Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (5)

  • 43 968
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета, сега разбрах, че д-р Баев се мести в клиника Малинов. Не знам как ще процедирам сега, тъкмо приключихме първия свеж трансфер с неуспех. Имаме 7 замразени, за които онзи ден платих в Афродита, нито искам да сменям доктора, нито да плащам наново за местене и съхранение и без това се самофинансираме за всичко последните почти 2 години вече е трудно. Все пак за информация и на др негови пациенти от утре е в Малинов

# 46
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета, сега разбрах, че д-р Баев се мести в клиника Малинов. Не знам как ще процедирам сега, тъкмо приключихме първия свеж трансфер с неуспех. Имаме 7 замразени, за които онзи ден платих в Афродита, нито искам да сменям доктора, нито да плащам наново за местене и съхранение и без това се самофинансираме за всичко последните почти 2 години вече е трудно. Все пак за информация и на др негови пациенти от утре е в Малинов
Премести се при Станулов , невероятен е

# 47
  • Мнения: 438
Леле, представям си сега Станулов колко още по-натоварен ще стане. Представям си , че повечето биха се преориентирали към Станулов и по вероятни причини, подобни на Поли, и заради това, че е добър,
естествено.
 Ще има ли друг доктор на мястото на Баев или не се знае?

# 48
  • Мнения: 95
Предполагам ще има нов лекар, но за сега нищо не е обявено публично.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте, знаете ли цена за първа консултация при др Станулов?

# 50
  • Мнения: 30
Здравейте, знаете ли цена за първа консултация при др Станулов?

Здравей!
Ние платихме за първичен преглед и консултация 100 лв. май месец.

# 51
  • Мнения: 153
Аз съм в същата ситуация като Поли, но нямам замразени за съжаление. Но и аз не искам да сменям доктора, а тези в Малинов не ги знам какви са им ембриолозите колко са адекватни. То е важен лекаря, но и самата клиника и екипа. Днес съм на преглед в Малинов при Баев, след неуспешен свеж трансфер ще кажа какво е казал….

Здравейте, момичета, сега разбрах, че д-р Баев се мести в клиника Малинов. Не знам как ще процедирам сега, тъкмо приключихме първия свеж трансфер с неуспех. Имаме 7 замразени, за които онзи ден платих в Афродита, нито искам да сменям доктора, нито да плащам наново за местене и съхранение и без това се самофинансираме за всичко последните почти 2 години вече е трудно. Все пак за информация и на др негови пациенти от утре е в Малинов

# 52
  • Мнения: 6
Аз също съм в същата ситуация както Поли. Бяхме се разбрали с д-р Баев да си запиша час на 1-ви ден от цикъла ми (имам един неуспешен трансфер) и от регистратурата ми казаха да се свържа с него без никаква информация. От него разбрах, че е в нова клиника от днес. Не зная какво се е случило, обаче е много некоректно МЦ Афродита да не уведоми пациентите си за такава промяна. Аз не съм плащала цяла година на клиниката, около 10 000 лв., за да не бъда уведомена,  че докторът ми няма да го има при следващият ми преглед. Защото както написа и предното момиче, ние сме избрали МЦ Афродита заради целият екип от лекари, ембриолози, анестезиолог, мед. персонал и т.н.. Изключвайки невазпитаната и никога нищо не знаеща неадекватна администрация на рецепцията, останалият персонал са страхотни.

# 53
  • Мнения: 53
Аз също съм в същата ситуация както Поли. Бяхме се разбрали с д-р Баев да си запиша час на 1-ви ден от цикъла ми (имам един неуспешен трансфер) и от регистратурата ми казаха да се свържа с него без никаква информация. От него разбрах, че е в нова клиника от днес. Не зная какво се е случило, обаче е много некоректно МЦ Афродита да не уведоми пациентите си за такава промяна. Аз не съм плащала цяла година на клиниката, около 10 000 лв., за да не бъда уведомена,  че докторът ми няма да го има при следващият ми преглед. Защото както написа и предното момиче, ние сме избрали МЦ Афродита заради целият екип от лекари, ембриолози, анестезиолог, мед. персонал и т.н.. Изключвайки невазпитаната и никога нищо не знаеща неадекватна администрация на рецепцията, останалият персонал са страхотни.
Единствен докторът може да ти каже къде се мести , откога и защо.

# 54
  • Мнения: 22
И аз съм в тази ситуация. Не искам да се местя в голяма клиника/болница много си харесвам доктора и въобще екипа на Афродита. Отделно от това, не мога да се ориентирам още за цените в Малинов, но ми се струва, че ще е по-скъпо. Да видим...

# 55
  • Мнения: 6
Biop защо смяташ, че докторът трябва да ми казва?

Аз не съм посещавала негов частен кабинет, подписала съм споразуменията на МЦ Афродита и съм заплащала на нейната сметка. От опитът ми с други клиники, независимо от специализацията им.....съм била уведомявана,  ако докторът ми няма да работи повече там.

Според теб, къде ще ми бъде досието.....при д-р Баев в новата клиника или в МЦ Афродита?

# 56
  • Мнения: 95
Аз прегледах цените в Малинов и определено са по-скъпи. Звънях и по телефона да ми обяснят как биха стояли нещата при преместване евентуално на ембриони. Заплаща се транспортът, заплаща се съхранение на брой сламка по 400лв, но в моя случай с 6 сламки не поеха отговорност да ми кажат колко би била цената (трябвало консултация със семинология) но ако е 400×6 + неуточнена сума за транспорт.... Отделно попитах за цената за преглед на д-р Баев при тях и отговорът беше при репродуктивен проблем може да стигне до 150....не мога да Ви кажа точно.

FBID1056590955 от колко си на преглед? Разкажи повече, когато имаш инфо, моля!

Последна редакция: вт, 22 ное 2022, 15:45 от Polly_90

# 57
  • Мнения: 153
Прегледа мина,

Започвам разказа си с тези думи: Не искам да настройвам никого, но аз съм леко шокирана от тази клиника!!!

Първо впечатление грубо отношение още долу на рецепция. Едва ли не защо съм дошла, след което качвайте се на втори етаж, ще ви повикат… качвам се на 2 ет оказва се че е операционна. Някаква жена ме качи на 3 етаж там седя няма никой, всички врати затворени. Чаках 15-20 минути почуках на първата врата никой, почуках на всички врати никой. Появи се втора пациентка за др Баев, имаше същия вид като мен, уплашена и шокирана. Клиниката е меко казано занемарена. Персонала се държи сякаш съм в някоя държавна стара болница. Дойде по някое време друга сестра и ми каза влизайте др сега ще дойде. След още 20 минути най накрая дойде др Баев прегледа ме обясни ми че се е преместил там заради по-добрата лаборатория която има клиниката….. и повечето възможности които предлагат за оплождане?!?  Цената на прегледа беше 50 лв, преглед с ехограф и консултация след неуспешен свеж трансфер.
Предложи ми новите възможности които предлага тяхната лаборатория, имси макси, някакви нови методи, които се проучват за активация на яйчника, плюс някакъв лазер за излюпване, който в Афродита го нямало. След което като питах за цената, той мълчеше сконфузно гледаше на долу. Сестрата ми обясни в сайта пише!!? Питах на рецепция там ми обясниха питайте ембриолозите?!? Слезнах в някакво като мазе, там срещнах някаква жена тя каза ооо не знам имаше скоро промяна на цените, от там попаднах на ембриоложката, която каза ооо вие от Афродита ли сте, цял ден попълваме протоколи за местене на ембриони идвай в тая стая, казвам аз не местя, просто се местя с доктора от там, влизам обясни ми всичките им нови техники, от които половината не използват вече защото не водели до успехи. Обясни ми цените, като на естествен цикъл, което препоръча др Баев, пункция плюс оплождане е 2200 лв за пример в Афродита е 1300 пакет естествен цикъл.
И хора аз наистина съм в безизходица в задънена улица, харесвам си доктора, но не бих се доверила на останалия персонал в тази клиника. Ембриолога в Афродита др. Дойчев за мен е най-добрия. Замислям се сериозно следващия ми опит да е в Турция, тотално се отчаях и обърках.. такъв добър доктор тази клиника не е неговия правилен избор.


Аз прегледах цените в Малинов и определено са по-скъпи. Звънях и по телефона да ми обяснят как биха стояли нещата при преместване евентуално на ембриони. Заплаща се транспортът, заплаща се съхранение на брой сламка по 400лв, но в моя случай с 6 сламки не поеха отговорност да ми кажат колко би била цената (трябвало консултация със семинология) но ако е 400×6 + неуточнена сума за транспорт.... Отделно попитах за цената за преглед на д-р Баев при тях и отговорът беше при репродуктивен проблем може да стигне до 150....не мога да Ви кажа точно.

FBID1056590955 от колко си на преглед? Разкажи повече, когато имаш инфо, моля!

# 58
  • Мнения: 95
Нямам думи...просто ужас

# 59
  • Мнения: 675
За мое най- голямо нещастие един път си пуснах изследване за Ковид преди трансфер там, понеже ми беше близо. Не бих стъпила повече в тази "клиника" за нищо на света.  Според мен си направте една консултация със Станулов и след това се замисляйте за Турция ако все още ви влече. Аз бях при него и  смело твърдя, че е невероятен.

Общи условия

Активация на акаунт