Любители на котки - Тема 173

  • 26 049
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 673
Танче, ти каква мокра храна взимаш от Зооплюс? Заинтригува ме това "без захар".

# 46
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 216
Тaня67 не знам какво е Зооплюс, аз не живея в България. Точно от супермаркетите купувам. Ейтая му взех вчера. Препоръчаха ми я, била много хубава. Но от старата има още половин пакет.

 

Дадох му още пастет смесен с гранули. Изял пастета и отместил гранулите настрани, диването му с диване. Rolling Eyes
Благодаря на всички! Yellow Heart Малко се успокоих, че не съм най-лошата котешка мама. Sweat Smile

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Ей го и нашия супер сладък, пухкав и бъррр данък

Вчера Таня67 като те прочетох да не забравяме данъка и се замислих, не знам да се плаща, че гледаш котка, за куче знам дори и такса във входа плащат. И ме вкара в размисли какви декларации и данъци трябва да плащам за писана.

Мойта глезла яде един пауч разделен на две - сутрин и вечер като допълнително слагам и гранула към 30-35гр., на обяд ако е изяла гранулата и слагам още малко да не ми досажда като обядваме. Мислех си, че мойта яде много, но като ви чета май сме в норма. Откакто е кастрирана два месеца е качила 800гр.

# 48
  • София
  • Мнения: 13 200
Танче, ти каква мокра храна взимаш от Зооплюс? Заинтригува ме това "без захар".
Най-вече Смила, че големите опаковки излизат около 5 лв/кг. Бозита и Феринга също. Гледам да пише, че е без захар и зърно, но доколко е вярно... Надявам се да е така.  Simple Smile

maya_76, за котка не се плаща. Преди време във Варна се опитаха да направят нещо, но май не се получи. Но при всички случаи за кастрирани животни не се дължи нищо. Говоря за общински данъци. Иначе за входа е логично за всяко куче да се плаща като за човек. Щом минават през входа, цапат колкото и хората. Котките си стоят вкъщи. Wink

В случая данъците са снимки на любимците ни. Wink Само така се записваме в темите. hahaha

Meтаноя, Зооплюс е немски онлайн сайт, който продава и в много други страни. Виж, може и при теб да го има.

Последна редакция: вт, 24 май 2022, 19:21 от Тaня67

# 49
  • Мнения: 295
На море съм малко тези дни и един Рижко ми гостува всеки ден на балкона.

 Има кожен проблем и искам да му помогна докато съм тук. Някой, ако има представа какво може да е?

# 50
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 216
Тaня67 благодаря ти, намерих го! Relaxed Сега ще разгледам.

# 51
  • Мнения: 5 278
Ние тук пазаруваме от Maxi zoo. Има си магазини, но има и сайт. Светкавични са доставките.

# 52
  • Мнения: 9 865
Внимавайте с gourmet. Явно е до поносимост, но след една седмица с gourmet на мама котарака беше вдигнал много кръвната захар и беше на лекарства, с нормална храна без захар няма проблеми.
От зооплюс аз поръчвам cosma, miamor и smilla fine menu от мокрите в момента. Smilla имат от няколко месеца и страхотни малки пръчки в пакетче, 90+% месо и останалото е боровинки/нар и минерали, а са по-евтини от всички други котешки пръчки.

Джасте, днес и аз припадах по бебета, едва се сдържах да не си отмъкна

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Нашите калпазани на двора ядат по два пастета на ден. Маслин дояжда от гранулите на Лара, Сивият не ги яде, устата му е слабо място и затова консерви, паучове и пастет. Дозата е според написаното на кутията. Ядат Стъзи сега, за техните кг. трябва да ядат по три пастета на ден.
Аз давам по два, на обяд няма кой. Ако ядат консерва разделям една 400 гр. на двамата на ядене и още искат.
Късметка пък яде само гранули. Днес беше нагризала опакован подарък за абитуриентка, та го опаковах наново в последния момент:

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
И аз искам бебе коте,но както ми казаха във фейсбук,лозе на баир не ми трябва...

Харко ми се глези и отказва да слезе от кухненската маса.Защото я няма баба му,иначе или е зад гърба ми,или бяга от кухнята.Не му и хрумва в нейно присъствие да се качва на масата.



# 55
  • Мнения: 10 673
Някой, ако има представа какво може да е?

Микроспория.

# 56
  • Мнения: 4 342
Зак преди две седмици ми изяде билетите за Ефтелинг.
Успявах да държа отворен един прозорец долу.Отваря се на вън,в най-горната част.Вчера на късмет хванах Зак наполовина вече навън.Покачил се почти до корниза.Аз го дърпах за краката навътре,той напира навън.През нощта разкъса щората на същия прозорец,защото беше затворен.За първи път имам отмъстителна котка.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Зак преди две седмици ми изяде билетите за Ефтелинг.

Тигрова гад...
Харко отмъщава на момента,скача и ми забива и нокти,и зъби в крака.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Честит празник!
Данък и от нас

# 59
  • Мнения: 10 673
Ох тези лапи, сивички, кадифени... Heart

Общи условия

Активация на акаунт