Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 81 365
  • 307
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 296
Здравейте Препоръчайте хотел за 2ма възрастни и 2 деца на 8 и 11 на около 2 часа път от Пловдив.С включена закуска и вечеря.Благодаря.
Хотел Орфей - Пампорово, плюс е  анимацията за деца, освен това е и с вкусна храна.

# 211
  • Мнения: 9 470
Здравейте Препоръчайте хотел за 2ма възрастни и 2 деца на 8 и 11 на около 2 часа път от Пловдив.С включена закуска и вечеря.Благодаря.
Хотел Орфей - Пампорово, плюс е  анимацията за деца, освен това е и с вкусна храна.

Орфей ще работи от декември. Сега е затворен.

# 212
  • Мнения: 1 104
Здравейте, имате ли препоръка за хотел/малки къщички, които също да са подходящи и за бебе на 9 месеца? Представям си нещо в Боровец, Баня, Банско.

# 213
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 871
Здравейте, имате ли препоръка за хотел/малки къщички, които също да са подходящи и за бебе на 9 месеца? Представям си нещо в Боровец, Баня, Банско.
Къща за гости Радост, на 15км от град Банско, уникално място,имат и джакузи с гледка към планината, сауна,през лятото басейн.Много е уютна ,всяка спалня е различна,абе трябва да се види

# 214
  • Мнения: 739
Reina del Mar, Обзор. 5*
Вече две лета сме там.
Само лошото е, че цените за догодина пак са нагоре много!

# 215
  • Мнения: 1 639
По напред имаше добри отзиви за Kings Valley - Medical & Spa Hotel до Казанлък. Някой ходил ли скоро, за да ми каже дали работят външните басейни ?
И за да не спамя, днес се върнахме от Фея в Чифлика, за пореден път бяхме гости и категорично го слагам в белия списък !!

# 216
  • Мнения: 699
По напред имаше добри отзиви за Kings Valley - Medical & Spa Hotel до Казанлък. Някой ходил ли скоро, за да ми каже дали работят външните басейни ?
И за да не спамя, днес се върнахме от Фея в Чифлика, за пореден път бяхме гости и категорично го слагам в белия списък !!
Здравейте, ние бяхме зимата и лятото в Kings Valley, зимата със сигурност работи външният басейн до спа зоната. Другите са повече за плуване и лятото не бяха много топли, та надали сега работят.

# 217
  • Мнения: 368
Здравейте. Колебая се между Гранд хотел Терме в село Баня до Банско и Гранд хотел Поморие. Става въпрос за кратка спа-почивка в началото на декември за двама, без дете. Моля за актуални отзиви от двата хотела.

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Гранд хотел Поморие посетихме през лятото. Доволни сме - големи стаи, големи и удобни легла, огромни бани с вана+душ кабина, прекрасна гледка към морето. Храната беше отлична.
Вътрешното спа е хубаво, калният басейн е много интересен.
Обаче какво ще правите на морето през зимата не знам.

# 219
  • Мнения: 336
Обаче какво ще правите на морето през зимата не знам.
Е как какво, в Гранд Хотел Поморие може да се прави всичко, което се прави във всеки един спа хотел зимата, просто има и море... А някои дори се и къпем в морето зимата Joy Ние бяхме там миналия Януари, много ни харесаха спато, храната и най-вече соления басейн, цените бяха повече от добри миналата зима.... мислим да повторим скоро. Но на нас ни е близко, защото сме от Варна.

Последна редакция: сб, 18 ное 2023, 21:59 от *Emerald

# 220
  • Мнения: 1 080
Отзив за Терме Баня. Имах престой в началото на август и все още в комплекса извършваха строителни дейности на външния басейн с олимпийски размери и къщите към хотелската част. Планираше се до есента да приключат, не знам дали е станало така.
Стаите са доста широки и комфортни. Всичко е ново и стилно. Храната беше изобилна и вкусна, спа зоната приятна с всичко необходимо. Вътрешният басейн беше препълнен и и не много безопасен. Има малък външен басейн, който е само за възрастни. Цените на лоби бяха нормални. Има прилежащ фитнес Пулс, който е уникален.
В момента е доста актуална дестинация и е с висока посещаемост.
Мен лично не успя да ме развълнува това място, но си заслужава да се види за лична преценка.

Последна редакция: нд, 19 ное 2023, 11:13 от Medika

# 221
  • Мнения: 4 477
По-добре идете в Катарино. Терме е в сиганската махала, музики, миризми... Освен това нещо не им се получава с персонала, все нямат, все нови и необучени. Като за 5 звезди - не.

Последна редакция: нд, 19 ное 2023, 11:59 от Рошличката

# 222
  • Мнения: 2 135
Термето е вярно в Циганската!
И ние сме от Варна, редовно отскачаме до Гранда, харесва ни на нас също!Хем близко, хем хубаво спа и храна.

# 223
  • Мнения: 8
И аз препоръчвам Катарино с две ръце!!! Класа, лукс, уникална храна и обслужване,  басейни, всичко е топ!

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 40 928
Ако и цените са поносими щеше да е топ... Simple Smile Ама за 2 ношувки да дам колкото за 4 дни в Италия, напр. Мерси.
Само си разсъждавам...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт