На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 062
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 010
Дамата, която работи там ми подбра кройката на сакото за моята фигура и номера. Пробвах точно 2 неща и взех едното. Имат и голяма номерация 48-50, но зависи и какъв тип кройка търсите.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Момичета, благодаря, ходих в Мол Варна,няма вече Андрюс Ladies или Алета Паризи там.

# 32
  • Мнения: 1 010
Момичета, благодаря, ходих в Мол Варна,няма вече Андрюс Ladies или Алета Паризи там.
Flushed Наистина ли Sweat Не знаех...съжалявам, ако съм станала причина да се разходите напразно. Поредния затворен магазин, в който си намерих номера Sob

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Не не, и аз имам техни дрехи, затова отидох, но са се преместили. Не съм гледала къде.

# 34
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 446
Сега погледнах в сайта им, няма магазин във Варна вече. Жалко.

В Кенсол няма ли костюми?

П.С. Те и Дика са затворили магазина си във Варна.

# 35
  • Мнения: 1 156
Към Андрюс са Ла Бонте, в Гранд мол имат магазин, имат и сайт.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 752
А какво става с reserved в Гранд мол, местят ло го или затваря окончателно? В момента е празен.

# 37
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Къде да занеса за ремонт апарат за измерване на кръвно налягане "Омрон", изтекла е гаранцията.
Вдига налягане, но май от някъде изпуска въздух и дава грешка.
Благодаря!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 332
Търся си козметик във Варна, попаднах на студио за красота “Хубава жена” на ул. Македония, имате ли мнения за там? Или ако може вие ми препоръчайте някого..?

# 39
  • Мнения: 380
Търся си козметик във Варна, ........Или ако може вие ми препоръчайте някого..?
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063586929507

# 40
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 446
Къде да занеса за ремонт апарат за измерване на кръвно налягане "Омрон", изтекла е гаранцията.
Вдига налягане, но май от някъде изпуска въздух и дава грешка.
Благодаря!

На ул. Брегалница, точно срещу Ситиклиник е фирма Медилинк, те продават и ремонтират медицинска техника. Може първо да им звъннеш по телефона, за да не се разкарваш напразно.


П.С. Бях говорила с тях за профилактика и смяна на принтера на  апарат за ЕКГ, хората ми казаха, че няма да стане и да не си давам парите.

# 41
  • Мнения: 10 642
Аз не си намерих тоалет за конференцията. Ходих в Крис днес, имат хубави панталони, но не купих нищо.
Навсякъде шарении, дантели и едни големи грозни копчета, в потрес съм.
Купих си тази рокля, https://www.bfashionshop.com/bg-product-details-5795.html много ми харесва, но никак не знам дали ще изглеждам добре с двама костюмирани мъже... Ще мисля още.
Мира, тази рокля аз не я виждам подходяща за конференция, пък много парици. Rolling Eyes

# 42
  • Варна
  • Мнения: 166
Мира, тази рокля аз не я виждам подходяща за конференция, пък много парици. Rolling Eyes
[/quote]

И аз се присъединявам.
В сайта на fashionsupreme в момента има рокли с доставка до 2 раб. дни.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Роклята е любов от пръв поглед Simple Smile Сдобих се с панталон и сако вчера, от два магазина в центъра.

# 44
  • Мнения: 10 732
Медикосервиз и Елпак ремонтират медицинска апаратура. Пробвайте да им звъннете и да попитате дали биха се ангажирали с такъв ремонт и на каква цена евентуално.

Общи условия

Активация на акаунт