Спечелете ръчен душ GROHE Rainshower SmartActive

  • 6 034
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 481
Външния вид е важен, формата и цвета да пасва на цветовете в банята. Но функцията за пестене на водата ме заинтригува. А възможността да можеш да настроиш струята, според желанието си е допълнителен бонус.

# 16
  • Мнения: 39 524
Гедам формата и функциите.

# 17
  • Мнения: 13 590
Предпочитаме душ с различни опции за струята,  функцията за пестене на вода е  полезна.

# 18
  • Мнения: 9 487
Водещо за мен е различните опции за струята и визията, а функцията за пестене на вода е разбира се полезна.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 989
Включете се в играта, като споделите кои фактори са от най-голямо значение, за да изберете нова душ слушалка за банята си – различни видове струи, функция за пестене на вода или само външният вид е от значение (цветно покритие или класически хром)?
Всичко ми е важно-визията, удобството на различната струя и най-вече пестенето на вода.

# 20
  • Мнения: 819
За мен на първо място е важен дизайна, за да се вписва в интериора на банята, след това следя за възможността да е лек при употреба и да е здрав.

# 21
  • Мнения: 641
Гледам всички функции и форма на душа( дизайн) и видове струя.

# 22
  • Мнения: 309
Вкъщи, когато избираме душ, обръщаме внимание на дизайна и струята основно. Харесваме и държим на качествени продукти.

# 23
  • Мнения: 357
За мен лично от значение е външния вид, но не е за подценяване, ако има система за пестене на вода. Бих се спряла на душ с тази опция, ако трябва да избирам.

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 606
Харесвам класически хром и избирам с слушалки с различни видове струи.

# 25
  • Мнения: 721
При избор основно се водя от видовете струи, външния вид и цената Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 825
Най-напред трябва да ми допадне външният вид. Различните струи са само добавка. Функцията пестене на вода за мен е разход на вода, защото за да си изплакна добре косата с намалена струя означава повече време за изплакване ...... та пестене не виждам. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 280
При избор на душ винаги гледам има ли различни опции за струята, да има дълъг маркуч, за да мога да мия и цялата баня. Определено и цената е фактор, тъй като не винаги може да се отделят много пари само затова. Външният вид определено не ми е целта и не обръщам внимание на него.

# 28
  • Мнения: 482
Предпочитам изчистени форми, дълъг маркуч и най-вече силна струя.

# 29
  • Мнения: 803
Търся и харесвам душове, които са с по широки слушалки, с красив и по-изчистен външен вид.

Общи условия

Активация на акаунт