Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (5)

  • 44 024
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 174
Здравейте,
Записвам се да следя темата. По план ако всичко е наред следващата седмица ни предстои последна 4-та Инсеминация при доктор Станулов.

# 31
  • Мнения: 990
На нен д-р Станулов ми препоръча да остана да пренощувам в София след трансфера и се прибрах на следващия ден следобяд - 150 км. с кола.

# 32
  • Мнения: 23
Момичета, при прилагане на ДЕКАПЕПТИЛ
/гънка на корема/, случвало ли ви се е да кръвнете и да получите хематомче?
Просто имам по-малко мазнини там и явно веничка нацелих.
При мен се получи при последните инжекции на Декап, но след ден два си беше ок

# 33
  • Мнения: 293
Момичета, при прилагане на ДЕКАПЕПТИЛ
/гънка на корема/, случвало ли ви се е да кръвнете и да получите хематомче?
Просто имам по-малко мазнини там и явно веничка нацелих.
При мен се получи при последните инжекции на Декап, но след ден два си беше ок
Много благодаря, писах на д-р Станулов, той ме успокои, че няма проблем и да бъда спокойна.

# 34
  • Мнения: 23
Здравейте момичета, на 15 имах трансфер при Станулов,  чакам 25 ти  за да си направя тест. Някой знае ли дали може след трансфер  неща от сорта - боб, леща, прясно или кисело зеле на фурна. Не ми се иска за такива неща да безпокоя доктора.

# 35
  • Мнения: 676
Здравейте момичета, на 15 имах трансфер при Станулов,  чакам 25 ти  за да си направя тест. Някой знае ли дали може след трансфер  неща от сорта - боб, леща, прясно или кисело зеле на фурна. Не ми се иска за такива неща да безпокоя доктора.
По принцип не се првпоръчват газообразуващи храни. Аз лично обаче много обичам боб и до теста май не съм яла, но след това си хапвам редовно и за сега няма проблем. Стискам палци за +++

# 36
  • Мнения: 1 388
Здравейте момичета, на 15 имах трансфер при Станулов,  чакам 25 ти  за да си направя тест. Някой знае ли дали може след трансфер  неща от сорта - боб, леща, прясно или кисело зеле на фурна. Не ми се иска за такива неща да безпокоя доктора.

Хапвайте , даже варивата съдържат протеин, който е необходим.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте момичета! Нова съм в темата. Историята ми е следната. С МФ сме. Имаме 2 опита ИКСИ. Първия завърши със аборт в 17седм.с близнаци. Втория опит преди няколко дена видят отрицателния резултат. Опитите са в клиника Ню Лайф Пловдив. Обмисляме смяна на клиниката. Въпросът ми е относно подаване на документи към фонда. Вчера звъннах на регистратурата в Афродита и ми казаха че трябва първо консултация с доктора и след това ще подадем документи, само че забравих да попитам дали ще ми трябва нещо от старата клиника, понеже нямаме нищо от там освен последната епикриза.

# 38
  • Мнения: 1 676
Добро утро, ако всичко върви по план, в четвъртък съм на трансфер. Емоциите са големи и само положителни.

Благодарение на вас, знаем какво да очакваме и се разсейват евентуални притеснения. Имам пълно доверие на Станулов. Обстановката е прекрасна!

Успех на всички, мили момичета! Хубава почивка и щастливи новини за всички!

# 39
  • Мнения: 676
Здравейте момичета! Нова съм в темата. Историята ми е следната. С МФ сме. Имаме 2 опита ИКСИ. Първия завърши със аборт в 17седм.с близнаци. Втория опит преди няколко дена видят отрицателния резултат. Опитите са в клиника Ню Лайф Пловдив. Обмисляме смяна на клиниката. Въпросът ми е относно подаване на документи към фонда. Вчера звъннах на регистратурата в Афродита и ми казаха че трябва първо консултация с доктора и след това ще подадем документи, само че забравих да попитам дали ще ми трябва нещо от старата клиника, понеже нямаме нищо от там освен последната епикриза.
Желателно е да имате епикризи от предишните опити и извледвания, които сте правили до момента.

# 40
  • Мнения: 726
Здравейте, момичета. Имам въпрос до тези от вас, които сте с инвитро: кога ви се обаждат ембриолозите да ви кажат колко яйцеклетки са се оплодили?
На мен трябва да ми звъннат днес, но не знам по кое време. Сигурно трябва да са минали поне 24 часа от пункцията, как мислите?

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 14:16 от Елиза 123

# 41
  • Мнения: 95
Моята пункция беше петък около 14ч, ембриологът ми звънна събота някъде към 13.00ч-14.00ч и ми каза колко яйцеклетки са били годни и колко от тях са се оплодили.
Той след това повече не звъни, но аз в понеделник го потърсих да ми каже как вървят.

Здравейте, момичета. Имам въпрос до тези от вас, които сте с инвитро: кога ви се обаждат ембриолозите да ми кажат колко яйцеклетки са се оплодили?
На мен трябва да ми звъннат днес, но не знам по кое време. Сигурно трябва да са минали поне 24 часа от пункцията, как мислите?

# 42
  • Мнения: 726
Polly_90, благодаря много. Значи около 24 часа след пункцията. Ще чакам. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета. Имам въпрос до тези от вас, които сте с инвитро: кога ви се обаждат ембриолозите да ви кажат колко яйцеклетки са се оплодили?
На мен трябва да ми звъннат днес, но не знам по кое време. Сигурно трябва да са минали поне 24 часа от пункцията, как мислите?
Моята беше в събота , а ми се обадиха в понеделник .

# 44
  • Мнения: 1 676
Здравейте, момичета. Имам въпрос до тези от вас, които сте с инвитро: кога ви се обаждат ембриолозите да ви кажат колко яйцеклетки са се оплодили?
На мен трябва да ми звъннат днес, но не знам по кое време. Сигурно трябва да са минали поне 24 часа от пункцията, как мислите?
Моята беше в събота , а ми се обадиха в понеделник .

Нашето оплождане на донорски трябва да е било вчера и също си чакаме да се обадят.

Гложди ме един въпрос, спазвам инструкциите за лекарствата, но гърдите ми се напрягат като че ли все повече. Това трябва ли да ме притеснява?

Общи условия

Активация на акаунт