Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 81 348
  • 307
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 25 825


По субективни усещания на мен и мъжа ми водата в джакузитата беше около или над 38 градуса. Най-хладка е водата в плувния басейн, около 30, но става и за киснене. Идеална за плуване. За съжаление периодично се пълнеше с бебета и малки деца, въпреки 3-те детски басейна, което обезсмисля опитите за плуване, но... това е положението. Въпрос на родителски капацитет. Спасителят гонеше само беснеещи хлапета, оставени без надзор.
Външните басейни са 4, като в момента работи само външният термален (10 на 10 м или по-малко, не мога да преценя на око), който е съвсем до входа (останалите са по-настрани). Излизаш на двора и си там. Много е приятно, особено ако има слънце, но и в мрачен ден пак е добре – водата е достатъчно топла. Много пушачи се възползваха от него – хем са във водата, хем си пушат. Поне аз не видях малки деца в него, може би заради времето и лекия вятър.
В спато има още един басейн, води се терапевтичен. Той пък е съвсем празен, рядко влиза човек там и ако някой иска да си кисне на спокойствие, може да се възползва.
Чух и аз за някакви негативни коментари, мъжът ми чел някъде. Не знам откога са, но в момента няма нищо, което бих изтъкнала като недостатък.
Е, сега, ако реши човек да се заяжда, сигурно все ще намери за какво, но поне ние получихме точно това, за което сме си платили – прекрасно спа, спокойствие, достатъчно топла като за старите ни кокали минерална вода и пълен релакс.

ПП Допълнителен бонус към страхотната гледка от стаята – прелитащи делтапланеристи. Simple Smile

Скрит текст:




Последна редакция: чт, 20 апр 2023, 16:10 от Как' Сийка

# 151
  • Мнения: 528
Аз пък съм от тези, които имат забележки към Kings Valley - Medical & Spa Hotel и не бих повторила. Може би грешката ни беше, че отидохме там през пролетната ваканция на децата, но аз в такава блъсканица не съм била - както в басейните, така и в ресторанта. В детските басейни буквално нямаше къде карфица да падне. Единствено сутрин до към 10:30 беше ОК. В ресторанта за вечеря също беше ад - недостатъчно маси, шум и стрес. Иначе храната беше хубава, водата в басейните също е добре, чисто е, вложени са много пари. Не им достига персонал - не смогват да почистят стаите, да сменят халати при нужда, а също и в стаята телефоните ни нямаха добро покритие /Виваком и Йетел/, което за мен определено беше проблем.

# 152
  • Мнения: 25 825
О, напълно ти вярвам, че през ваканцията е било ад. То ние и през уикендите не ходим никъде точно поради тази причина, камо ли пък по празници.

Сега обаче беше много спокойно, защото нямаше много хора. Повечето бяха млади семейства с малки деца и възрастни двойки.

# 153
  • Мнения: 651
Kings Valley - Medical & Spa Hotel  - колко е разстоянието до Казанлък
в смисъл - може ли да се ходи пеша до града?

# 154
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 529
Към 4 километра е.

# 155
  • София
  • Мнения: 1 455
Kings Valley - Medical & Spa Hotel  - колко е разстоянието до Казанлък
в смисъл - може ли да се ходи пеша до града?
3 км е, но е само шосе. Не е вариант пеша според мен.

# 156
  • Мнения: 3 370
Малко извън темата. Имам преки наблюдения над няколко хотела в Хисаря. Миналата /ваканционна седмица/ и уикенда всичко е фул. През другото време е празно. И вероятно спокойно в СПА зоните.

# 157
  • Мнения: 651
момичета, много ми харесва Kings Valley . Ние планираме есента /септември/ да ходим до Павел баня -хотел Севтополис. И понеже е до Казанлък, се замислих и за препоръчания тук-  Kings Valley . Наистина изглежда страхотно. Колкото до натовареността... моето мнение е че, навсякъде има този проблем, особено, когато се ходи на популярни дати - официални празници и т.н.Проблемите, които описа една съфорумка сме ги изпитали и ние - но на други места. Претъпкано СПА или ресторант- шум, викове, безхаберие от някои родители към децата им в СПА зоната и т.н. Затова, избираме по-спокойни периоди. Единствен проблем за нас е локацията, в момента сме без кола.

# 158
  • Мнения: 6 353
момичета, много ми харесва Kings Valley . Ние планираме есента /септември/ да ходим до Павел баня -хотел Севтополис. И понеже е до Казанлък, се замислих и за препоръчания тук-  Kings Valley . Наистина изглежда страхотно. Колкото до натовареността... моето мнение е че, навсякъде има този проблем, особено, когато се ходи на популярни дати - официални празници и т.н.Проблемите, които описа една съфорумка сме ги изпитали и ние - но на други места. Претъпкано СПА или ресторант- шум, викове, безхаберие от някои родители към децата им в СПА зоната и т.н. Затова, избираме по-спокойни периоди. Единствен проблем за нас е локацията, в момента сме без кола.

Едно такси от Казанлък и сте готови.

# 159
  • Мнения: 651
това се опитвам да убедя мъжа ми от снощи - хахаххаха

# 160
  • София
  • Мнения: 2 892
това се опитвам да убедя мъжа ми от снощи - хахаххаха


Може и рентакар.

# 161
  • Мнения: 651
това се опитвам да убедя мъжа ми от снощи - хахаххаха


Може и рентакар.
предпочитам такси, но той не обича такситата. благодаря момичета
хотелът е много хубав

# 162
  • Мнения: 336
Бих искала да споделя положително мнение за Wave Resort. За втори път го посещаваме и отново сме много доволни. Храната е разнообразна и се приготвя на момента, в All Inclusive пакета влизат напитки като Джак Даниелс и Бейлис, отделно в бистрото има леки неща за хапване, напитки и вино 24/7.Стаите са големи и всички са с морска гледка, дрешника е много интересно обособен в отделен изолиран кът и побира доста. Басейните и цялата им водна зона са разкошни, имат Adults only зона, която е доста спокойна, навсякъде между басейните има добре поддържана растителност. Пързалките също работиха, въпреки че аква парка и външния снак официално отварят по-късно. Ние бяхме настанени на 6тия етаж, и за рожденния ми ден получих ръчно написана картичка с бутилка шампанско, което беше много много готина изненада Heart. Изобщо препоръчвам с две ръце, а ние си оставихме да пробваме накой от ала карт ресторантите за следващото посещение.

Последна редакция: сб, 27 май 2023, 21:00 от *Emerald

# 163
  • Русе
  • Мнения: 1 524
Влизам, за да споделя отлични отзиви за хотел Камена, Велинград. Само не ми хареса, че града е пълен с цигани и кучета.

# 164
  • Мнения: 43
Включвам се с изключително положителен отзив за Воя Резорт, Свети Влас.
Вкусна храна 24/7, качествени напитки, детска анимация и топъл вътрешен басейн.
Със сигурност ще се върнем!

Общи условия

Активация на акаунт