Бързи здравословни въпроси и отговори – 36

  • 23 486
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 431
Стомахът или червата ? Имаш ли запек/разстройство ? Един колит може да дава такива болки. Цикълът болезнен ли е ?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Стомаха или червата ? Имаш ли запек/разстройство ? Един колит може да дава такива болки. Цикълът болезнен ли е ?
Не страдам от запек, нито разтройство.
Цикълът е редовен и не е болезнен повече от обичайно.

# 32
  • Мнения: 1 431
Може да е просто някакъв период, който ще отмине. Може би е реакция от самата процедура с полипа ? Хубаво е да идеш на добър гинеколог, който разбира, а не на обикновен. Приятелка, с подобни менструални болки, се оказа с ендометриоза. Разбира се, това нищо не значи, може при теб да е от червата или овулацията. За всеки случай можеш да идеш при добър специалист да ти каже, обикновените гинеколози няма много да се задълбочат.

# 33
  • Мнения: X
Мен след операция от киста 2-3 месеца ме боля като менструални болки между циклите, и имах хаотични кафяви зацапвания. Може би има нужда от време за възстановяване на тъканите. Защо не попитате лекуващия лекар, дали е нормално? Има билкови смеси за чайове, които облекчават симптоми.

# 34
  • Мнения: 136
Прекомерно нощно изпотяване,какви изслядвания и какъв лекар да търся?

# 35
  • София
  • Мнения: 2 245
Аз бих започнала от ендокринолог. Пожелавам ви всичко да ви е ок.

# 36
  • Мнения: 136
Знаете ли добър ендокринолог в Пловдив?

# 37
  • Мнения: 13 184
И нисък витамин Д дава и такъв ефект понякога, особено ако изпотяването е изразено и по главата. Хубаво е да изследвате и него, наред с там каквото друго ви назначат. И не, това че е лято хич не значи че хората са си попълнили витамин Д от слънцето, напълно е възможно да е нисък дори веднага след почивка на море, за съжаление.

# 38
  • Мнения: 12 220
Знаете ли добър ендокринолог в Пловдив?
Семейството ми са пациенти на д-р Мечкаров.

# 39
  • Мнения: 136
Знаете ли добър ендокринолог в Пловдив?
Семейството ми са пациенти на д-р Мечкаров.
https://www.bg-mamma.com/?topic=15237.615

Тук чета друго.

# 40
  • Мнения: 54 654
За пръв път срещам лошо мнение за д-р Мечкаров. И аз го препоръчвам.

# 41
  • Мнения: 5 897

Абе, имайки предвид какви глупости са написали пациентките, които са го оплюли в темата, към която си дала линк, аз не бих приела критиките им толкова лековерно. Grinning

# 42
  • Мнения: 12 220
Като гледам хвалебствията по адрес на Ели Илиева в следващия пост, ще се въздържа от коментар.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 416
Имайте в предвид, че темите са от 2009. Освен това с различни хора лекарите се държат/говорят по различен начин, таа освен да видите на място и ако нещо не ви хареса - второ мнение, друг няма.

# 44
  • Близко съм
  • Мнения: 818
За ендокринолог аз ходя при Георгиев, но трудно се записват часове. За ехограф е по телефона и се хваща по ранен час. Иначе часовете му излизат на всяко 15-то число.

Общи условия

Активация на акаунт