🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LIX 🎬

  • 50 372
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 414
Доколкото знам,американските филми си имат собствени субтитри на български език. И не само на български,а и на още десетки езици.

# 691
  • Мнения: 36 847
Продукциите на Нетфликс имат, но това зависи от торента - може да са махнати.

# 692
  • Мнения: 11 236
Продукциите на Нетфликс имат, но това зависи от торента - може да са махнати.
Нетфликс нямат български субтитри.

A "Въздушния" го дават в кината, все пак да кажа.

# 693
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
High crimes - https://www.imdb.com/title/tt0257756/

Старичък е, но ми хареса, хубав каст, препоръчвам:).

# 694
  • Мнения: 36 847
Странно, сигурна съм, че съм гледала сериал на Нетфликс, който имаше. В повечето случаи не ми трябват, затова и не търся...

# 695
  • Мнения: 84
Малко от продукциите в Нетфликс имат български субтитри, например: The Blacklist, Marco Polo, Boyka: Undisputed IV, Friends with Benefits, LA LA Land, House of Cards, Shadow and Bone, Unbreakable Kimmy Schmidt, Better Call Soul, Watch Mako Mermaids: An H2O Adventure, Narcos и други.

# 696
  • Мнения: 11 236
Малко от продукциите в Нетфликс имат български субтитри, например: The Blacklist, Marco Polo, Boyka: Undisputed IV, Friends with Benefits, LA LA Land, House of Cards, Shadow and Bone, Unbreakable Kimmy Schmidt, Better Call Soul, Watch Mako Mermaids: An H2O Adventure, Narcos и други.
Започнаха със субтитри в началото, но не бяха добре направени, а и не им беше рентабилно, затова ги спряха. Останали са вероятно от този период.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 815
7 минутни овации в Кан за  „Jeanne du Barry“ и Деп !
https://twitter.com/i/status/1658573442596196360

# 698
  • Мнения: 306
Пробвах да гледам качения в ХБО, Bodies, bodies, bodies с Мария Бакалова, но издържах 15 минути. Ако това представляват съвремените филми за младежи, тип хорър трилър, явно каквото съм гледала досега това ще е. Повече няма да си го причиня.😂 В ревютата, които прочетох, се твърди че има много добър туист накрая, ама не можах да стигна дотам. Някой ако успее да го изгледа, да сподели.Grinning

# 699
  • Мнения: 2 266
И аз не го харесах,евтин "хорър",спрях го към 30 мин.

# 700
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 761
Е, все пак е от 1989 - къде по-"опасни" филми като "Вчера" и "Маргарит и Маргарита"🥺 "

Вчера не вади на показ някакви язви на обществото толкова силно, както Маргарит и Маргарита. Вчера е по-скоро философски и драматичен. Да, и там има неща, които определено са успели да се промушат през ситото, но не е силен като Маргарит и Маргарита. Обаче... МиМ не излезе ли вече след преврата?

За мен е чудно как Да обичаш на инат е минал през ситото. Била съм 5 или 6 клас, като го даваха тоя филм на кино и го гледах два пъти, много ми хареса. А той е страхотен филм, и досега го обичам.

# 701
  • Мнения: 9 414
"Маргарит и Маргарита" беше прожектиран първо в Перник преди "10-ти". Някъде януари или февруари на 1989г...

В "Да обичаш на инат" има много силни сцени...

# 702
  • Мнения: 8 328
Не знам кога е прожектиран в Перник, но премиерата на Маргарит и Маргарита е била на 4 декември 89-та.

# 703
  • Мнения: 36 847
Аз пък не харесвам филми с пропаганда, независимо дали е про или анти нещо.
Ако съм харесала такъв сюжет, то е било заради нещо друго.
Особено пък филми, в които главните герои се държат като големи бунтари, въобще не могат да ме изкушат.

# 704
  • София
  • Мнения: 9 959
Баншите от Инишерин, струва ли си да се гледа на кино, тъй като е само в едно кино вече и в неудобни часове. Другият който съм набелязал от преди време е Васил

Общи условия

Активация на акаунт