На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 071
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 367
Честно ли? То направо останахме без магазини в града.... не стига че нищо хубаво не се намира напоследък в мола... Cry

А какво става с reserved в Гранд мол, местят ло го или затваря окончателно? В момента е празен.

# 46
  • Мнения: 15 356
Новият мол знае ли някой кога ще е готов? Докато сме на вълна молове

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 754
В сайта на Reserved е останал един техен обект във Варна - в Делта Планет. В Гранд мол - няма обект:

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 288
Къде ще е този нов мол?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 919
В сайта на Reserved е останал един техен обект във Варна - в Делта Планет. В Гранд мол - няма обект:....
Странно, при моите сравнения в рамките на 1-2 дни в Гранд Мол магазинът беше по-зареден. Последно преди 2 седмици. Дано да е в ремонт, а не затваряне.

# 50
  • Мнения: 15 356
Къде ще е този нов мол?
Пред Лидъл на Окръжна, на мястото на Бенита и сградата зад нея. Те започнаха да правят нещо си, Бенита я няма вече и е оградено с платна.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Още един мол?!? Стига, бе 🙄😮

# 52
  • Мнения: 8 772
Хубаво ще е да има и в по-централна част, иначе е много гадно така далеч както е Делта например.

Я отида един път на половин година, я не..

Много странно за Reserved, че ги няма вече в Гранд Мол.
Преди две седмици бях и връщах дрехи, нямаше бележки като че ли за преместване.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 752
И аз бях наскоро и си работеше, но вече е изпразнен, не видях бележка за преместване. А по повод доставките от сайта до магазин, продвачка от Делта ми каза, че имали ограничение и ако са много на брой няма такава опция в сайта, особено след като и магазина им в Гранда е изключен като точка за получаване. Тогава не знаех, че е затворен, че да я разпитам.

# 54
  • Мнения: 734
Само да кажа, че боядисаха скрина и съм много доволна. В търсачката не видях да е писано преди, но ако някой се интересува ще дам телефон на момичето.

# 55
  • Мнения: 15 356
Мол в центъра ок, но нямаме бензиностанция вече.....

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 288
Аа това място ли? То всеки ден чета нещо различно за там. Ще видим в крайна сметка какво ще построят. А за по-централни бензиностанции - аз ползвам ОМВ на Мир или ЖП гарата.

# 57
  • Мнения: 734
Къде да намеря опаковка за картина, трябва да изпратя една 50 см?

# 58
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
Калина, дай, моля те, номера . Замислям една секцийка за преобразяване. Добре си е, само дето й трябва рефреш.


Сега търся кой да ми напише възражение срещу отпуснато обещетение за безработица от НОИ. Срещу заплащане, ест. Но не мога да слизам при онези лелки  срещу пенсионното.

# 59
  • Мнения: 734
https://www.facebook.com/profile.php?id=100089928601188
Ето я страницата й, писах ти на лично, може пък и сама да се справиш.

Общи условия

Активация на акаунт