тракиец, Старосел, Марково... за тях се сещам на прима виста. Е, няма как да покрият всичките ти критерии, особено частта с дивите животни Simple Smile, но все пак.

# 33
  • Мнения: 586
Еко хотел "Здравец".

# 34
  • Мнения: 581
Засилих се тъкмо към Еко хотел Здравец, но заради лошите мнения, ще се насоча към Тракиец. Благодаря!
Ей този в Старосел изглежда впечатляващ заради джакузито на терасата, но скорошните мнения също са лоши... Явно ще е Тракиец.

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 17:46 от Velma125

# 35
  • Мнения: 290
Здравейте. Тъй като ще имаме годишнина с моя мъж. Търся някакъв хотел или къщичка в планината с басейн. Нещо романтично ♡ имате ли някакви предложения? Благодаря

# 36
  • Мнения: 6 314
Здравейте. Тъй като ще имаме годишнина с моя мъж. Търся някакъв хотел или къщичка в планината с басейн. Нещо романтично ♡ имате ли някакви предложения? Благодаря
Не пишете за кой район става дума. Хотели и къщи с басейни бол за всеки вкус и на всакакви цени. Може да разгледате село Огняново до Гоце Делчев. Там повечето хотели и къщи за гости са с топли минерални басейни. Например това. https://valentinacastle.com/bg/eco-houses/ Не съм го посищавала, защото не е моят тип почивка, но Вас може да Ви устрои.

# 37
  • Мнения: 653
Само ще ги изредя, че са доста:

1 - Topola Skies, Топола
2 - Raya Garden, Велико Търново
3 - Бизнес хотел Пловдив, Пловдив
4 - Емералд, Равда
5 - Saint George, Поморие

Тъй като с половинката предимно се интересуваме от СПА почивки, това са деснинациите, които са ни харесали в тази насока (без Търново и Пловдив, там целта на посещението беше друга).
В някои от посочените хотули сме били по повече от няколко пъти, така че мнението ми е изградено на база СПА условия, като някои от посочените имат внушителни СПА комплекси, а други имат малки СПА центрове, но много китни, поддържани и чисти + всякакви други удобства, разположение, паркинг, развлечения, храна и тн.

# 38
  • Мнения: 198
Искам да поФала Йегерхоф Пловдив
много читав бизнес хотел с чудна закуска

# 39
  • Мнения: 1 072
Дълъг и отегчителен неутрално-позитивен отзив:

Топола Скайс

Скрит текст:
Не ти харесва - игнорирай, отне ми доста време, все за някого ще е полезен.
Благодаря !

Като за начало за мен/нас - неутрален отзив, за пристигащите за първи път - позитивен.

Сравнявам с посещението ни по време на Ковид пандемията. Сега рестрикции няма, но и подобрения няма.

Защо избрахме точно този комплекс, пред другите ?
Имахме семейни празници, 5 поредни дни - имен ден, 3 рождени дни, годишнина, празник на детето (нищо, че вече са големи Simple Smile  )
- аквапарк, който отваря след нашето посещение - напълно бяхме наясно и това не повлия на оценката ни
- екшън парк
- отопляеми басейни - предвид променливото време си е екстра
- охраняем паркинг
- ZIP Line - отделно е от хотела
- плаж Адора  и чувството, че не си в България

1. Паркинг - безплатен и голям и паркинг.
Влиза се след бариера и проверка за налична резервация.

В крайната му част си личи, че асфалта е по-тъмен, според мен са разширили с цял един ред паркинг, което е плюс. Сега е празен, както и комплекса, да е имало около 20 автомобила.

2. Рецепция - премахнали са " Ковид" преградите. Този път бяха любезни.
Настаниха ни в 11, гривните дадоха в 14.00, защото мамалигите и бай Ганьовците, ще вземат да идат на обяд и ще ги набутат Simple Smile

3. Апартаменти - настаниха ни в "блок" D.
Чист, голям, апартамент, с 2 бани с вани, 2 спални, хол, бокс, помещение със сушилник. Страхотно помещение, с всичко необходимо и голяма тераса.


4. Басейни - с разочарование установихме, че подгряват само малкия басейн.
Една от причините да изберем Топола Скайс пред Невис примерно. То пък уцелихме страхотно време и басейните се стоплиха. И все пак, дори с малкия си е екстра да си пиеш питието до полунощ и да се плацикаш в топла вода.

4 басейна - основен, между апартаментните сгради (не съм го снимал), отопляем и инфинити басейн.


Не мога да не отбележка, колко мръсен беше основния басейн, въпреки усилията на персонала да го чистят.

5. Екшън/въжен парк - посещавахме го всеки ден, младежите бяха различни и много любезни/учтиви, говореха на Вие. Дребни неща, които забелязвам веднага.




Работното време е до 17.00, но реално е до 16,30-40.

6. Барове - лоби бар, пул бар. На междинния басейн не работеше.
Пул бара е с работно време до 17.00
3 поредни дни младежите затваряха ~16,30, къ да е и те хора, изморени са, все пак хотела отвори на Великден, преди цели ~31 дни.
Лоби бара работи до 23 или 00.00, не обърнах внимание.

И една вметка от името на моята половинка:
"Половинката ми беше рожденик, отидох в лобито с идеята да му поръчам коктейл и да му го занеса на басейна.
За моя изненада, не можаха да ми продадат коктейл. Като натъртих, че ще си го платя. Трябвало да сме гости на хотела, ами ние бяхме ! Да, но сме нямали гривни още. А ценоразпис има, алкохол, който не е към инклузива също има. Потърсих управител - нямаше, казах вече леко изнервена, че искам коктейл, който ще си платя и ако ще и на другия ден да ми го таксуват. Бармана отиде говори с отговорник рецепция, дойде и ми каза, че не можело.

Хубава работа, но българска.

Другото, което искам да отбележа е, че не всеки път има отиват гости с 3 поредни рождени дни.
На много места са ни изненадвали приятно, но тук нищо, въпреки че вкарват егн-тата в системата им."

6. СПА център.

Точно до отопляемия басейн, има сауна и парна баня. Работещи през цялото работно време, топли, без икономии. Имало и солна стая, която според ТА ни е включена в цената, но за нея никой нищо не ни каза, а и решихме, че не ни интересува. Предлагат и масажи.

7. Ресторант.
Не съм го снимал, приятна обстановка, с лятна тераса, на която може да се наблюдава залеза.
Нещо климатизацията не беше пусната в оптимален режим.



7.1 Напитки
Уиски Савой, мастика Карнобат, бяло и червено вино. Розе няма, за нас това е огромен минус.
Сокове от машина - прекалено сладки, което е по-добрия вариант, винаги можеш да си го разредиш с вода.

7.2. Храна
Евтини хотелски (да не използвам друга дума) номера, изкарат нещо, свърши и го заместват с друго.
Ако на комплекса бих дал 4 * на ресторанта и храната - твърдо 3

Най-добре беше откъм салати и зеленчуци.


От месата - свинско и пилешко. Преработваше се храна до 3 пъти. Имахме в компанията бивш готвач  в хотел и това беше негово мнение.

От морските дарове - миди всеки ден. Като единия ден бяха чисти, другия с ориз.

От рибите - преобладаваща скумрия. Един път представена като скумрия, на следващия ден като Сафрид.
Е такъв сафрид не бях ял Sweat Smile


Румънците най-много недоволстваха от сафрида Grinning


Другата риба беше Тилапия, която в най-добрия случай беше хек, дано да не е била Пангасиус.
Имаше и маринована риба. Липсваха за вечеря - мезенца, такива имаше за закуска. Имаха не лоши разядки, с отново объркани етикети.


Макаронени запеканки със сметана. Грах със свинско, като цяло тежки зимни ястия. Наденички.
Руло стефани, изклюичтелно солено, което също не е случайност Wink

Чушки бюрек, които като свършат сменят чушките с тичкички, но етикета не се сменя.

Храна има много, никой гладен няма да остане, но е много посредствена.

Десерти - доста слабо, сладки и разни рула/мини тортички, тарталети, абсолютно безвкусни, колкото да се отбие номера.

Плодове - ананас, портокали/грейпфрут, киви, банани.

Сладолед.

7.3 Следобедна закуска - потресаващо мазна и безвкусна баница от закуската + сладки.

Има десетки по-малки хотели, от които имат да се учат за поднасяне и качество на предлаганата храна.

За разлика от преди сега няма ковидчо и не остават опашки по 20-30 метра, стигащи по стълбите за ресторанта.

8. Анимация Такава липсва. Всъщност има един чичко, който събира децата за по 1 (една) игра и толкоз, а и мини диско за най-малките.
Преди имаше пандемия, сега пандемия няма, имат чуден амфитеатър:

какво чакат, отвориха преди месец и нещо ?

Сега се сетих, че няма и музика на басейна. В първия ден (делничен )имаше наистина малко хора, но на втория ден се напълни.

Една снимка преди 2 години:


9. Аквапарк - отваря врати на 15 Юни

Не е никак зле Simple Smile

10. Zip line - https://www.topolaskies.com/zip-line

35лв/човек, не влиза в цената на нощувките, заслужава си !



11. Плаж
Хотела няма "собствен" плаж. Има 3 варианта за стигане до плажа (Адора бийч):
- по стръмна екопътека
- с микробусен "шътъл" , има разписание
- с личен автомобил, това е и варианта, който избрахме, защото ходихме рано сутрин до към 13.15, за да хванем обяда. Следобед на басейните, аз така или иначе си имам правило преди 12 да не пия Joy

Има бийч бар, който НЕ е към хотела и все още не работеше, въпрос на дни.




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Изкарахме си добре, на децата им беше скучно и не ни оставиха на мира с питие в басейна.

Малко общ снимков материал:
 



п.с. пропускам катерушки пред основната сграда за малки деца, футболно игрище и малка площадка зад екшън парка с пързалки за малки деца.

# 40
  • Мнения: 381
С голямо удоволствие ще препоръчам хотел: Green Wood hotel. Отношение на персонала, чистота, храна, спа.... всичко е прекрасно. Намира се м/у Разлог  и Банско. Бих се върнала отново и отново....

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
С голямо удоволствие ще препоръчам хотел: Green Wood hotel. Отношение на персонала, чистота, храна, спа.... всичко е прекрасно. Намира се м/у Разлог  и Банско. Бих се върнала отново и отново....
реновиран ли е скоро? Бяхме преди 3-4г и иоще тогава имаше нужда от ремонт.

# 42
  • Мнения: 1 247
Катарино спа хотел, днес се прибираме от там, без забележки. Уникална храна,  чистота, прекрасни условия за децата, изключително отзивчив персонал. Ще го посетим отново с удоволствие.

# 43
  • София
  • Мнения: 614
Подкрепям с две ръце и го включвам отново, за трети път, сега от името на приятел чужденец.
Най-любимият ни хотел.
Заведох приятелка, живееща от много години извън страната, не можеше да повярва, че има такова място, страшно и хареса всичко.
Тези дни заведе съпруга си, чужденец, много искаше да сподели удоволствието и емоцията с него.
Отново на топ ниво, впечатлен, доволен, отпочинал е.
Бих посещавала отново и отново, по-често, при възможност.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 9 744
Благодаря за препоръката за Катарино спа, прочетох тук и набързо резервирах. Така че, понеже темата е за бял списък хотели, ще го препотвърдя тук с моите отзиви:
Изключително съм впечатлена от обслужването. Слагам го на първо място, защото хубава база имат доста хотели, но такава перфектна фирмена политика не съм срещала - от пиколото, през камериерки, сервитьори, рецепция...всеки те поздравява, обслужва те с усмивка и търпение. Няма как да не е фирмена политика това, за което браво!
Качеството е изключително - чисто навсякъде, чудесни легла, завивки, възглавници, отлична козметика със заредено всичко нужно, дори детските халати са съобразени по размер с възрастта на пристигащото дете.
В хотела изглеждаше да има доста хора, въпреки това в спато беше много спокойно, не сме плували с повече от 4-5 човека в басейна в даден момент. Даже се чудех къде са тия хора, може би се разпределят из спа съоръженията и различните стаи.
Храната - изключителна като качество! Качеството е на хубав, софийски ресторант, имахме включени закуска и вечеря - чудесен избор, като много приятно впечатление правят многобройните храни тяхно производство, където видимо е търсено високо качество - сирена, кашкавали, салами, сладка и т.н
За природа и база - то е ясно, чудесно ни беше в планината! Избягахме от жегата в София и съм доволна, наспахме се добре.
За да съм напълно обективна споделям две неща, които може да се сторят неудобство за някого:
1. В стаите няма климатици. Не са ни трябвали, не е било жега в стаята в никой момент, но ние бяхме в стая от обратната страна и на практика слънцето не напичаше. Тук да включа единствения недостатък за нас, който беше по моя вина - в бързината съм резервирала стая без балкон, което никога не правя, защото много обичам вечер да седя на балкона. Но пък може би затова и не беше топло в стаята, другите стаи с балкон бяха от другата страна и не съм сигурна дали напича там.
2. Спа басейните са два (не броя бебешкия), като външният е малък. Пак казвам, че по някаква причина беше много спокойно в тях, но през зимата не знам къде биха плували всички хора, макар че тогава пък може би всички са на ски.

Като цяло - един от най-хубавите хотели, в които сме били и ще се върнем пак.

# 45
  • Мнения: 4
Здравейте, може ли мнения за хотел Астрея град Хисаря...

# 46
  • Мнения: 3 344
За няколко дни бяхме в Бургас и много ни хареса хотела, в който се настанихме, хотел "Милано". Намира се на булеварда , водещ към Северното Черномориe, срещу Атанасовско езеро. Изолацията е добра и не се чуват колите, когато е затворено. Бяхме в суит на последния етаж с изглед към езерото и морето и прекрасна тераса с градински мебели. Става и за плаж. Интересното е , че от банята може да се излезе директно на терасата. И стаята, и банята са с френски прозорци. На банята са матирани. Не, че някой има от къде да те види. Отсреща  езерото е пълно с розови фламинга, но са много далеч. Много е чисто, с любезен персонал и хубава кухня. Съотношението цена/качество е отлично. Има бърз интернет навсякъде. Огромен безплатен паркинг и отлична шумоизолация. На нас това ни е най-важно. Закуската се сервира индивидуално, като предходния ден си избирате каква да бъде от списък с ястия. Кафето и сокът сутрин са качествени. На всеки етаж има оставени тоалетни принадлежности, за да си вземете, ако нещо свърши в банята. Има и рафт с книги за четене. Почиства се всеки ден и всеки ден се сменят хавлиите. Предпоследният ден бяхме в стаята и казах на камериерката да не чисти, но тя много настоя да смени хавлиите поне. Телевизорът е с плаземн екран и има всички платени спортни канали, за радост на мъжете. На 2 мин от хотела има банка, аптека, супермаркет и заведения. Автобусната спирка е на 200 м. и има транспорт до плажа и центъра през 15 мин. До плажа може да се стигне и пеш на сянка през парка срещу хотела. Около 15 мин е пътя. Беше ни много удобно предвид липсата на места за паркиране в града и работещата синя зона и в почивните дни.Недостатък е липсата на асансьор за 3 етажен хотел. Няма и хладилник в стаите. Има детски кът до рецепцията, но е мъничък. По - скоро хотелът не е за много малки деца. Имаше малчугани от 4-5 год нагоре.

Последна редакция: вт, 26 юли 2022, 11:31 от beba2

# 47
  • Мнения: 106
Здравейте!
За първи път се включвам в темата и искам да Ви разкажа за едно местенце, на което се връщаме почти всеки месец.  
Става въпрос за Zornitza Family Estate, семейно имение, намиращо се в близост до Мелник.
Цялото имение е обградено от лозя, носи усещането на Тоскана.
Още с пристигането ни посрещнаха и помогнаха за багажа. След като се настанихме ни разходиха с голф количка из цялото имение и ни разказаха историята му.
Досега сме отсядали в Junior Suite и в Superior Junior Suite. И двата вида стаи са много просторни, всяка си има веранда, на която има шезлонги и столчета с масичка, както и уникална гледка.
Superior Junior Suite са най - новите им стаи, като интериора и разпределението наподобяват тези на вилите в комплекса. Също така в този тип сиут банята е много по - голяма.
Персонала е изключително любезен, много се набляга на малките детайли в обслужването.
Има два басейна, външен, който е доста по - малък по площ и е с много топла, минерална вода.
Вътрешният също е с топла вода, но е доста по - голям. Спа зоната се състои от парна баня, солен басейн, сауна и релаксиращ топъл басейн с джакузи.
Предлагат също и уникални масажи, както и терапии за лице с козметика на марката Biologique Recherche.
В имението има два ресторанта Aestivum и Бистро 55. За жалост в първият не се допускат деца под 12 годишна възраст и все още не сме го посещавали, но вторият по нищо не отстъпва. Кухнята е вълшебна, всяка чиния е експлозия от вкусове, която гали сетивата ти.
Всяка вечер докато бяхме на вечеря в ресторанта, дамите, които се грижат за чистота на стаите, минаваха и подсушаваха банята, подготвяха леглото за сън, както и оставяха за всеки по една водичка и сладък комплимент.
Тъй като сме с малко бебе, при всяко наше настаняване в стаята ни има както козметика за възрастни, така и специално за бебета.
Мястото предлага изключително много активности. През седмицата е много спокойно, почти няма хора.
Според мен съотношението цена - качество е напълно оправдано.
Мога още много дълго да пиша и хваля това място, но вместо това ще прикача няколко снимки.

Скрит текст:






















Последна редакция: сб, 30 юли 2022, 21:53 от G.Malinska

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
М да...и цените си ги бива Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 078
Страхотно място, вероятно за нощувка от 600лв обслужването и атмосферата трябва да са безкомпромисни.

# 50
  • Мнения: 289
Страхотно място, вероятно за нощувка от 600лв обслужването и атмосферата трябва да са безкомпромисни.
[/quote
И аз четох за това местенце, но като погледнах цените малко се стъписах😉😉

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 9 744
А къде виждате тази цена? Разгледах сайта им, виждам някаква оферта плати 4, ползвай пет, ако смятам правилно излиза около 350лв нощувка за двама. Какви са обаче цените в ресторанта?

# 52
  • София
  • Мнения: 575
А къде виждате тази цена? Разгледах сайта им, виждам някаква оферта плати 4, ползвай пет, ако смятам правилно излиза около 350лв нощувка за двама. Какви са обаче цените в ресторанта?

Съдейки по цените за нощувка солени. Има оферта за 2 нощувки. Там излиза по около 600 лв. нощувката. Общо казано, не е за всеки джоб. Не съм сигурна, че и да имам възможност бих им дала толкова. Все пак има и хубави хотели с по-нормални цени.

# 53
  • Мнения: 106
А къде виждате тази цена? Разгледах сайта им, виждам някаква оферта плати 4, ползвай пет, ако смятам правилно излиза около 350лв нощувка за двама. Какви са обаче цените в ресторанта?

Ето тук може да погледнете какво предлагат в менюто и какви са цените. Simple Smile
https://www.zornitzaestate.com/bg/restorant/bistro-55/

# 54
  • Варна
  • Мнения: 158
Не знам писало ли се е за този хотел, но искам да изразя очарованието си от Park Hotel RAYA Garden във Велико Търново. Страхотно местенце, тихо и спокойно, с красива гледка, свеж въздух и прекрасна закуска.
Бяхме там началото на юни. Поначало - обожавам Велико Търново и никога не отказвам разходка до там. Намерих хотела в Буукинг и не очаквах нищо кой знае какво. Но определено е прекрасен. Не е нищо пищно и претенциозно. Цените са напълно ок, особено за качеството на храна и обслужване. В парка Света Гора е и е на приемливо пешеходно разстояние от Търново. Закуската беше перфектна. Разнообразна и добре направена.
Абе с две думи - ако ходите в Търново и искате спокойствие и не ви се дават много пари - препоръчвам с две ръце. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 169
Здравейте! Давам своето положително мнение за хотел Байкал, Слънчев бряг, бяхме там в края на юли. Хотела се намира на 2ра линия, в по-спокойна та част на Слънчев бряг. Общите части бяха много чисти, стаите са просторни и хубави, същите като на снимките в букинг. Храната беше доста разнообразна и многоо вкусна, добро впечатление ни направи, че на всяко ястие имаше табелка какво е и с какво месо. В ресторанта имаше достатъчно персонал, който се грижеше за бързото почистване на масите и зареждането на храна. Имаше анимация за деца и възрастни 6 дена в седмицата (без сряда). Хотела разполага с паркинг, детска площадка, голяма градина и басейн. За първи път оставаме толкова доволна от хотел и със сигурност бихме го посетили отново.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 164
Момичета, може ли да ми предложите хотел около 200 км около София, с хубава панорамна гледка , тип френски прозорци или красива голяма тераса ? Нищо не намирам в букинг, нито филтър за търсене

# 57
  • Мнения: 653
Не знам писало ли се е за този хотел, но искам да изразя очарованието си от Park Hotel RAYA Garden във Велико Търново. Страхотно местенце, тихо и спокойно, с красива гледка, свеж въздух и прекрасна закуска.
Бяхме там началото на юни. Поначало - обожавам Велико Търново и никога не отказвам разходка до там. Намерих хотела в Буукинг и не очаквах нищо кой знае какво. Но определено е прекрасен. Не е нищо пищно и претенциозно. Цените са напълно ок, особено за качеството на храна и обслужване. В парка Света Гора е и е на приемливо пешеходно разстояние от Търново. Закуската беше перфектна. Разнообразна и добре направена.
Абе с две думи - ако ходите в Търново и искате спокойствие и не ви се дават много пари - препоръчвам с две ръце. Simple Smile

Писала съм за него, подкрепям и мнението.

# 58
  • Мнения: 3 344
Момичета, може ли да ми предложите хотел около 200 км около София, с хубава панорамна гледка , тип френски прозорци или красива голяма тераса ? Нищо не намирам в букинг, нито филтър за търсене
Май е повече от 200 км. Град Елена, хотел "Панорама" в новите къщи, има невероятна гледка към града и планината отсреща. Била съм хотела, чисто, има малко СПА и външен басейн, ресторантът е с вкусна храна, спокойствие и тишина.
http://panorama-elena.com/

# 59
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Момичета, може ли да ми предложите хотел около 200 км около София, с хубава панорамна гледка , тип френски прозорци или красива голяма тераса ? Нищо не намирам в букинг, нито филтър за търсене
Балканци на Узана. От терасата му се вижда до Търново Simple Smile

# 60
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Хотел Лион Боровец, препоръчвам ви го ! С майка ми и танцувата им трупа бяхме там 2018 година. Чисти стаи, вкусна храна и спато беше хубаво.

# 61
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 870
Момичета, може ли да ми предложите хотел около 200 км около София, с хубава панорамна гледка , тип френски прозорци или красива голяма тераса ? Нищо не намирам в букинг, нито филтър за търсене
Не е хотел, но отговаря на вашите изисквания - къща за гости Радост, невероятна гледка към Пирин планина има, на първия етаж са френски прозорци, на втория голяма тераса. Има басейн, сауна и 5 местно джакузи, уникално място.
За децата има батут и голям двор.

# 62
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Ако някой има нужда от хубаво място в района на Габрово горещо препоръчвам хотел Хитър Петър, който се намира по пътя за Етъра на 5 км. от града. Място направено с много вкус и стил,  поддържано, чисто с приветливи собственици и вкусна кухня.

# 63
  • Мнения: 3 344
Ако някой има нужда от хубаво място в района на Габрово горещо препоръчвам хотел Хитър Петър, който се намира по пътя за Етъра на 5 км. от града. Място направено с много вкус и стил,  поддържано, чисто с приветливи собственици и вкусна кухня.
Има ли паркинг с достатъчно места? И как е шумоизолацията? Много са ми важни тия неща. Писнало ми е, като си легна след 23 ч., някой да търчи и вика по коридорите. Или сутрин от 7.

# 64
  • Мнения: 1 521
Здравейте, търся хотел с аква парк,ако може и с минерална вода, но да не е на морето.Освен Персенк в Девин и Елбрус във Велинград, някой друг има ли?

# 65
  • Мнения: 1 452
Здравейте, можете ли да ми препоръчате хубав хотел на около час път от София? Имам предвид нещо като Риу Правец, но сега е в ремонт и не се сещам за друг вариант за уикенда....

# 66
  • Мнения: 6 314
То хотели колкото искате и то даже много по-добри от Риу. Може да разгледате Белчински извор или Белчин гардън, също хотел Рила в Боровец, хотел Езерото в Костенец. Въпрос на предпочитания и бюджет.

# 67
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, търся хотел с аква парк,ако може и с минерална вода, но да не е на морето.Освен Персенк в Девин и Елбрус във Велинград, някой друг има ли?

Аквапарк силно казано, но в Регнум Банско има 2 пързалки на открито и басейните са приятно топли.

# 68
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Ако някой има нужда от хубаво място в района на Габрово горещо препоръчвам хотел Хитър Петър, който се намира по пътя за Етъра на 5 км. от града. Място направено с много вкус и стил,  поддържано, чисто с приветливи собственици и вкусна кухня.
Има ли паркинг с достатъчно места? И как е шумоизолацията? Много са ми важни тия неща. Писнало ми е, като си легна след 23 ч., някой да търчи и вика по коридорите. Или сутрин от 7.
Да,има къде да се паркираи нечухме викове за две вечери. Кварталът като цяло е много спокаен. Всичси стаи са с тераси, които може и да са отворени,така,че може да сечуе някойдруг глас Simple Smile Има иклиматици Simple Smile

# 69
  • varna
  • Мнения: 466
От мен положителен отзив за комплекс Възрожденци - Трявна. Локацията е чудесна, хигиената на ниво. Хавлиите се сменяха всеки ден, чаршафите - за 5 нощувки 2 пъти. Закуската обилна, WiFi - сигналът  - много добър.

# 70
  • Мнения: 3 344
От мен положителен отзив за комплекс Възрожденци - Трявна. Локацията е чудесна, хигиената на ниво. Хавлиите се сменяха всеки ден, чаршафите - за 5 нощувки 2 пъти. Закуската обилна, WiFi - сигналът  - много добър.
Има ли паркинг, ресторант и шумоизолацията добра ли е?

# 71
  • varna
  • Мнения: 466
Шумоизолацията е добра, ММ не се оплака нито веднъж ( а той си има проблеми с това), Ресторантът е в съседство (т.е. не е в сградата), собствениците са едни. А относно паркинга - няма, спира се в съседната улица, но ние за целия престой нямахме проблеми с намирането на място. Снимките в букинг са почти 100% реални Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 344
Така написано не е за Белия. Ако бяха изброени положителните, и накрая споменати посочените,да. Но да напишеш дълъг пост с отрицателни и накрая едно изречение,че другото е ок малко е странно. Сигурно не е и да Черния.

# 73
  • Мнения: 1 810
Еее, хайде сега, Белите скали изобщо не са за Черният списък! Комплексът е прекрасен с ресторант, в който поне за мен се сервира най-прясната сладководна риба, уловена буквално пред вас и сготвена   изключиселно вкусно. Това, че няма интернет не считам, че е пробелм за повечето хора, при положение, че вече всеки втори има мобилен. За мен това е частен случай. В крайна сметка там основно  се отива за релакс, а не за работа. Виж студеният вътрешен басейн, който явно е от скоро си е проблем за СПА комплекс, но дори това не бих счела, че е предпоставка за включване на хотела в Ч. списък.
Намеренията ми не са да вкарам комплекса в черен списък,напротив!Пиша,да да се отстранят недостатъците,за да си стои в белия!А относно интернет липсата,да,на почивка съм!Но имах някои неотложни задачи,които можех са изпълня само чрез лап топ и затова ми трябваше Wi-fi!След това вече почивката!
Но да отидеш в СПА комплекс,а басейнът да е неизползваем-това вече е проблем!Казвам го,защото едва ли съм частен случай!Извинете,ако съм сгрешила мястото,исках да съм полезна!

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 08:32 от usmivkata20

# 74
  • Мнения: 651
Давам  обратна връзка за хотел Перун, Сандански. Бяхме за един уикенд, останахме доволни. . Чисто е. Хотелът е непретенциозен, намира се над градския парк, персоналът е учтив, не досажда на гостите, храната /имахме включена само закуска/ е прилична, вкусна и достатъчна. Кафето беше от кафемашина. Спа центърът, макар и малък е чист, сауната и парната баня, бяха най-горещите, в  които сме били Simple Smile
За кратко уикенд бягство е подходящ.
За по-висок клас и за по-голям период, препоръчвам Австрийския.

# 75
  • Мнения: 1 072
Темата е само и единствено за отзиви, не за въпроси !!!

# 76
  • Мнения: 651
Здравейте, вчера се върнахме от Велинград. Давам обратна връзка за Спа хотел Бор. Доволни сме, всъщност на база спомени от 2015 година, бяхме малко предубедени, затова останахме приятно изненадани, когато отидохме. Хотелът беше сравнително чист.  Спалното бельо се сменяше редовно, хавлиите и кърпите- всеки ден. Спа центърът е удобен, всичко работеше - сауна, парна баня, джакузи, басейни. Храната беше доста разнообразна и вкусна - аз съм вегетарианец и за мен имаше много плодове, разнообразни салати и сирена, различни видове включително на вечеря. Кафето на закуска беше от кафемашина. За месоядците, всяка вечер имаше по няколко вида меса, различно приготвени. Според съпруга ми, крехки и много вкусни. Този път ни хареса повече от предишния път дори. Добро съотношение между цена и качество.

# 77
  • Мнения: 491
Няколко пъти отсадяме за по една нощувка в Търново в бутик хотел Реал. Много ни е уютно, стаите са чисти, големи. Не предлагат закуска, има само пакетирани неща. Няма басейни, спа. Но като за командировки е идеален или ако искаме да си съкратим пътя София - Варна. Щастливецът е отсреща. Хотелът е на центъра и има паркинг. Ще ходим на Катарино през октомври. Чела съм много хубави отзиви тук за него.

# 78
  • Мнения: 651
Бяхме във Велико Търново мартт.г., отседнахме в хотел Панорама. Намира се в идеалния център, близо до Самоводска чаршия. Гледката от хотела е много хубава. Най-интересното беше че, хотелът е  "под улицата"  т.е. разположението на етажите започва от нулен етаж - рецепцията и след това етажите са на -1, -2 и т.н., това е защото хотелът е разположен на хълм. Хубаво е, чисто е, закуската беше на меню, но достатъчна. Кафето е от кафемашина. Персоналът е учтив. Цената е приемлива. Препоръчвам го.

# 79
  • Мнения: 6 314
За втори път тази година съм на семейна почивка в хотел "Св. Иван Рилски Спа Ризорт". Отново съм очарована от всичко. Много професионално обслужване, висока хигиена в целия хотел, много вкусна и разообразна храна, качествени напитки, хубаво Costa кафе, топли минерални басейни и джакузита/вътрешни и външни/, прекрасна Спа зона, подземен паркинг включен в цената, прекрасен изглед към Пирин, тишина и спокойствие. За малки и големи има организирана анимация, но за нея не мога да дам мнение, т.к. не ме вълнува. Препоръчвам настаняване в хотелската част, защото вилите към хотела нямат топла връзка със Спа зоната. С удоволствие бих посетила хотела отново.

Скрит текст:
За да не се приеме за реклама слагам линка към хотела в скрит текст. В момента хотела има изгодни оферти с безплатна нощувка 4=3 за всички дни от седмицата до края на септември и за делнични дни през октомври. https://www.saintivanrilski.com/?utm_source=google&utm_mediu … _campaign=SIR-GMB

# 80
  • Мнения: 13 594
Супер, но нещо не ми стана ясно от последното изречение за бонуса.
"Офертата е валидна за първите 30 резервации за посочените периоди"
Благодаря за коментара, ще звъня в хотела.

# 81
  • Мнения: 6 314
Супер, но нещо не ми стана ясно от последното изречение за бонуса.
"Офертата е валидна за първите 30 резервации за посочените периоди"
Благодаря за коментара, ще звъня в хотела.
Ами вероятно е до изчерване на тези 30 броя резервации. Аз съм с платена почивка през Съни турс. Днес доста се усети прииждането на нови гости на хотела, предвид празничният ден и уикенда след това, но хотела е с достатъчен капацитет и няма проблем. Въпреки, че не са толкова ниски температурите, днес пуснаха парното и запалиха каминките за уют. Много е приятно!

# 82
  • Мнения: 13 594
Супер, но нещо не ми стана ясно от последното изречение за бонуса.
"Офертата е валидна за първите 30 резервации за посочените периоди"
Благодаря за коментара, ще звъня в хотела.
Това е отговора на въпроса ми от хотела:
Офертата „Резервирайте 4, Платете 3 нощувки” е валидна до края на септември месец за всички дни, а през октомври  - само за делнични дни. Ако желаният от Вас престой отговаря на тези изисквания, то Вие ще се възползвате от офертата и ще имате 1 нощувка подарък.

# 83
  • Plovdiv
  • Мнения: 298
Fatalina и на нас това ни е любимият хотел! Бяхме там в средата на юли, напълно подкрепям всичко написано от теб! Да допълня, че ние сме с 3 деца - на 14, на 10 и на 3 години и за всички имаше забавления. И ние ползвахме този пакет 3+1 бонус, + по един час на ден безплатно велосипеди и 1 час на ден тенис на маса, двете големи деца се възползваха и с велосипеди ходиха до центъра на Банско, участваха в Мастър Шеф Simple Smile, а малкият агент си игра в детския център на воля!
Да допълня очаровани сме и от жеста на хотела за рожденния ден на съпруга ми - те организират торта, която поднасят на рожденника на вечеря, а в стаята ни чакаше плато с плодове и малка бутилка с вино и картичка!

# 84
  • Мнения: 651
Някой има ли преки впечатления за  Спа хотел Марково, край Пловдив-Спа зона, изхранване, колко топли са басейните и т.н.?

# 85
  • Мнения: 52
Здравейте,бихте ли ми препоръчали приличен хотел в Плевен(център)

# 86
  • Мнения: 3 157
Някой има ли преки впечатления за  Спа хотел Марково, край Пловдив-Спа зона, изхранване, колко топли са басейните и т.н.?
Спа-то е чудесно.Басейните не сме ги пробвали, само малко на външния-пускат доста външни хора, които не са гости на хотела и е пренаселено.Повечето са от махалата.Крещят, пищят, скачат във водата, навсякъде около басейните се яде нещо.Около външните басейни имаше страшно много оси, които ни влизаха в чашите.Стаите са малко овехтели, храната не е нищо особено.Като цяло е приемливо, но не отговаря на цените, които са обявили.

# 87
  • Мнения: 651
гледах сайта на хотела и при тази информация, която давате,  цените не отговарят на качеството на услугата. Благодаря, ще търся друга дестинация. Simple Smile

# 88
  • при него
  • Мнения: 1 239
Ох... избяга ми името от главата, та ще се опитам да обясня, за Криси, значи, от Пловдив, по посока Хисаря, след село Калояново, има един хотел, при една конна база. (Някой ако се сеща, помагайте)
Там ни харесаха басейните, не съм 100% сигурна, че са минерални, но бяха топли и със сигурност нямаше хора от махалата, доста чисто беше. Има и външно джакузи над едната трибуна и се виждат кончетата.

# 89
  • 1444
  • Мнения: 1 069
Предполагам става дума за Бутиков комплекс „Тракиец“.

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 9 744
Някой има ли преки впечатления за  Спа хотел Марково, край Пловдив-Спа зона, изхранване, колко топли са басейните и т.н.?
Спа-то е чудесно.Басейните не сме ги пробвали, само малко на външния-пускат доста външни хора, които не са гости на хотела и е пренаселено.Повечето са от махалата.Крещят, пищят, скачат във водата, навсякъде около басейните се яде нещо.Около външните басейни имаше страшно много оси, които ни влизаха в чашите.Стаите са малко овехтели, храната не е нищо особено.Като цяло е приемливо, но не отговаря на цените, които са обявили.

За кой сезон е този отзив? В края на пролетта ходихме, нищо от казаното не съвпада. Бяхме с изхранване закуска + вечеря. Храната е топ, ама наистина, сравненията ми са с доста хотели висока класа. На закуска има какво ли не, включително ядкови млека, плодови млека, фрешове, пчелна пита, зеленчуци, колбаси, десерти, палачинки и т.н. Вечерята беше повече от обилна с богат избор от различни ястия. Външен басейн предвид сезона не сме ползвали и не съм виждала външни хора по тази причина, но вътрешните са хубави, топли и много подходящи за децата. За тинейджъри би било скучно, защото няма нищо наоколо, но за семейства с малки деца е чудесно. Хотелът беше пълен с гости и може би затова не са пускали външни хора.
Бяхме в апартамент, който беше чудесен и доста просторен.
Във фейсбук групата за Планина и море с деца също отзивите са отлични.
В същия клас бих препоръчала и Катарино.

# 91
  • при него
  • Мнения: 1 239
Предполагам става дума за Бутиков комплекс „Тракиец“.

Много благодаря! Тракиец, да. Доста приятно място.

# 92
  • Мнения: 3 157
NBM, отзива е за юли.Само закуска имахме включена, обяда беше навън до лобито-имаше само една сервитьорка, пълно на макс и чакахме безкрайно за някакви полуфабрикати.Вечерята в ресторанта на втория етаж-там  пък беше почти празно и не ми хареса особено храната.Басейните-гмеч-ври и кипи отвсякъде от въпросните външни елементи.
 От Катарино между другото също не съм доволна-даже си взехме пакет  по празниците миналата година, че ни го бяха прехвалили.Сложиха ни в студио в таванско помещение, та все си удрях главата в единия му край, нямаше дори къде да си оставим мокрите халати.Абсолютно всичко се заплаща-имахме закуска и вечеря, на вечерята нямаше дори чаша вино,храната беше супер оскъдна, цените са космически.Няма какво да се прави и къде да се разходиш вечер, нямах търпение да си тръгнем.Басейна и спа-то са страхотни, но имаше авария и нямахме ток през по-голямата част от времето.
От Тракиец съм много доволна-храна, обслужване, стая, външен басейн.Не ми хареса как е организиран хотела обаче-за всичко се излиза навън, което за зимата е супер неудачно и е в едни малки помещения за по 2-3 души максимум-ходиш си по халат из целия комплекс, търсейки джакузи примерно.
 Старосел ми хареса много-всичко освен цените-вече съвсем са се забравили.
В Белчин гардън-също-чудесно място, но много високи цени

# 93
  • Мнения: 651
Ох... избяга ми името от главата, та ще се опитам да обясня, за Криси, значи, от Пловдив, по посока Хисаря, след село Калояново, има един хотел, при една конна база. (Някой ако се сеща, помагайте)
Там ни харесаха басейните, не съм 100% сигурна, че са минерални, но бяха топли и със сигурност нямаше хора от махалата, доста чисто беше. Има и външно джакузи над едната трибуна и се виждат кончетата.

гледах сайта, супер е, добра алтернатива ми се струва, благодаря

# 94
  • Мнения: 4 432
Шоколадче,  доста критична ми се струва те.
Била съм в Катарино и впечатленията ми са коренно различни  - най-малкото хотерът има собствен генератор на ток, та не знам как е възможно Вие да сте били без ток повечето време. Има велосипеди,  тенис на маса,  тенис на корт, боулинг, електронни игри. А този летен сезон предлагаха конна езда и мини мастър шеф уроци,  включени в пакета.
Иначе да - вярно е, че с вечерята няма включени напитки.

От Марково също към много доволна,  най-вече колко е подходящ за малки деца.

П.П. Аз лично не бих се доверила на мнението на дамата за другите 2 хотела,  предвид, че за 2 от 4 моите впечатления са коренно противоположни, но знам ли - късмет, може пък и да сме случили на различни условия.

# 95
  • Мнения: 3 157
Да, хотела има генератор за ток и в стаите има ток, но не и в спа-зоната.
Ако след вечеря ви е ок да играете тенис и карате колеко, ок:)
Прословутата ферма с био-храните също не можехме да я видим, защото била затворена за посетители.
Няма нужда да се доверявате на моето мнение-може и да попитате в самия хотел за условията и конректно за захранването на спа-зоната и какво се предлага като услуги вечер:)

# 96
  • Мнения: 491
Ами ние от Катарино сме много доволни. Наистина е скъпо, но ние не ходим често на почивки и затова този път си позволихме да се поглезим повече. Бяхме за три нощувки със закуска и вечеря. Беше разнообразно менюто и много вкусно. На закуска поне соковете са прясно изцедени, а не като в повечето хотели - степчета. Стаята също ни хареса. Просторна, дори с кошарката за бебето, пак беше просторна. Много чистичко навсякъде. Спа-то също ни хареса много. шоколадче но защо ти е нужно някъде да се разхождаш? Разхождай се из комплекса. Достатъчно голям е и най-важното - ще дишаш чист въздух. Разлог е наблизо, ако искаш някъде да се разхождаш. Ние дори ходихме един следобед до там, но като цяло няма нищо по-хубаво от природата и тишината, както е на Катарино.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Хотел Камелия, Пампорово дали е за тук?

# 98
  • София
  • Мнения: 2 884
Ние сме били три пъти, доволни сме. Сякаш нямам забележки.

# 99
  • Мнения: 3 924
Аз имам забележки към чистотата в стаите. Писала съм. Диваните са мръсни, а под тя е ужас! Останалото става.

# 100
  • Мнения: 24
Здравейте, в търсене съм на хубав хотел в град Несебър за идната седмица, няколко нощувки.
Цената е без значение. Ще съм благодарна на препоръки Simple Smile

# 101
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Скрит текст:
Здравейте, в търсене съм на хубав хотел в град Несебър за идната седмица, няколко нощувки.
Цената е без значение. Ще съм благодарна на препоръки Simple Smile
Семеен хотел "Наси", град Несебър- този хотел прероръчвам на едни приятели е ! Баба ми беше там.

Последна редакция: вт, 25 окт 2022, 16:59 от Габриела Радева

# 102
  • Мнения: 8 772
Hands V

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 12:45 от alethea

# 103
  • Мнения: 3 280
И защо го пишете тук?!

# 104
  • Мнения: 8 772
Написах и дадох линк за хотел, който ако се гледа по оценката, може да се счете за Бял списъл. Но добре, премествам коментара.
Hands V

# 105
  • Мнения: 9 461
Хотел Дафовска - Пампорово.

# 106
  • Мнения: 198
Бихте ли ми препоръчали хотел в Баня(банско) без медикъл спа
10х

# 107
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Seven Springs, но е малко хотелче (тип бутиково), не е голям комплекс като Hot Springs. По-скоро подходящо за двойка бих казала.

# 108
  • sofia
  • Мнения: 406
Aquilon Residence & Spa
с. Баня на 5км от Разлог и Банско

# 109
  • Мнения: 7 952
Още един добър отзив за "Тракиец". В момента сме тук, дойдохме без да сме чели ревюта и без някакви големи очаквания, но базата ни изненада много приятно. Ние сме в просторно студио с мебели от истинско дърво, децата в двойна стая, също доста прилична по размер и с балкон. Има кани за вода, нескафе, захар и чай като комплимент от хотела. Има малък минибар.
Релакс центърът е хубав, външното джакузи работи, сауната е много добра и парната баня също. Вътрешното джакузи е перфектно за хора с болни вратове като мен, прави чудесен масаж на болното място. Вътрешният басейн е малко странен и има разни прагове и прегради, но става. Признавам обаче, че водата бе хладна. Инфраред сауната също работи,  но не съм влизала вътре.
Леглата са удобни.
В ресторанта бяхме обслужени от професионалист, който въпреки многото маси, които обслужваше, успяваше да запомни кой какво си е поръчал и да сервира без малоумното ъъъъ, това за кого беше. Понеже на младини работех в този бранш, много се впечатлих от начина, по който той и другите сервитьори постоянно, но дискретно наблюдаваха масите, за да отсервират празните чинии и да напълнят чашите с идеално съчетание от любезно отношение и демонстрация на професионализъм.  Цените в ресторанта са много ниски в сравнение с тези на други места с доста по-лоша обстановка. Храната беше вкусна, а порциите добре изчислени.
За съжаление след малко ще изпращаме дъщеря ни на летището и тръгваме, но със сигурност бих се върнала тук с удоволствие.

# 110
  • Мнения: 1 078
Аз отново да похваля любимия ми Русковец Ризорт в Добринище. Отидохме за откриването на зимния сезон в Банско, но сезон засега няма, както и сняг. Общо взето из града е почти пусто с изключение на групички от рускоговорящи.
Отмених една резервация през ноември, тъй като ми се обадиха от хотела, че ще има профилактика в спа зоната. В сравнение с пролетта е по-чисто и освежено. В стаите е както винаги уютно и с гледка към Пирин. Атмосферата е супер спокойна, преобладават семейства с деца, придружавани от възрастни роднини. Закуската е вкусна и на блок маса. Персоналът е ненатрапчив и вежлив.
Нямам никакви забележки. Препоръчвам.

# 111
  • Мнения: 1 173
Спа хотел Белчински извор
Единственият малък минус за мен, е че няма топла връзка между ресторанта и хотела, ако времето е хубаво и топло, не е проблем.

Иначе комплексът е много голям, много зелен и поддържам, хубава гледка.

Разнообразно спа, хубави и чисти басейни, топла вода, външните басейни са много приятни.

Ресторантът предлага хубава атмосфера и храна.

Закуската не е топ и не е толкова разнообразна, но не е и напълно посредствена. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 160
.

Последна редакция: ср, 11 яну 2023, 11:12 от mimito7676

# 113
  • Мнения: 25 731
Темата е за отзиви, а не за въпроси.

# 114
  • Мнения: 3 924
Тема за коментари и въпроси има ли?!
Бих направила, много е неприятно това остро скастряне!

# 115
  • Мнения: 25 731

Моля, придържайте се към идеята на темата за Бял списък


А на нас дали ни е приятно, когато получим известие за нов отговор и дойдем да прочетем нещо хубаво за някой хотел, а попаднем на поредния въпрос?
Ако само ще се пита, какъв е смисълът от темата?

Потърси друга, подходяща тема. Имаше такава за хотелите в Павел баня. А ако няма или е много стара, пусни си запитването в нова.

# 116
  • Мнения: 266

Моля, придържайте се към идеята на темата за Бял списък


А на нас дали ни е приятно, когато получим известие за нов отговор и дойдем да прочетем нещо хубаво за някой хотел, а попаднем на поредния въпрос?
Ако само ще се пита, какъв е смисълът от темата?

Потърси друга, подходяща тема. Имаше такава за хотелите в Павел баня. А ако няма или е много стара, пусни си запитването в нова.


Точно въпросите / и то по темата!!! / провокират отговори за местенца, които сме посетили и харесали.
Моето мнение е, че по-често ще правим препоръка за хотели, които са за белия списък, ако сме провокирани за това.
Защо не опитаме и да оставим повече " въздух " в тази така приятна тема? Може пък, точно така тя естествено да се " раздвижи "? Simple Smile

# 117
  • here and now
  • Мнения: 4 320
Kings Valley - Medical & Spa Hotel - близо до Казанлък
Чудесно СПА, топло навсякъде, водата в басейните също.
 Храната е вкусна и разнообразна.
Малко са тромави на рецепция.

# 118
  • Мнения: 651
и аз смятам, че всеки трябва да е свободен да коментира, въпросира и т.н. в темата. Така се стига до мнения и повече впечатления за отделните хотели. Иначе ще е просто реклама. Суперлативите не формират обективността на мненията.

# 119
  • Мнения: 6 314
Да въпросира?!! Откъде ги измисляте тези думи? Няма проблем някой като е оставил коментар за даден хотел, ако друг потребител прояви интерес към мястото да зададе уточняващ въпрос, но темата не е "Търся хотел, моля дайте предложения".

# 120
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
и аз смятам, че всеки трябва да е свободен да коментира, въпросира и т.н. в темата. Така се стига до мнения и повече впечатления за отделните хотели. Иначе ще е просто реклама. Суперлативите не формират обективността на мненията.
Да, де, ама цялата тема е за препоръка на хотели или поне изказани положителни мнения и не ок, когато някой не желае да ползва търсачка и моли да му препоръчат хотел. Ами то цялата тема е за препоръки. Просто трябва да се почете мялко.

# 121
  • Мнения: 651
явно, някой решава, кой къде и какво може да ПИТА .
Точно какви въпроси и дали изобщо може.
Въпросите, дават допълнително информация за самите хотели - неща който даващия информация за хотела може да е пропуснал. Така СПОРЕД МЕН се изгражда по пълна картинка за ситуацията.
на мен не ми пречи, някой да ПИТА. Не се заяждам, но някой беше питал нещо и веднага беше нападнат - не виждам драма в ПИТАНЕТО.  И аз питам, макар и на лично, но това не значи че, ако някой тук реши да пита - трябва да го нападаме, сякаш е станало чудо. Понякога има твърде много нападки, а би трябвало да сме по-толератни - особено говорейки за такива хубави неща.Без лоши чувства Simple Smile

# 122
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
явно, някой решава, кой къде и какво може да ПИТА .
Точно какви въпроси и дали изобщо може.
Въпросите, дават допълнително информация за самите хотели - неща който даващия информация за хотела може да е пропуснал. Така СПОРЕД МЕН се изгражда по пълна картинка за ситуацията.
на мен не ми пречи, някой да ПИТА. Не се заяждам, но някой беше питал нещо и веднага беше нападнат - не виждам драма в ПИТАНЕТО.  И аз питам, макар и на лично, но това не значи че, ако някой тук реши да пита - трябва да го нападаме, сякаш е станало чудо. Понякога има твърде много нападки, а би трябвало да сме по-толератни - особено говорейки за такива хубави неща.Без лоши чувства Simple Smile
Въпросът е във въпроса. Simple Smile Едно е за вече препоръчан хотел да зададеш уточняващ въпрос, а е друго да искаш препоръка за хотел просто щото ти се ходи някъде и те мързи да почетеш и да потърсиш.
Иначе всеки може да си прави каквото си иска. Правилата кучета ги яли Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 яну 2023, 13:21 от milmich

# 123
  • Мнения: 1 445
Kings Valley - Medical & Spa Hotel - близо до Казанлък
Чудесно СПА, топло навсякъде, водата в басейните също.
 Храната е вкусна и разнообразна.
Малко са тромави на рецепция.


Имам резервация за там за Април. Някакви забавления за деца има ли?
Външен и вътрешен басейн,които да са свързани?
Има ли места за разходка около хотела?

# 124
  • here and now
  • Мнения: 4 320
Има детски кът с аниматори, но май не работи цял ден, а е на няколко интервала от по около 2часа.
Не разбирам какво означава свързани басейни. Външеш, работещ към момента има един, който е около 35-37 градуса и един, който още не работи. Вътрешни има 2 малки, един голям 32 градуса и 4 джакузита - 2 с по топла вода и 2 с по хладка.
Места за разходка не видях, но когато аз бях там, времето не беше подходящо много за навън. Иначе имаше деца, които караха ролери и тротинетки, има достатъчно място за това.

# 125
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
На сайта на този нов хотел не намирам цени за настаняване.

# 126
  • here and now
  • Мнения: 4 320
Цените се виждат, като опитате да направите резервация.
Общо взето започват от 149 евро за нощувка, двойна стая за двама човека. В това е включена закуска и вечеря на блок маса.
Да добавя:
При настаняване ви блокират 100 евро, които после освобождават.
Ако някой е решил да ходи, да няма неприятно изненадани.
Настаняват след 15:00 часа.
Препоръчвам да резервирате по телефона.

# 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
А басейните и СПАто могат ли да се ползват ако не се нощува в хотела и ако да,  каква е цената?

# 128
  • here and now
  • Мнения: 4 320
Не може и според мен е редно така. Не мога да си представя да платя такава сума и да няма място за мен, защото пускали външни лица.

# 129
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
Ако цената е достатъчно висока няма много външни. Така практикуват напр. в Белчински извор. Аквапаркът отсреща е мръсен още след първия месец от отварянето.

# 130
  • Мнения: 1 445
Имам предвид външен и вътрешен,които са свързани. Така е в хот спрингс,например. Няма нужда да излизаш от единия,за да влезеш в другия.

# 131
  • here and now
  • Мнения: 4 320
мама САННЯ, през уикенда хотела е пълен и без външни лица. Ако допускат такива, аз не бих отседнала там. И на други места практикуват така и не ходя там.
Goldeva, не са свързани. Излизаш навън, слагаш халата на някой стол и ползваш басейна(малък е). Хот Спрингс не съм посещавала, далеч ми идва, но звучи много добре това.

# 132
  • Мнения: 1 445
Алис,а вътрешният голям ли е? Странно,хотелът ми изглежда доста голям,очаквах и басейните да са големи

# 133
  • here and now
  • Мнения: 4 320
Вътрешният е голям, има и външен голям, но не работи през зимата.
Това, което на мен ми допадна е, че при очевидно пълен хотел имаше място за всички. Работното време на СПА-то е от 8:00 до 20:00, което също е плюс за мен.
Ще се постарая тези дни, ако намеря време да напиша подробен отзив, че все ми изникват разни неща, които е хубаво да се знаят.
Писах, че е включена вечеря, но към нея не са включени напитки. Една вода да искаш, трябва да си поръчаш и да я платиш 4-5 лв за 0.5л.
Закуската обаче си е стандартна, с напитки от машини. От машината сока обаче е фреш, поне портокала.

# 134
  • Мнения: 41
Семеен хотел Апостолите, на 15 минути с кола от Сандански и край брега на река Санданска Бистрица.
Интериорът е изцяло съобразен с местоположението на хотела и като такъв е най-добрия, които сме посещавали от години. Топло, уютно, изключително чисто. Собствениците бяха изключително любезни по време на целия ни престой. Вечеряхме в хотела и всичко, което поръчахме беше с отличен вкус. Закуската, която е включена в цената беше превъзходна и приготвена на момента. Цената, която платихме за еднодневния ни престой ми се стори символична в сравнение с други хотели.

# 135
  • Мнения: 1 144
Хотел Интернационал казино и спа в Златни пясъци.
Удобни стаи, добри камериерки, топло навсякъде, храната е отлична, топъл басейн, инфрачервена и финландска сауни, парната баня се заявява предварително
Чист подземен паркинг без заплащане
Хотелът е добре охраняван предвид присъствието на евреи, заради казиното.
Целогодишен хотел. Удобна връзка с Варна.
Цена отлична

# 136
  • Мнения: 3 344
Хотелът е добре охраняван предвид присъствието на евреи, заради казиното.
Това не го разбрах.

# 137
  • Сф
  • Мнения: 10 700
Хотелът е добре охраняван предвид присъствието на евреи, заради казиното.
Това не го разбрах.
Заради атентата преди години в Сарафово. И не само. Израелските граждани са таргет за терористични организации. И държавата Израел си пази гражданите със наше съдействие,разбира се. Те идват в бг ,много израелски туристи и към тях се отнасят с внимание. Играят в казината , защото в Израел хазарта е незаконен. Някои идват дори само за това .

# 138
  • Мнения: 651
хотел Нимфа, Ривиера.
Хубав курорт  за БГ, чисто, много спокойно, стаята в която бяхме беше реновирана и с ново обзавеждане. Вкусна храна.

# 139
  • Мнения: 39 488
Хотел Марково над Пловдив.
Чисто, топло и приятно. Единственият им минус е че анимацията е за много малки деца. Дъщеря ми на 10 и беше малко скучно. А имаше и на нейната възраст, но не успяха да ги организират.
Храната богата и вкусна. Басейните чисти, но най дълбокият е 130 см.
Повече съм доволна.

# 140
  • Мнения: 698
ние бяхме в Kings' Valley по време на ваканцията, имахме късмет, че когато ни дойде реда стаята ни беше оправена имаше хора чакаха час за да ги настанят, за 5 дни нито веднъж не ни почистиха стаята, хотела е хубав, но нямат персонал, а когато нямаш хора не работиш на пълен капацитет. За разходка има паркове наблизо, Казанлък е на 10 минути с кола, а там определено има какво са се види.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 92
Здравейте,
за Хот Спринг Медикал и спа  - много съм доволна.
Външния басейн е много голям, топъл  с прекрасна гледка, спа - голямо, въпреки че хотела беше на 100% зает, в нито един момент не се усети претъпканост, тълпа или нещо подобно. Храната е чудесна, без забележки. Имаха в хотела дори табла за игра( понеже ние играем, но си бяхме забравили нашата ) , за която не се заплаща, безплатно ни я предоставиха за времето на престоя ни. Стаите се почистват всеки ден, всеки ден на престоя се оставя бутилка 1л с вода от хотела. Не че това е кой знае какво, но хотела предлага много повече от други спа хотели за същите пари. Това е може би един от малкото хотели, в които бих се върнала

# 142
  • Мнения: 6 314
Честит празник на всички дами! Хотел Елеганс Спа в с. Огняново. Супер доволни сме от всичко с изключение на поставените метални стълби в големият вътрешен басейн, които са с тесни(3 см.), абсолютно гладки и в резултат на това хлъзгави стъпала. Топла минерална вода в два вътрешни басейна и горещо топило. Хубаво Спа(джакузи, парна баня и сауна). Добра хигиена навсякъде. Препоръчвам настаняване в новата бяла сграда, където стаите са по-големи. Били сме и в старата. Хубави са и там, но помещенията са тесни и баните са много малки. Стаите всеки ден се почистват и се подменят оставените на пода кърпи. Поддържа се много топло в целият хотел. Храната в ресторанта е много хубава, разнообразна и обилна.  Бяхме с ваучери на база НВ за 3 нощувки делничен пакет. Закуската е на блок-маса. Само част от колбасите не бяха от най-качествените, но всичко останало беше на ниво. Има вендинг машина на Лаваца с еспресо кафе и всякакви други топли напитки, включени в цената. Сокове също от вендинг машина. За вечеря се избира от над 10 вида менюта основно + десерт. Пробвахме доста от тях и всичко беше прясно приготвено и много вкусно. На свободно консумация цените в ресторанта са си високи като в София.  За обяд имат обедно меню с няколко вида супи и готвени ястия. Скара на дървени въглища. В менютата има и прясна пъстърва на скара и на тиган. Бяхме с малко дете, което супер се забавляваше в детския кът, който буквално е до ресторанта. Навън също има детска площадка за малки деца. Помислено е и за пушачите. Навън има затворени шатри с маси и столове, така че да им е приятно и да не мръзнат докато пушат или да изпият питие. През летният сезон навън работи голям плувен басейн и детски с малка пързалка. В двора около басейна има място за плаж с чадъри и шезлонги. Препоръчвам хотелът за бюджетна почивка.

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 08:47 от fatalina

# 143
  • Мнения: 6
Uva nestum, Гоце Делчев
Старосел
Вела Хилс, Велинград
Хотел Антик, Балчик
Siena Premium Retreat, Лозенец
8 1/2 арт къща за гости, Пловдив

# 144
  • Мнения: 3 764
За семейна почивка препоръчвам:
Армира - Старозагорски минерални бани
Парадайс - Огняново (Гоце Делчев).
И в двата: хубави спа зони с минерална вода, хубав ресторант, просторни и чисти стаи. Ходили сме и в двата по 2-3 пъти, не сме уцелвали сватби

# 145
  • here and now
  • Мнения: 4 320
В Армира - Старозагорски минерални бани, на мен водата ми беше студена. Доста отдавна съм го посещавала и затова и не повторих. Но, от ресторанта останах впечатлена, приготвиха ми измишльотина извън менюто, защото детето беше решило, че точно това му се яде.

# 146
  • 1444
  • Мнения: 1 069
+ 1 глас за хотел Парадайс в Огняново, само с една забележка от моя страна - закуската не струва. Разбирам, че е тризвезден хотел, но имаше само един колбас тип кучешка радост и основно пържени теста (мекици, филии, баница). Не всички ядем такива неща, добре поне, че имаше варени и бъркани яйца. Доматите бяха вкусни, "сиренето"  - не.  Иначе в ресторанта на свободна консумация готвят много вкусно.
---
Искам да дам дам положителен отзив за спа хотел Орбита до Благоевград (на 5 минути с кола от центъра на града). Много приятно изненадана останах, тъй като имам резерви към реновирани соц хотели. Хотелът е разположен буквално в гората сред борови дървета, тишина и спокойствие. Предполагам, че сме имали голям късмет, че няма сватба в големия ресторант към хотела, за което бяхме предупредени още при резервирането, че може да има такова събитие. Водата в басейните не е минерална, но добре затоплена. Вътрешният е с Т 30 градуса и е идеален за плуване, имаше и малки дечица. За тях има друг малък много по-горещ басейн, както и подобен отвън. Има и огромен външен басейн, за лятото изглежда чудесен. Не съм ползвала други спа съоръжения, осново избирам места с добър басейн за плуване. Вечерята е на блок маса и има добър избор от меса, риба, постни ястия, салати, мезета, дори суши. Страхотна прясна пъстърва имаше в едната вечер, която прекарахме там. Закуската също е добре подбрана. Единствено не ми допадна шварц кафето, но пък в стаите има Долче густо машини с капсули Лаваца, както и нес кафе. Стаите са просторни, чисти, банята също - има и вана, и душ. Кърпи, чаршафи, халати всичко беше чисто, без петна и дупки. Много топъл хотел, дори прекалено.

# 147
  • Мнения: 1 632
“ Родопски легенди “, село Врата… уникално място в Родопите ❤ Страшно красиво и много добре поддържано. Прекарахме Великден там, има няколко маршрута за разходки- Кръстова гора, Белинташ, Караджов камък. Препоръчвам !!

# 148
  • Мнения: 25 731
Препоръка и от мен за Kings Valley - Medical & Spa Hotel.
Всичко беше прекрасно и останахме много доволни – от самия хотел като цяло, стая, спа, персонал, хигиена, храна...
Непременно ще повторим някой ден.

# 149
  • Мнения: 1 445
Препоръка и от мен за Kings Valley - Medical & Spa Hotel.
Всичко беше прекрасно и останахме много доволни – от самия хотел като цяло, стая, спа, персонал, хигиена, храна...
Непременно ще повторим някой ден.

Колко топла е водата,знаеш ли? Вътрешен и външен басейн свързани ли са? Размери на басейните? Simple Smile залях те с въпроси,но няколко пъти резервирам и се отказвам след коментари в букинг

# 150
  • Мнения: 25 731


По субективни усещания на мен и мъжа ми водата в джакузитата беше около или над 38 градуса. Най-хладка е водата в плувния басейн, около 30, но става и за киснене. Идеална за плуване. За съжаление периодично се пълнеше с бебета и малки деца, въпреки 3-те детски басейна, което обезсмисля опитите за плуване, но... това е положението. Въпрос на родителски капацитет. Спасителят гонеше само беснеещи хлапета, оставени без надзор.
Външните басейни са 4, като в момента работи само външният термален (10 на 10 м или по-малко, не мога да преценя на око), който е съвсем до входа (останалите са по-настрани). Излизаш на двора и си там. Много е приятно, особено ако има слънце, но и в мрачен ден пак е добре – водата е достатъчно топла. Много пушачи се възползваха от него – хем са във водата, хем си пушат. Поне аз не видях малки деца в него, може би заради времето и лекия вятър.
В спато има още един басейн, води се терапевтичен. Той пък е съвсем празен, рядко влиза човек там и ако някой иска да си кисне на спокойствие, може да се възползва.
Чух и аз за някакви негативни коментари, мъжът ми чел някъде. Не знам откога са, но в момента няма нищо, което бих изтъкнала като недостатък.
Е, сега, ако реши човек да се заяжда, сигурно все ще намери за какво, но поне ние получихме точно това, за което сме си платили – прекрасно спа, спокойствие, достатъчно топла като за старите ни кокали минерална вода и пълен релакс.

ПП Допълнителен бонус към страхотната гледка от стаята – прелитащи делтапланеристи. Simple Smile

Скрит текст:




Последна редакция: чт, 20 апр 2023, 16:10 от Как' Сийка

# 151
  • Мнения: 526
Аз пък съм от тези, които имат забележки към Kings Valley - Medical & Spa Hotel и не бих повторила. Може би грешката ни беше, че отидохме там през пролетната ваканция на децата, но аз в такава блъсканица не съм била - както в басейните, така и в ресторанта. В детските басейни буквално нямаше къде карфица да падне. Единствено сутрин до към 10:30 беше ОК. В ресторанта за вечеря също беше ад - недостатъчно маси, шум и стрес. Иначе храната беше хубава, водата в басейните също е добре, чисто е, вложени са много пари. Не им достига персонал - не смогват да почистят стаите, да сменят халати при нужда, а също и в стаята телефоните ни нямаха добро покритие /Виваком и Йетел/, което за мен определено беше проблем.

# 152
  • Мнения: 25 731
О, напълно ти вярвам, че през ваканцията е било ад. То ние и през уикендите не ходим никъде точно поради тази причина, камо ли пък по празници.

Сега обаче беше много спокойно, защото нямаше много хора. Повечето бяха млади семейства с малки деца и възрастни двойки.

# 153
  • Мнения: 651
Kings Valley - Medical & Spa Hotel  - колко е разстоянието до Казанлък
в смисъл - може ли да се ходи пеша до града?

# 154
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
Към 4 километра е.

# 155
  • София
  • Мнения: 1 455
Kings Valley - Medical & Spa Hotel  - колко е разстоянието до Казанлък
в смисъл - може ли да се ходи пеша до града?
3 км е, но е само шосе. Не е вариант пеша според мен.

# 156
  • Мнения: 3 344
Малко извън темата. Имам преки наблюдения над няколко хотела в Хисаря. Миналата /ваканционна седмица/ и уикенда всичко е фул. През другото време е празно. И вероятно спокойно в СПА зоните.

# 157
  • Мнения: 651
момичета, много ми харесва Kings Valley . Ние планираме есента /септември/ да ходим до Павел баня -хотел Севтополис. И понеже е до Казанлък, се замислих и за препоръчания тук-  Kings Valley . Наистина изглежда страхотно. Колкото до натовареността... моето мнение е че, навсякъде има този проблем, особено, когато се ходи на популярни дати - официални празници и т.н.Проблемите, които описа една съфорумка сме ги изпитали и ние - но на други места. Претъпкано СПА или ресторант- шум, викове, безхаберие от някои родители към децата им в СПА зоната и т.н. Затова, избираме по-спокойни периоди. Единствен проблем за нас е локацията, в момента сме без кола.

# 158
  • Мнения: 6 314
момичета, много ми харесва Kings Valley . Ние планираме есента /септември/ да ходим до Павел баня -хотел Севтополис. И понеже е до Казанлък, се замислих и за препоръчания тук-  Kings Valley . Наистина изглежда страхотно. Колкото до натовареността... моето мнение е че, навсякъде има този проблем, особено, когато се ходи на популярни дати - официални празници и т.н.Проблемите, които описа една съфорумка сме ги изпитали и ние - но на други места. Претъпкано СПА или ресторант- шум, викове, безхаберие от някои родители към децата им в СПА зоната и т.н. Затова, избираме по-спокойни периоди. Единствен проблем за нас е локацията, в момента сме без кола.

Едно такси от Казанлък и сте готови.

# 159
  • Мнения: 651
това се опитвам да убедя мъжа ми от снощи - хахаххаха

# 160
  • София
  • Мнения: 2 884
това се опитвам да убедя мъжа ми от снощи - хахаххаха


Може и рентакар.

# 161
  • Мнения: 651
това се опитвам да убедя мъжа ми от снощи - хахаххаха


Може и рентакар.
предпочитам такси, но той не обича такситата. благодаря момичета
хотелът е много хубав

# 162
  • Мнения: 327
Бих искала да споделя положително мнение за Wave Resort. За втори път го посещаваме и отново сме много доволни. Храната е разнообразна и се приготвя на момента, в All Inclusive пакета влизат напитки като Джак Даниелс и Бейлис, отделно в бистрото има леки неща за хапване, напитки и вино 24/7.Стаите са големи и всички са с морска гледка, дрешника е много интересно обособен в отделен изолиран кът и побира доста. Басейните и цялата им водна зона са разкошни, имат Adults only зона, която е доста спокойна, навсякъде между басейните има добре поддържана растителност. Пързалките също работиха, въпреки че аква парка и външния снак официално отварят по-късно. Ние бяхме настанени на 6тия етаж, и за рожденния ми ден получих ръчно написана картичка с бутилка шампанско, което беше много много готина изненада Heart. Изобщо препоръчвам с две ръце, а ние си оставихме да пробваме накой от ала карт ресторантите за следващото посещение.

Последна редакция: сб, 27 май 2023, 21:00 от *Emerald

# 163
  • Русе
  • Мнения: 1 523
Влизам, за да споделя отлични отзиви за хотел Камена, Велинград. Само не ми хареса, че града е пълен с цигани и кучета.

# 164
  • Мнения: 43
Включвам се с изключително положителен отзив за Воя Резорт, Свети Влас.
Вкусна храна 24/7, качествени напитки, детска анимация и топъл вътрешен басейн.
Със сигурност ще се върнем!

# 165
  • Мнения: 6 314
Включвам се с изключително положителен отзив за Воя Резорт, Свети Влас.
Вкусна храна 24/7, качествени напитки, детска анимация и топъл вътрешен басейн.
Със сигурност ще се върнем!
Може ли да дадете по-подроба информация за хотела, а именно:
Има ли плаж пред хотела? На какво разстояние е и пясъчен ли е? В пакета има ли включени чадър и шезлонги, както и безплатен паркинг? Хотелът на равно място ли е разположен или е по баира нагоре? В пакета има ли включено еспресо кафе?

# 166
  • Мнения: 43
Включвам се с изключително положителен отзив за Воя Резорт, Свети Влас.
Вкусна храна 24/7, качествени напитки, детска анимация и топъл вътрешен басейн.
Със сигурност ще се върнем!
Може ли да дадете по-подроба информация за хотела, а именно:
Има ли плаж пред хотела? На какво разстояние е и пясъчен ли е? В пакета има ли включени чадър и шезлонги, както и безплатен паркинг? Хотелът на равно място ли е разположен или е по баира нагоре? В пакета има ли включено еспресо кафе?
Има много малък плаж без чадъри. Ние бяхме през май и това нямаше значение за нас.
Паркингът се плаща по 20лв на ден, има и места наоколо, но ние си платихме. Закрит и охраняем е.
Равно е, влиза се от пътя на ниво 2 рецепция, а ресторанти и басейни са на ниво 0. Но всичко си е заравнено.
Има еспресо, включително и правят капучино както си трябва на лобито. В ресторантите е Коста машина.

# 167
  • Мнения: 6 314
Има много малък плаж без чадъри. Ние бяхме през май и това нямаше значение за нас.
Паркингът се плаща по 20лв на ден, има и места наоколо, но ние си платихме. Закрит и охраняем е.
Равно е, влиза се от пътя на ниво 2 рецепция, а ресторанти и басейни са на ниво 0. Но всичко си е заравнено.
Има еспресо, включително и правят капучино както си трябва на лобито. В ресторантите е Коста машина.
[/quote]
Това с плажът го очаквах и не считам, че при тези цени за нощувка следва отделно да се плаща за чадър и щезлонги, и за паркинг. Има ли асансьор от ниво 2 до ниво 0? И от басейните до плажа пак ли има наклон и по стълби ли е достъпът?

# 168
  • Мнения: 43
Има много малък плаж без чадъри. Ние бяхме през май и това нямаше значение за нас.
Паркингът се плаща по 20лв на ден, има и места наоколо, но ние си платихме. Закрит и охраняем е.
Равно е, влиза се от пътя на ниво 2 рецепция, а ресторанти и басейни са на ниво 0. Но всичко си е заравнено.
Има еспресо, включително и правят капучино както си трябва на лобито. В ресторантите е Коста машина.
Това с плажът го очаквах и не считам, че при тези цени за нощувка следва отделно да се плаща за чадър и щезлонги, и за паркинг. Има ли асансьор от ниво 2 до ниво 0? И от басейните до плажа пак ли има наклон и по стълби ли е достъпът?
[/quote]

Има няколко асансьора между всички нива - от 0 до 6.
Чадъри и шезлонги на плажа няма, следователно няма какво да се плаща. Пътя до там е през мало асфалтирано пътче под наклон - около 50м, ако не и по-малко.

# 169
  • Мнения: 96
Поставям в белия списък хотел ,,Кристал" в Златоград. Хотела е бюджетен, но за сметка на това много чист, с удобни легла и във всяка стая има климатик. За цената от 60 лева за двойна стая със закуска е просто идеален. Не съм пробвала закуската.

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Да препоръчате местенце за една нощувка в Петрич, държа само да е чисто. Не търся допълнителни екстри. Ако е за място тип семейна къща, още по-добре.

# 171
  • Sofia
  • Мнения: 9 744
Да препоръчате местенце за една нощувка в Петрич, държа само да е чисто. Не търся допълнителни екстри. Ако е за място тип семейна къща, още по-добре.

Хотел Сити има добри отзиви, иначе вижте и хотел Прованс.

# 172
  • Мнения: 1 173
Hot Springs Medical and SPA, Баня.

Хотелът е хубав, басейните са големи (външният и вътрешният) и с много приятна температура. Детският басейн е плитък, което за мен е плюс за малки дечица. Като минус за външния басейн само ще отбележа, че джакузито, което е направено в него има едни метални приспособления, които са неудобни за сядане/лежане и не особено лесни за качване.

Спа зоната е голяма и приятно направена.

Хотелът има много хубаво озеленяване в задната част и гледка към планините.

В детския център има момичета, които се занимават с децата, защото в други хотели или няма такива или основно стоят и гледат отстрани. Единственият минус за мен, е че вечер пускат детски филм и децата се зомбират, моето дете например е малко и в този часови диапазон не може да е в детския център, защото няма как да играе в тъмното с играчките, а единствено ще може да гледа филм на големия екран.

Храната е много хубава, наистина, за храна на блок маса съм впечатлена. Основните ястия бяха хубави, десертите за вечеря също, особено домашните сладоледи и като цяло качеството на продуктите.

# 173
  • Мнения: 454
По един глас от мен за: Вела Хилс Велинград, Тракиец, Дипломат Плаза Луковит, Рила Боровец - любими и често посещавани места, макар и преди известно време.

# 174
  • Мнения: 11
Здравейте, препоръчайте бюджетен хотел в Бургас.

# 175
  • Мнения: 9 255
Здравейте, препоръчайте бюджетен хотел в Бургас.
Хотел "Драма". Семеен хотел е,но не е малък. Почти в центъра е. Единична стая е 60лв. Двойна – 80лв.
https://www.hoteldrama.com/bg/

# 176
  • Мнения: 9 461
Здравейте, препоръчайте бюджетен хотел в Бургас.

Темата е за това вие да препоръчате хотел, а не на вас да ви препоръчват. Има търсачка, в която със сигурност има инфо за хотели в Бургас.

# 177
  • Мнения: 2 585
Препоръчвам с 5 ръце Sante Велинград Simple Smile

# 178
  • Мнения: 8
Хотел "Приморец " - Бургас! Уникален хотел,  лукс, класа, перфектно обслужване,  топъл външен басейн с шатри, шезлонги и палми, перфектен спа център с топъл басейн,  джакузи, солено езеро, шатри с балдахини. Плажът към хотела е с шатри и шезлонги, палми, кафене за гости на хотела. В ресторанта обслужването е на 5 - звездно ниво, закуската е отлична, градината към ресторанта  - приказна! Помислено е за всеки детайл. Има подземен паркинг,  като при пристигане, те посреща човек от персонала,  взема ти колата и ти я паркира в подземния паркинг, пиколото ти пренася багажа до стаята. В стаите също всичко е без забележка, хигиената е на супер ниво навсякъде в хотела.

# 179
  • Мнения: 1 144
Хотел "Приморец " - Бургас! Уникален хотел,  лукс, класа, перфектно обслужване,  топъл външен басейн с шатри, шезлонги и палми, перфектен спа център с топъл басейн,  джакузи, солено езеро, шатри с балдахини. Плажът към хотела е с шатри и шезлонги, палми, кафене за гости на хотела. В ресторанта обслужването е на 5 - звездно ниво, закуската е отлична, градината към ресторанта  - приказна! Помислено е за всеки детайл. Има подземен паркинг,  като при пристигане, те посреща човек от персонала,  взема ти колата и ти я паркира в подземния паркинг, пиколото ти пренася багажа до стаята. В стаите също всичко е без забележка, хигиената е на супер ниво навсякъде в хотела.

Кажете, моля, цената  за всичките тези услуги. Приемат ли домашни любимци?

# 180
  • Мнения: 6 314
[quote
[/quote]

Кажете, моля, цената  за всичките тези услуги. Приемат ли домашни любимци?
[/quote]
Най-ниската цена е 150 лв. на човек в двойна стая само със закуска. Любимци не приемат. https://visit.bg/hoteli/spa-hotel-primorec-burgas-2188/?gclid=Cj … 3xtMaAr4gEALw_wcB

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Т.е 300лв за двама?? Уау! Simple Smile

# 182
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Връщам се от кратка почивка в хотел Алегра - Златни пясъци. Много приятно изкарах- прилична храна, голям,чист басейн, много зеленина, любезен персонал,просторни стаи. Единствениятминус е,че не е на плажа и има 10тина.минути слизане, но пък в момента ниската цена която са обявили за ол инклузив компенсира това.

# 183
  • Мнения: 8
400 лв. е нощувката в двойна луксозна стая със закуска в хотел "Приморец" - Бургас, домашни любимци не приемат

# 184
  • Мнения: 19 523
400 лв. е нощувката в двойна луксозна стая със закуска в хотел "Приморец" - Бургас, домашни любимци не приемат
В Бургас гледах апартаменти в букинг по 120-150 лв около Морската градина прекрасно обзаведени и с всички удобства. На този фон да си взема стая само със закуска за 400 лв никога. Предполагам, че щом издържат на тези цени има търсене, но аз винаги бих предпочела настаняване в апартамент пред това да се завра в стая и то за тройна цена.

# 185
  • Мнения: 375
Препоръчвам ! Хотелът е на първа линия, храната е хубава, апартаментите са идеални за семейства с деца. https://visit.bg/hoteli/suneo-club-sereniti-bey-carevo-1327/?gcl … AYAiAAEgLwx_D_BwE

# 186
  • Мнения: 19 698
Белведере Приморско. Писах повече за него в темата за Приморско.

# 187
  • Русе
  • Мнения: 239
Препоръчвам спа хотел Арте Велинград,чисто,хубави чисти басеини,а от храната сме повече от възхитени,няма нищо общо с инклузивите
дори и на пет звездните хотели по морето.Горещо препоръчвам.

# 188
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Препоръчвам спа хотел Арте Велинград,чисто,хубави чисти басеини,а от храната сме повече от възхитени,няма нищо общо с инклузивите
дори и на пет звездните хотели по морето.Горещо препоръчвам.
И цената е хубава Simple Smile

# 189
  • Мнения: 1 517
Хотел Чукара в Трявна. Много просторни стаи, хубав интериор, прекрасна закуска, вежлив персонал. Басейнът също е приятен.

# 190
  • Мнения: 3 764
Kings Valley около Казанлък. Много хубави условия и много любезен персонал.

# 191
  • Мнения: 1 231
Хотел Калина ** на Боровец. В борова горичка, далеч от шума и навалицата в центъра. Храната в ресторанта също е прилична. Удобни матраци и възглавници. Любезен и отзивчив персонал.

# 192
  • Мнения: 368
Искам да попитам за Катарино Спа. Някъде ми се мерна, че правят нов външен басейн. Това вярно ли е и ако да, дали е готов този басейн?
Защото прочетох, че външния им басейн не е много голям, а ние обичаме обикновено да стоим там.
Също така - пише, че имат пиано-бар. Вярно ли е ?
Благодаря на всички  отзовали се.

# 193
  • Мнения: 1 078
Външният басейн е готов. Можеш да го видиш на този репортаж от миналия месец https://btvnovinite.bg/galleries/da-otkriesh-balgarija-magijata- … deo-i-snimki.html
Старият външен наистина не е голям, но пък всичките пъти, когато съм била не е имало драма на гостите с това.

# 194
  • Мнения: 368
Външният басейн е готов. Можеш да го видиш на този репортаж от миналия месец https://btvnovinite.bg/galleries/da-otkriesh-balgarija-magijata- … deo-i-snimki.html
Старият външен наистина не е голям, но пък всичките пъти, когато съм била не е имало драма на гостите с това.

Много благодаря.
до сега не сме ходили там и се колебая. А като какви са Ви впечатленията от хотела ?

# 195
  • Мнения: 1 078
Страхотен е, това е любимото ми място Blush

# 196
  • Мнения: 171
Хотел Адрес Равда . Прекрасен нов хотел

# 197
  • Хасково
  • Мнения: 440
Външният басейн е готов. Можеш да го видиш на този репортаж от миналия месец https://btvnovinite.bg/galleries/da-otkriesh-balgarija-magijata- … deo-i-snimki.html
Старият външен наистина не е голям, но пък всичките пъти, когато съм била не е имало драма на гостите с това.

Много благодаря.
до сега не сме ходили там и се колебая. А като какви са Ви впечатленията от хотела ?

Водата в новия голям басейн е 27-28градуса и то когато времето беше по-топло. Ако ще посещавате хотела сега питайте дали все още работи и колко е температурата, защото в края на август на нас вече ни идваше хладен. Старият външен има подобрение-направили са ниво за сядане и са сложили дюзи, но и там водата ми се стори малко по-хладна от преди Simple Smile

# 198
  • Мнения: 2 470
Моето предложение е за Афродита бийч хотел - гр. Несебър.
На морския бряг, близо до Стария град. Просторни стаи, чисто, отлична кухня и страхотно обслужване. Има външен отопляем басейн.
Друго предложение , но от балкана - Костадиновите къщи в гр. Елена. Малък семеен хотел със СПА център. Типичния за региона битов стил, отлична кухня в ресторанта и страхотно обслужване.

# 199
  • Мнения: 1 810
Моето предложение е за Афродита бийч хотел - гр. Несебър.
На морския бряг, близо до Стария град. Просторни стаи, чисто, отлична кухня и страхотно обслужване. Има външен отопляем басейн.
Друго предложение , но от балкана - Костадиновите къщи в гр. Елена. Малък семеен хотел със СПА център. Типичния за региона битов стил, отлична кухня в ресторанта и страхотно обслужване.

Щастлива мама,как стои въпросът с паркинга в Афродита бийч хотел ?

# 200
  • Мнения: 2 470
Имат подземен и наземен паркинг.
Само да вметна, че водата в басейна е 23-24°
И щели да работят до 15.10
Ние днес се върнахме от там.

# 201
  • Мнения: 2 087
Хотел Фея, Чифлик. Съотношението качество цена е много добро. Готвача е добър. Масажите също са чудесни.

# 202
  • Мнения: 6 314
Имат подземен и наземен паркинг.
Само да вметна, че водата в басейна е 23-24°
И щели да работят до 15.10
Ние днес се върнахме от там.
На каква база за изхранване работи и лятно време има ли включени чадъри и шезлонги в пакета.

# 203
  • Мнения: 2 470
За лятото не зная. Пакета ни беше от Грабо, предпочетохме със закуска и вечеря. Закуската беше на блок маса, а вечерята на сет меню. Имаше и пакети с включен и обяд. Шазлонгите на басейна бяха включени, но пък е извън сезон. За плажа не зная.


И гледката от терасата. Изгрева, но на живо е по- красиво

# 204
  • Мнения: 2 133
Чета и не вярвам- за Костадиновите къщи под прекрасния хотел Панорама ли пишете наистина?Реновирани ли са?Миналата година беше отвратително там, мръсотия, паяжини, непочистени стаи...
Споделям за хотел Фея, Чифлика.Свети от чистота навсякъде, прекрасно спа и басейни, хубава храна!

# 205
  • Мнения: 3 157
Цитат
Споделям за хотел Фея, Чифлика.Свети от чистота навсякъде, прекрасно спа и басейни, хубава храна!
Климатика се заплаща?И не може да се ползва хладилника в стаята?Не може да се внася храна отвън,хм-отзивите в букинг не са много ок.В хотела няма асансьор и кърпите се заплащат!Не мога да видя цена за една нощувка-две минимално...

# 206
  • Мнения: 298
Здравейте!
Имам нужда от помощ. Моля споделете мнение за къща за гости/апартамент/хотел в гр. Димитровград. Не търся лукс, налага ми се пътуване с детето до там и ми трябва да е прилично за спане и на поносима цена.
Благодаря предварително 🥰

# 207
  • София
  • Мнения: 2 884
Здравейте!
Имам нужда от помощ. Моля споделете мнение за къща за гости/апартамент/хотел в гр. Димитровград. Не търся лукс, налага ми се пътуване с детето до там и ми трябва да е прилично за спане и на поносима цена.
Благодаря предварително 🥰
Хотел Славяни, хотел Афродита, хотел Естило.

# 208
  • Мнения: 2 133
Цитат
Споделям за хотел Фея, Чифлика.Свети от чистота навсякъде, прекрасно спа и басейни, хубава храна!
Климатика се заплаща?И не може да се ползва хладилника в стаята?Не може да се внася храна отвън,хм-отзивите в букинг не са много ок.В хотела няма асансьор и кърпите се заплащат!Не мога да видя цена за една нощувка-две минимално...
Да, страхотен, чист и спокоен хотел, без врякащи деца, тишина и спокойствие!

П.П. Забравих да споделя отзив за Рока резорта, Главатарци.Също ни стана любимо място от този месец- чист, спокоен, хубава храна!

# 209
  • Мнения: 1 517
Здравейте!
Имам нужда от помощ. Моля споделете мнение за къща за гости/апартамент/хотел в гр. Димитровград. Не търся лукс, налага ми се пътуване с детето до там и ми трябва да е прилично за спане и на поносима цена.
Благодаря предварително 🥰
Хотел Славяни, хотел Афродита, хотел Естило.
Може да погледнете и Елинор, хотелски комплекс Глобал, както и хотели в близко Хасково.

# 210
  • Мнения: 1 295
Здравейте Препоръчайте хотел за 2ма възрастни и 2 деца на 8 и 11 на около 2 часа път от Пловдив.С включена закуска и вечеря.Благодаря.
Хотел Орфей - Пампорово, плюс е  анимацията за деца, освен това е и с вкусна храна.

# 211
  • Мнения: 9 461
Здравейте Препоръчайте хотел за 2ма възрастни и 2 деца на 8 и 11 на около 2 часа път от Пловдив.С включена закуска и вечеря.Благодаря.
Хотел Орфей - Пампорово, плюс е  анимацията за деца, освен това е и с вкусна храна.

Орфей ще работи от декември. Сега е затворен.

# 212
  • Мнения: 1 104
Здравейте, имате ли препоръка за хотел/малки къщички, които също да са подходящи и за бебе на 9 месеца? Представям си нещо в Боровец, Баня, Банско.

# 213
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 870
Здравейте, имате ли препоръка за хотел/малки къщички, които също да са подходящи и за бебе на 9 месеца? Представям си нещо в Боровец, Баня, Банско.
Къща за гости Радост, на 15км от град Банско, уникално място,имат и джакузи с гледка към планината, сауна,през лятото басейн.Много е уютна ,всяка спалня е различна,абе трябва да се види

# 214
  • Мнения: 738
Reina del Mar, Обзор. 5*
Вече две лета сме там.
Само лошото е, че цените за догодина пак са нагоре много!

# 215
  • Мнения: 1 632
По напред имаше добри отзиви за Kings Valley - Medical & Spa Hotel до Казанлък. Някой ходил ли скоро, за да ми каже дали работят външните басейни ?
И за да не спамя, днес се върнахме от Фея в Чифлика, за пореден път бяхме гости и категорично го слагам в белия списък !!

# 216
  • Мнения: 698
По напред имаше добри отзиви за Kings Valley - Medical & Spa Hotel до Казанлък. Някой ходил ли скоро, за да ми каже дали работят външните басейни ?
И за да не спамя, днес се върнахме от Фея в Чифлика, за пореден път бяхме гости и категорично го слагам в белия списък !!
Здравейте, ние бяхме зимата и лятото в Kings Valley, зимата със сигурност работи външният басейн до спа зоната. Другите са повече за плуване и лятото не бяха много топли, та надали сега работят.

# 217
  • Мнения: 368
Здравейте. Колебая се между Гранд хотел Терме в село Баня до Банско и Гранд хотел Поморие. Става въпрос за кратка спа-почивка в началото на декември за двама, без дете. Моля за актуални отзиви от двата хотела.

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 9 744
Гранд хотел Поморие посетихме през лятото. Доволни сме - големи стаи, големи и удобни легла, огромни бани с вана+душ кабина, прекрасна гледка към морето. Храната беше отлична.
Вътрешното спа е хубаво, калният басейн е много интересен.
Обаче какво ще правите на морето през зимата не знам.

# 219
  • Мнения: 327
Обаче какво ще правите на морето през зимата не знам.
Е как какво, в Гранд Хотел Поморие може да се прави всичко, което се прави във всеки един спа хотел зимата, просто има и море... А някои дори се и къпем в морето зимата Joy Ние бяхме там миналия Януари, много ни харесаха спато, храната и най-вече соления басейн, цените бяха повече от добри миналата зима.... мислим да повторим скоро. Но на нас ни е близко, защото сме от Варна.

Последна редакция: сб, 18 ное 2023, 21:59 от *Emerald

# 220
  • Мнения: 1 078
Отзив за Терме Баня. Имах престой в началото на август и все още в комплекса извършваха строителни дейности на външния басейн с олимпийски размери и къщите към хотелската част. Планираше се до есента да приключат, не знам дали е станало така.
Стаите са доста широки и комфортни. Всичко е ново и стилно. Храната беше изобилна и вкусна, спа зоната приятна с всичко необходимо. Вътрешният басейн беше препълнен и и не много безопасен. Има малък външен басейн, който е само за възрастни. Цените на лоби бяха нормални. Има прилежащ фитнес Пулс, който е уникален.
В момента е доста актуална дестинация и е с висока посещаемост.
Мен лично не успя да ме развълнува това място, но си заслужава да се види за лична преценка.

Последна редакция: нд, 19 ное 2023, 11:13 от Medika

# 221
  • Мнения: 4 432
По-добре идете в Катарино. Терме е в сиганската махала, музики, миризми... Освен това нещо не им се получава с персонала, все нямат, все нови и необучени. Като за 5 звезди - не.

Последна редакция: нд, 19 ное 2023, 11:59 от Рошличката

# 222
  • Мнения: 2 133
Термето е вярно в Циганската!
И ние сме от Варна, редовно отскачаме до Гранда, харесва ни на нас също!Хем близко, хем хубаво спа и храна.

# 223
  • Мнения: 8
И аз препоръчвам Катарино с две ръце!!! Класа, лукс, уникална храна и обслужване,  басейни, всичко е топ!

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Ако и цените са поносими щеше да е топ... Simple Smile Ама за 2 ношувки да дам колкото за 4 дни в Италия, напр. Мерси.
Само си разсъждавам...

# 225
  • Мнения: 1 392
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали хотел в Св. Константин и Елена в близост до Aquahouse Thermal & Beach? По-възможност да има закуска и да е на първа линия. Искаме да изкараме почти целия ден на Спа с децата и вечерта да нощуваме в хотела.

# 226
  • Мнения: 327
Има 2 хотела в непосредствена близост до Аква хаус: Aqua House Hotel и Astor Garden. Мисля, че и двата ще работят тази зима, достъпа до спа центъра е вкл. в цената или е с много голяма отстъпка (не съм сигурна точно, но са под една шапка всичките). Иначе самия спа център е много добре направен. По време на пандемията входа беше 12 лв в делнични дни. Всяка седмица бях там на външните басейни и сауна. Това ми е една от най-хубавите зими в живота Grinning

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 06:47 от *Emerald

# 227
  • Мнения: 1 392
Ние сме на 50 км от Варна и сме ходили 3 пъти в Аква хауса. Много, много ни харесва, но този път решихме да не пътуваме и да останем за една нощувка, за да не бързаме да се прибираме. Даже мислим да отидем в делничен ден, за да е по-спокойно. А външната сауна ни е любима, най вече заради гледката. За първи път, като отидохме даже имаше сняг навън и беше много хубаво. Последния път обаче, като отидохме сауната не работеше.

# 228
  • Мнения: 6
Ние сме на 50 км от Варна и сме ходили 3 пъти в Аква хауса. Много, много ни харесва, но този път решихме да не пътуваме и да останем за една нощувка, за да не бързаме да се прибираме. Даже мислим да отидем в делничен ден, за да е по-спокойно. А външната сауна ни е любима, най вече заради гледката. За първи път, като отидохме даже имаше сняг навън и беше много хубаво. Последния път обаче, като отидохме сауната не работеше.

# 229
  • Мнения: 1 392
*Emerald , много благодаря за препоръката. Посетихме Astor Garden и сме със страхотни впечатление за персонала, обслужването в ресторанта, храната и изобщо за хотела. Изкарахме си много добре. Със сигурност ще повторим пак след нова година. И наистина в нощувката беше включено целодневно посещение в Аква Хаус.
 Вчера пак посетихме Аква хаус, този път платено и отдавна не е по 12 лв., защото за 4-ма възрастни платихме 130 лв. Март месец , като ходихме ни казаха, че няма да плащаме за паркинг, този път платихме с намаление.

# 230
  • Мнения: 327
Bibi85, радвам се много, че сте останали доволни от престоя в хотела Heart Да определено много вдигнаха цените в Аква Хаус. Мисля, че е умишлено, за да го ползват основно и предимно гостите  на двата хотела, и да не става претъпкано.

# 231
  • Мнения: 48 030
Досега не ми се е искало да споделя положителен отзив за хотел, не че съм претенциозна, но винаги е имало компромис. Е, искам да включа смело King's Valley Medical and Spa в белия списък. Много ми хареса! Атмосферата, стаите,спа зоната, свежа вкусна храна, басейните, всичко! Чисто, приятно, спокойно. Външните басейни работят, всички без олимпийския са с топла минерална вода, малко съм каприз на вода, но водата е супер, басейните са чисти и поддържани. Хотела е и много нов, едва на година, надявам се да запази качеството, чистотата, атмосферата, но за момента много ми хареса и си струва всяка стотинка. Помислили са и за забавления, колела и такива неща, но лично аз мисля, че най-си струва да се кисне в басейна Joy

# 232
  • София
  • Мнения: 1 573
Не знам дали може тук да се коментира, но единствения минус на хотела е обслужването по време на хранене. Бяхме през лятото, не се почистваха бързо масите и се налагаше на следващите да чакат и да обикалят дълго за свободна маса. Нещо, което не ми се е случвало и в най-натоварения морски хотел.

# 233
  • Мнения: 1 025
Здравейте, може ли мнение за Белчин Гардън СПА хотел? Благодаря!

# 234
  • София
  • Мнения: 1 573
Похвалвам 103 градуса в Сапарева баня. Хубави стаи, топли басейни - не много голям, за възрастни и по-малък детски, вкусна храна в ресторанта, добро обслужване.

# 235
  • Мнения: 7 952
Севтополис в Павел баня ще похваля. Озовахме се в градчето случайно и този хотел ни изненада доста приятно - чист и подреден, с хубав басейн и яка парна баня. В цената са включени вечеря и закуска - редиш се като в столова, но затова пък храната беше разнообразна и вкусна - на вечеря имаше заешко, телешко, акула и още куп неща, закуската беше повече от прилична.

# 236
  • Мнения: 1
Въпросче за Белчин:
Има ли възможност за наемане не на цяла вила, а на отделна стая с джакузи? Споделете опит защото чувам много неща и леко се обърках.
Благодаря предварително!

# 237
  • Мнения: 6 314
Въпросче за Белчин:
Има ли възможност за наемане не на цяла вила, а на отделна стая с джакузи? Споделете опит защото чувам много неща и леко се обърках.
Благодаря предварително!
Предполагам, че питате за хотелски комплекс Белчински извор   https://www.belchin-spring.com/%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b0%d0 … 0%b0%d0%bd%d0%b5/  защото в другият хотел Белчин гардън няма вили.
В описанието на комплекса ясно е посочено какви помещения могат да се наемат задължително изцяло и в кои само самостоятелни студия, както и в кои има собствено джакузи. Гостите в хотелската част ползват общи басейни, топила и джакузита.

# 238
  • Мнения: 21
Здравейте, аз търся еднорог: хотел с вътрешен детски басейн с топла минерална вода в рамките или в близост до някой град, за да си правим и разходки. Нещо като в хотел "Марково", където много ни хареса /там не е минерална вода, обаче/, но предпочитам този път да сме на място, където не сме били. Мога да похваля и хотел "103 градуса" в Сапарева баня, макар, че детският басейн там не е нищо особено. Общо взето, искам детето да е доволно за басейна, а аз-за разходката.

# 239
  • Мнения: 266
Здравейте, аз търся еднорог: хотел с вътрешен детски басейн с топла минерална вода в рамките или в близост до някой град, за да си правим и разходки. Нещо като в хотел "Марково", където много ни хареса /там не е минерална вода, обаче/, но предпочитам този път да сме на място, където не сме били. Мога да похваля и хотел "103 градуса" в Сапарева баня, макар, че детският басейн там не е нищо особено. Общо взето, искам детето да е доволно за басейна, а аз-за разходката.

 Препоръчвам ви хотел Дианамар в Павел баня. И басейните са чудесни, и обслужването, и храната. А за разходки - може в парка, покрай реката, в близост е и етнографски комплекс Дамасцена.

# 240
  • Мнения: 25 731
В детските басейни няма минерална вода, а и изобщо не се препоръчва за децата да киснат дълго време в такава.
Ако някъде пише, че детски басейн е с минерална вода и оставят децата да се плацикат цял ден, най-вероятно лъжат или са абсолютно безотговорни.

# 241
  • Мнения: 1 025
А тези басейни вътрешни или външни са? За Павел баня имам предвид...

# 242
  • Мнения: 1 986
Здравейте, аз търся еднорог: хотел с вътрешен детски басейн с топла минерална вода в рамките или в близост до някой град, за да си правим и разходки. Нещо като в хотел "Марково", където много ни хареса /там не е минерална вода, обаче/, но предпочитам този път да сме на място, където не сме били. Мога да похваля и хотел "103 градуса" в Сапарева баня, макар, че детският басейн там не е нищо особено. Общо взето, искам детето да е доволно за басейна, а аз-за разходката.

Последно, преди месец, бяхме във "Вела хилс" във Велинград и там имаше детски басейн+детски кът. Имаше доста деца.
Преди години сме били в "Аквилон" в с. Баня до Банско и там имаше плитка част на басейна. И на двете места водата беше топла и минерална.

# 243
  • Мнения: 25 731
Абсурд е в детски басейн във Велинград да има минерална вода. Кой е луд да пусне деца в радиоактивна вода с радон?
Или не правиш разлика между минерална и изворна вода?

# 244
  • Мнения: 1 986
Абсурд е в детски басейн във Велинград да има минерална вода. Кой е луд да пусне деца в радиоактивна вода с радон?
Или не правиш разлика между минерална и изворна вода?
Съжалявам, че разводнявам въпроса, но дали аз правя разлика или не, няма особено значение...Ето от сайта им: https://www.vellahills.bg/page/4/%D0%A1%D0%9F%D0%90-%D0%A6%D0%95 … %D0%AA%D0%A0.html
Термална минерална, за да сме напълно пунктуални...

Последна редакция: вт, 23 яну 2024, 21:58 от marini

# 245
  • Мнения: 240
Ако се прочете внимателно,съдържанието на радон в минералната вода във Велинград е  изключително малък процент спрямо други курорти,като Павел баня например. Разсейва се за секунди във въздуха и не може да навреди , а само да помогне.
Ако все пак имате притеснения ,в два от трите квартала изворите са без радон. Лесно може да се провери кой хотел къде се намира.
И последно уточнение - дори в градове,където водите са силно минерализирани,за разлика от този,и в които радона е с много по високо съдържание има детски басейни,разбира се разредени с друга вода. Има и контрол за престоя там. Но за Велинград не е необходим такъв.

# 246
  • Мнения: 524
Моля за препоръки за хотел в Хасково или мин.бани за майските празници. В Букинг хвалят за Бохеми и Ретро.
Благодаря !

# 247
  • Мнения: 31
Моля за препоръки за хотел в Хасково или мин.бани за майските празници. В Букинг хвалят за Бохеми и Ретро.
Благодаря !


Ако държите да сте в близост до центъра на града х-л Ретро е подходящ за престоя Ви .Имат страхотен ресторант с много добра кухня .

# 248
  • Мнения: 21
demirche and marini - Благодаря за препоръките Flowers Tulip

# 249
  • Мнения: 39 488
Комплекс Европа Долна баня. Три звезди е, но е много приятен. Огромни стаи. Честно, в такива никога не съм била. Чисто,  топло. Имат си стопанство и оранжерия. Храната си е тяхна.

# 250
  • Мнения: 1 986
Комплекс Европа Долна баня. Три звезди е, но е много приятен. Огромни стаи. Честно, в такива никога не съм била. Чисто,  топло. Имат си стопанство и оранжерия. Храната си е тяхна.
Свекърите водят децата ни в последните три лета за по седмица в този комплекс и също са доволни всички участници. За тях важното е, че допускат с дребни кученца. Един от басейните е с топла вода. Единствено, в самата Долна баня няма кой знае какво да се прави, извън комплекса, но за кратка почивка казват, че е идеално.

# 251
  • Мнения: 6 314
Комплекс Европа Долна баня. Три звезди е, но е много приятен. Огромни стаи. Честно, в такива никога не съм била. Чисто,  топло. Имат си стопанство и оранжерия. Храната си е тяхна.
Басейните с минерална вода ли са и закрити ли са за зимата? Каква е цената на стая за двама възрастни?

# 252
  • Мнения: 39 488
Открити са. Няма закрити, затова са три звезди. Но само малкият работи. Той е с Т около 37 градуса.
Ние също сме с куче, затоваго избрахме.
С ваучер сме. Двама възрастни и едно дете 160 лв.

# 253
  • Мнения: 1 632
Открити са. Няма закрити, затова са три звезди. Но само малкият работи. Той е с Т около 37 градуса.
Ние също сме с куче, затоваго избрахме.
С ваучер сме. Двама възрастни и едно дете 160 лв.
Приемат ли кучета в ресторанта ?!

# 254
# 255
  • Сф
  • Мнения: 10 700
Да сложа хотел Грами Банско. В момента сме тук. Малък семеен хотел, направен с вкус и любов. Има си всичко, басейн не голям, с джакузи ефект, сауна , парна баня. Малки са , но с изчакване става. Гостите са предимно чужденци сега , лятото повече българи има. Допускат домашни любимци срещу такса, гледам че говорите за кучета. Много близо до лифта и в хубавата част. И до центъра не е далеч. Най- хубавото е, че собствениците са много любезни, съпричастни и готини и участват в управлението непрекъснато, обгрижват гостите.. Стаите са нормални, топли. Храната е уникална, като за такъв тип хотел. Предлагат HB и All. Цените са много добри, редовно имат ваучери и в Грабо. Има двор , нещо правят в момента подобрения , не мога да ви кажа , ние сме за ски и избора особено за зимата е перфектен! Цена / качество/ предлагане - отлично!
Сега , ако търсите спа на високо ниво , не е вашето място , но храна, локация , отношение , бих казала и ниска цена,  не съм срещала по- добро място! За втори път сме . Първият път с малко дете и ни беше удобно , заради двора отзад. О, да и паркинг включен, за мен е важно!
  https://hotelgrami.com/

Малко от храната Wink

Скрит текст:
Закуска

Вечери






# 256
  • Мнения: 6 314
Открити са. Няма закрити, затова са три звезди. Но само малкият работи. Той е с Т около 37 градуса.
Ние също сме с куче, затоваго избрахме.
С ваучер сме. Двама възрастни и едно дете 160 лв.
Добре изглежда, но за мен цената само за нощувка ми се вижда  висока.

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
В търсене съм на ОИ на първа линия, да си имат шезлонги и чадъри на плажа. Събирам мнения.
Резглеждах Серенити Бей на Нестинарка и Виста бийч клуб на Синеморец.

# 258
  • Сф
  • Мнения: 10 700
В търсене съм на ОИ на първа линия, да си имат шезлонги и чадъри на плажа. Събирам мнения.
Резглеждах Серенити Бей на Нестинарка и Виста бийч клуб на Синеморец.
Това е бял списък на хотелите. Накъде,където сме били и ни е харесало! Това, която търсиш е тук.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1601683   

# 259
  • Мнения: 289
Така трябва.Не знам на кой ще му е приятно да се храни и да има куче наоколо.Не съм против кучетата, даже много ги обичам, но мястото им не е в ресторант.

# 260
  • sofia
  • Мнения: 417
Да сложа хотел Грами Банско. В момента сме тук. Малък семеен хотел, направен с вкус и любов. Има си всичко, басейн не голям, с джакузи ефект, сауна , парна баня. Малки са , но с изчакване става. Гостите са предимно чужденци сега , лятото повече българи има. Допускат домашни любимци срещу такса, гледам че говорите за кучета. Много близо до лифта и в хубавата част. И до центъра не е далеч. Най- хубавото е, че собствениците са много любезни, съпричастни и готини и участват в управлението непрекъснато, обгрижват гостите.. Стаите са нормални, топли. Храната е уникална, като за такъв тип хотел. Предлагат HB и All. Цените са много добри, редовно имат ваучери и в Грабо. Има двор , нещо правят в момента подобрения , не мога да ви кажа , ние сме за ски и избора особено за зимата е перфектен! Цена / качество/ предлагане - отлично!
Сега , ако търсите спа на високо ниво , не е вашето място , но храна, локация , отношение , бих казала и ниска цена,  не съм срещала по- добро място! За втори път сме . Първият път с малко дете и ни беше удобно , заради двора отзад. О, да и паркинг включен, за мен е важно!
  https://hotelgrami.com/

Малко от храната Wink

Скрит текст:
Закуска

Вечери







Хотел Грами Банско е едно от най– любимите места на моето семейство . Хвалила съм го и друг път. Заслужава си

# 261
  • Мнения: 45
Разочарована съм от Кашмир Велинград. В момента сме тук. Като цяло е много луксозен, но външният басейн е студен,за разлика от много други тук. В стаята кърпите миришат ужасно като се намокрят,има жълти петна по чаршафите.Снощи на вечеря чакахме около час за основно ястие  и накрая извикахме управител.За цена 1000лв за 2 нощувки не бих го препоръчала
Много по добре беше в Терме,село Баня

# 262
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 044
Темата е Бял списък...

# 263
  • Мнения: 45
Ами не видях черен

# 264
  • Мнения: 1 986

Заповядай: https://www.bg-mamma.com/?topic=441548.1800
Но все пак има и положителен отзив в мнението ти...Wink

# 265
  • Мнения: 45
А,да ,извинявам се. Но все пак мисля, че ще е полезно. Относно Терме,за мен беше много добре като храна, спа и всичко останало, плюс това е ол инклузив

# 266
  • Мнения: 1 247
Беше ми полезно това мнение, другата седмица ще сме там. Чета много негативни мнения за него, та се чудех дали да не се откажем.

# 267
  • Мнения: 1 247
Привет от Терме с.Баня. Пристигнахме днес, започвам с хубавите неща:
Храна  - изобилно и вкусно. Колкото и да си претенциозен, винаги може да намериш твоето.
СПА - пълни глезотии, топла и чиста вода, халати  нови, не се усеща наплива от хора.
Много заведения, сладкарница, детски кътове и  вътре и вън.
Личи си, че все още всичко е ново, апартамент с две спални, голям хол, голяма баня с всички хигиенни материали, сешоар, чехли. Телевизор във всяка стая, снежно бяло спално бельо.
За какво да внимавате:
Ние сме в 6 - ти корпус, има и 7-ми. Ако приемем рецепцията за 0, представете си какво ходене пада. Не резервирайте след 3-ти корпус, особено ако сте с дете.
Излагат се с липсата на комплимент за клиента, недопустимо е да няма кафе машина в стаята.
Три часа се правиха на луди от рецепцията и накрая признаха, че нямат столчета и маса за терасата, направо ме изумиха.
И последно-питайте за гледката, много от стаите гледат към циганската махала и бунището.
Надявам се да съм била полезна.

# 268
  • Мнения: 1 632
Хотел “ Джуджева къща” в Панагюрище.Топло и дружелюбно посрещане, прекрасен комплекс във възрожденски стил, с вкусна домашна кухня и прекрасна градина. Чистотата е на високо ниво.

# 269
  • sofia
  • Мнения: 417
Здравейте , искам да отидем с детето до Доспат. Може ли да ми препоръчаге хотел - до язовира ❤️ благодаря

# 270
  • Мнения: 86
Здравейте , искам да отидем с детето до Доспат. Може ли да ми препоръчаге хотел - до язовира ❤️ благодаря

Къща за гости Хисарски - Сърница.

# 271
  • Мнения: 3
Здравейте, скоро се завърнах от хотел ДианаМар в Павел Баня и искам да споделя впечатленията си. Бяхме настанени около 14:00 часа /по-рано от предвидения час/. Паркирането става на места на близките улици. Осигурено е от хотела. Не сме имали проблеми, въпреки че пристигнахме с две коли. Подземния паркинг се заплаща в размер 15 лв. на ден. Стаята е чиста и приятна, камериерките са любезни и се отзовават незабавно на молба за смяна на мокри халати и хавлии. Специално на мен леглото ми бе неудобно, а възглавницата много твърда и висока, но това са субективни усещания. Храната не е много разнообразна. Може да се желае повече. СПА центърът е чист, топъл и добре разположен. Осигурени са клетки, в които можеш да си заключиш телефона. Термозоната е в непосредствен близост до водната и не се налага да ходиш по студени и тъмни коридори. Басейните са страхотни, с чиста и топла вода и не мирише на отвратителни дезинфектанти от които чак са ни смъдяли очите на други места /визирам Старосел/. Единствената ми забележка е хлъзгащият се под. В 18:00 часа има водна аеробика. Работното време на СПА центъра е от 10:00 часа. От 08:00 до 10:00 се  провеждат процедури на хората ползващи услугите на медицинския център. Това създава неудобство при ползването на СПА центъра в последния ден, когато имаш ограничено време до освобождаването на стаята. Доволни сме от престоя си, но това, което смятам че е недопустимо за петзвезден хотел е начинът за настаняване на трети възрастен на допълнително легло. Представлява разпъната метална конструкция с мръсен дунапрен. Добре е управата на хотела да помисли по този въпрос, защото това отношение към гостите е напълно достатъчно за лоша оценка и заличава всички положителни впечатления от хотела.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 10:37 от Звезден прах

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 817
Аз бих похвалила "Изворите" в Младежко. Бюджетен хотел с много приятни собственици и симпатично СПА (не е с минерална вода). Стаите са с тераски. Много сме доволни от всичко, което опитахме в ресторанта. Нямат богато меню, но пък всичко е вкусно. Макар в селото да няма много какво да се прави, ние си прекарахне там няколко уикенда и останахме много доволни. Има площадка за деца и игрище в близост до хотела, както и туристически маршрути из Странджа.

# 273
  • Мнения: 266
Здравейте, скоро се завърнах от хотел ДианаМар в Павел Баня и искам да споделя впечатленията си. Бяхме настанени около 14:00 часа /по-рано от предвидения час/. Паркирането става на места на близките улици. Осигурено е от хотела. Не сме имали проблеми, въпреки че пристигнахме с две коли. Подземния паркинг се заплаща в размер 15 лв. на ден. Стаята е чиста и приятна, камериерките са любезни и се отзовават незабавно на молба за смяна на мокри халати и хавлии. Специално на мен леглото ми бе неудобно, а възглавницата много твърда и висока, но това са субективни усещания. Храната не е много разнообразна. Може да се желае повече. СПА центърът е чист, топъл и добре разположен. Осигурени са клетки, в които можеш да си заключиш телефона. Термозоната е в непосредствен близост до водната и не се налага да ходиш по студени и тъмни коридори. Басейните са страхотни, с чиста и топла вода и не мирише на отвратителни дезинфектанти от които чак са ни смъдяли очите на други места /визирам Старосел/. Единствената ми забележка е хлъзгащият се под. В 18:00 часа има водна аеробика. Работното време на СПА центъра е от 10:00 часа. От 08:00 до 10:00 се  провеждат процедури на хората ползващи услугите на медицинския център. Това създава неудобство при ползването на СПА центъра в последния ден, когато имаш ограничено време до освобождаването на стаята. Доволни сме от престоя си, но това, което смятам че е недопустимо за петзвезден хотел е начинът за настаняване на трети възрастен на допълнително легло. Представлява разпъната метална конструкция с мръсен дунапрен. Добре е управата на хотела да помисли по този въпрос, защото това отношение към гостите е напълно достатъчно за лоша оценка и заличава всички положителни впечатления от хотела.
Скрит текст:

Здравейте, колко доплатихте за настаняването на 3 възрастен на допълнително легло?

# 274
  • Мнения: 3
Доплащането е 99.39 лв. на нощувка с включени закуска и вечеря.

# 275
  • Мнения: 266
Доплащането е 99.39 лв. на нощувка с включени закуска и вечеря.

Другият път попитайте за единично настаняване в стая! Някой лев отгоре, но си заслужава! / така настанявам майка, когато е с нас /

# 276
  • Мнения: 3
Благодаря! Сега проверих цената на единичното настаняване - 201,39 лв.
на нощувка. Препоръчвам на всички да го направят.

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 15:46 от Звезден прах

# 277
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте,бихте ли ми препоръчали бюджетен хотел с вътрешен басейн без значение къде се намира,само да не е в София.

# 278
  • Мнения: 6 559
Ние харесваме хотел клуб Централ в Хисаря. Има топъл минерален басейн и джакузи с минерална вода. Храната в ресторанта е добра, стаите са прилични. Сравнително бюджетен е. Впечатленията ми са от миналата пролет. За втори път ще ходим там тези дни.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 817
Здравейте,бихте ли ми препоръчали бюджетен хотел с вътрешен басейн без значение къде се намира,само да не е в София.
Няколко поста по-нагоре съм писала за хотел "Изворите" в с. Младежко в Странджа.
Вижте също и хотел "Хелиер" в Якоруда.Това са бюджетни хотели, но не са 5 звезди.

# 280
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте,бихте ли ми препоръчали бюджетен хотел с вътрешен басейн без значение къде се намира,само да не е в София.
Няколко поста по-нагоре съм писала за хотел "Изворите" в с. Младежко в Странджа.
Вижте също и хотел "Хелиер" в Якоруда.Това са бюджетни хотели, но не са 5 звезди.

Благодаря!

# 281
  • Мнения: 6 314
Хотел Елеганс Спа в Огняново. Топла минерална вода, хубава храна, чисто и прилични цени, особено ако се купят ваучери със закуска и вечеря. Цените за делник (от неделя до петък) са най-изгодни.
https://top20oferti.bg/%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82a-781284/%d … e%d0%b2%d0%be-21/

Близо до София може тези да разгледате: В гр. Банкя https://bgholiday.com/hotels/hotel-druzhba-1
В местност вили Костенец
https://bgholiday.com/hotels/bh-konstantsia

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 14:47 от Fatalina

# 282
  • Мнения: 25 731
Хотел „Атмосфера“ – Павел баня.
Нов, хубав хотел. Големи стаи и тераси, всякакви удобства. Приличен спа център, макар че очаквахме повече. Парната баня не работи още. Няколко сауни и солна стая. Голям закрит басейн, разделен на две части – по-дълбоката за плуване, по-плитката с хидромасажни дюзи. Две джакузита. Температурата на водата – 32-34 градуса. Детски басейн – не знам с каква температура. Има и външен басейн, който в момента не се ползва.
Учтив персонал.
Но най-добро впечатление ни направи ресторантът. Много вкусна храна и страхотно обслужване. Управителката следеше строго сервитьорите и непрекъснато обикаляше между масите, за да се убеди, че всичко е наред. Дано успеят да задържат стандарта и занапред.
Имаме леки забележки, но не са съществени. Като цяло впечатленията ни са много добри.

# 283
  • Русе
  • Мнения: 120
И цените са добри.

# 284
  • Мнения: 25 731
На сайта – да. В Букинг са по-ядливи. Simple Smile

# 285
  • Мнения: 2 388
Здравейте ! Има добра оферта за Санте през август и съм на ръба да заменя августовското море . Обаче питането ми е дали някой е ходил в Санте през лятото и как стои въпросът с малцинствата. В началото на януари покрай празниците беше много неприятно , буквално цели тумби, а после май не било чак така. Обаче знам ли..ако пак са толкова много, ще се откажа.

# 286
  • Мнения: 2 742
Отзивите ви Комплекс Европа в Долна баня какви са? Някой дали го е посещавал?

# 287
  • Мнения: 39 488
3 страници назад.

# 288
  • Мнения: 2 742
Открити са. Няма закрити, затова са три звезди. Но само малкият работи. Той е с Т около 37 градуса.
Ние също сме с куче, затоваго избрахме.
С ваучер сме. Двама възрастни и едно дете 160 лв.
Малкият колко е голям , да ме е с размер на джакузи? На снимките виждам само един голям басейн

# 289
  • Мнения: 1 632
В момента сме в Камелот, яз. Искър. Слагам го в белия списък- изключително топло спа, басейн, уникална гледка 😊 Менюто в ресторанта е разнообразно и вкусно. Всички са много мили и отзивчиви.

# 290
  • Мнения: 2 806
Spa Hotel Green Park /Спа Хотел Грийн Парк/ - с. Гърмен.
Съвсем нов хотел с много приятни топли и просторни стаи, удобни легла. Фантастична храна, без имитиращи продукти. Менюто в ресторанта е абсолютно разнообразно и задоволително за всеки вкус.
Спа зоната е повече от великолепна - не е с минерална вода, но с един голям вътрешен басейн, малък топъл с джакузи ефект и вътрешен детски. Освен тях има външно джакузи и голям външен, а на покрива ще работи през топлите месеци още едно джакузи с много шезлонги. Има парна баня, билкова и финландска сауна и солна стая, фитнес и релакс зала. В стаите ни чакаха снежнобели халати, имахме тип депозит карти /безплатни/, с които взимахме хавлии за спа зоната.
Много удобна отправна точна за Лещен, Ковачевица и близките римски разкопки.

Последна редакция: пн, 08 апр 2024, 07:28 от anitsa

Общи условия

Активация на акаунт