Звездни компромати - Февруари' 23

  • 301 951
  • 3 103
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 25 554
Хубав мъж е станал синът на Тенекеджиева
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 3 055
Като видя снимки на Гай Ричи (не знам защо прилича на горския тука), все се сещам за това парче на Роби Уилямс, от което са думите, които уж Ричи казал на бившата преди Мадона “I love you baby but face it she’s Madonna”. Е, нещата се развиха по друг начин после де.

# 32
  • Мнения: 5 004
Как лети времето, изобщо не знаех, че детето на Деси Тенекеджиева е толкова голямо…

# 33
  • Мнения: 9 383
Мъжът на Мариана Попова на Рагнар Лотброк ли се прави?
Скрит текст:
Ragnar Lothbrok
Не било компютри, ами най-обикновени компоти😂😂😂

Смей се, смей се. На едната снимка - прическа тип викинг,
Скрит текст:
на другата облечен в някакви космести кожи със същата прическа.
Скрит текст:
Викам си, сигурно е фен на The Vikings. Joy

# 34
  • Мнения: 5 829
Княгиня Калина лицето й е най-малкия проблем. Вижда се повече на видеото с танците от кръчма в Боровец/Банско. Сгърбена като бабичка, без стойка, финес или нещо женствено. Не знам защо толкова грозно остарява.
За носа не коментирам. Имаше статии, че е последица от кофти манипулация на горните зъби, тежки усложнения от възпаление и закъсняло лечение. Поне това е официалната версия.
Симеон-Хасан е кръстен на краля на Йордания, с който царското семейство са близки. А и само на нас българите съчетанието ни звучи странно, най-вече заради исторически обусловени особености в мисленето.
Хубав младеж е. А за дължината на косата - може би крие по-издадени ушни миди или просто подражава на баща си.
Възхищавам се на креативни и освободени личности като Калина и Китин, въпреки че съм обикновен човек.

# 35
  • Мнения: 2 870
Благодаря за темата!
Деси Тенекеджиева я харесвам, старият нос не ми е пречил да я възприемам като хубава и интересна жена.
Беше ми странно като изтипосаха Плевнелиев, че тя го била преотстъпила един вид на Банова, по приятелски. Все едно аксесоар някакъв 🙂

# 36
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Другият нос на Деси Тенекеджиева
Скрит текст:
Явно се е сгодила
Скрит текст:

Добре се е получил носа при нея поне от тези снимки.

Благодаря за темата!

# 37
  • Мнения: 31 254
Марго Роби ми е любимка, а сцената с обувката от Вълка- незабравима.

Харесвам май повече Деси Тенекеджиева със стария нос.

# 38
  • Мнения: 3 055
Тия жени със старите носове - Преслава, Деси Тенекеджиева (не ги сравнявам, за носове говорим) и други, май само ние ги жалим как си били загубили идентичността и били станали “като другите”. Живот си живеят и май доста си се харесват, повече, отколкото като с клюновете, па макар и да са били много индивидуални с тях Grinning Grinning Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 493
Е, Деси Тенекеджиева трудно ще изгуби идентичност, дори и с нов нос.
Дори и със стария, тази жена си има присъствие и харизма.

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Благодаря за темата! Марго изглежда доста добре до Брат Simple Smile

Деси изглежда като Деси и с този нос, но Преслава е като друга личност.

# 41
  • Мнения: 9 556
За мен топ неуспешните интервенции са на Преслава и Камелия.  И Александра е по-зле за мен, но поне не е грозна като другите две маймуни.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз съм участвала в "Море от любов" в главна женска роля. Simple Smile

Може да се каже, че съм виждала Наталия Симеонова съвсем отблизо преди многооо години Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 055
Аз съм участвала в "Море от любов" в главна женска роля. Simple Smile

Може да се каже, че съм виждала Наталия Симеонова съвсем отблизо преди многооо години Simple Smile

И к’во, кажи де 🤗

# 44
  • Мнения: 9 676
....Много ме беше страх някой да не я насъска срещу мен, като видех вана им с надписа със сърцата и изтръпвах. Яко криндж беше това предаване....
Ох, хахаха, така ти се смея! И аз съм със същото виждане като теб. Ужасно беше... брррр.

Общи условия

Активация на акаунт