Спечелете ръчен душ GROHE Rainshower SmartActive

  • 6 035
  • 342
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 539
Всичко е важно, особено функция за пестене на вода. Но аз също така особено много държа да ми харесва външния вид и да има различни видове струи, даже колкото по-вече струи, толкова по-добре.

# 31
  • Мнения: 3 997
Държа душ слушалката да е лесно подвижна и качествена. Останалото не  е толкова от значение за мен.

# 32
  • Мнения: 1 995
Избирам такава с регулираща се струя и изчистен дизайн.

# 33
  • Мнения: 613
Когато избирам нова душ слушалка, освен на външния вид като цвят и форма, обръщам внимание и дали има опция за различни видове струи. Мисля, че ако има и функция за пестене на вода това е огромно предимство.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 368
За мен са важни дизайнът и да има различни видове струи.

# 35
  • Мнения: 5 149
Избирам душ слушалка по това да е удобна за ползване, да бъде с достатъчно дълъг маркуч и пестенето на вода е предимство също.

# 36
  • Мнения: 691
От значени е формата , модерна визия и разнообразие от струии.

# 37
  • Мнения: 6 008
Когато избирам душ слушалка, формата няма значение, но силата на струята е първото най-важно нещо. В нашето семейство предпочитаме различни видове струи, така че е важно душът да предлага различни струи за предпочитанията на всеки от нас. Разбира се, за да е в тон с минималистичния стил в банята ни, предпочитам слушалки с класически и изчистен дизайн.

# 38
  • Мнения: 2 017
Цена-качество и видове струи.

# 39
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Душ слушалката да има различни видове струи, да е с изчистен дизайн и да е устойчива на препаратите за почистване. Маркучът да е дълъг и гъвкав.

# 40
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Когато избирам душ се ръководя от качеството на материала, да има различни видове струя, и не на последно място да има възможност за пестене на вода.

# 41
  • Мнения: 4 581
Харесвам пити с възможност за смяна на вида на струята. С  шлаух от ПВЦ за избягване на пречупване и късане на меката връзка. Относно функцията за пестене на вода-не съм ползвала такава пита, но с удоволствие бих монтирала на тръбното окачване, което имам. 

# 42
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
За мен е важно да ми хареса дизайнът на слушалката и да има различни струи на водата.

# 43
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
За мен е важно душът да е голям, да има различни струи на водата, а също и дюзите да са лесни за почистване, тъй като при нас варовикът е доста.

# 44
  • Мнения: 1 735
Всички фактори са от значение, струи на водата, дизайн, цена.

Общи условия

Активация на акаунт