Звездни компромати - Февруари' 23

  • 301 957
  • 3 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 716
Досега дочитах последните коментари в старата тема и като видях снимката на Мариана Попова щях да припадна… защо се е направила на чучело?
Ужасна е, като едно на ръка с този рус цвят, който не й отива грам и другото - самата прическа е покъртителна… в някаква криза ли е изпаднала…

# 46
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз съм участвала в "Море от любов" в главна женска роля. Simple Smile

Може да се каже, че съм виждала Наталия Симеонова съвсем отблизо преди многооо години Simple Smile

И к’во, кажи де 🤗

Ами какво... Бях обедна почивка с колеги пред сградата, в която работех тогава и изведнъж се появи бусчето на "Море от любов". Ние всички хихикахме и се оглеждахме любопитно, а после искрено се притеснихме, когато Наталия Симеонова тръгна към нас с голяма кошница с цветя.
Изненадата за мен беше нещо нещо средно между силен шамар и леден душ. Просто не исках за нищо на света семейните ми проблеми да стават обществено достояние.
Наталия е много симпатична и лъчезарна, когато я снимат камерите и много антипатична и никаква, когато просто общува с хората извън светлините на прожекторите.

Преди срещата в студиото буквално не ти обръща никакво внимание и не разговаря с теб. Там си, предаването ще го бъде, мисията изпълнена.
И както изобщо не те поздравява и не разменя с теб нито дума извън камерите, когато започнат снимките се усмихва широко и те посреща, сякаш е човек с коренно различна самоличност и много и пука за теб.

С две думи- това е игра с камерата и няма нищо общо с някаква емоционална близост към историята на някой участник.

Е, поне получих фотоапарат като подарък и уикенд в Несебър. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 8 481
След веждите на Софи, косата на Мариана е другото нещо в темата, което като го видя ме кара да се смея... Joy Тези жени огледала нямат ли!?

# 48
  • София
  • Мнения: 5 234
Мой приятел работи със Симеонова по проект за няколко седмици. Описва я като самоунищожителна.

# 49
  • софия
  • Мнения: 25 559
Мой приятел работи със Симеонова по проект за няколко седмици. Описва я като самоунищожителна.
В смисъл? Ако има някакви високи изисквания към себе си - ок.

# 50
  • Мнения: 2 716
Ама тази коса е просто покъртителнааа… тези хора нямат ли фризьори да им кажат кое им отива и кое не, сигурно е някаква подигравка… На Алекс на сина на Халваджан примерно отива, обаче на Мариана е повече от твърдо не и цвят и прическа.. някой фризьор просто е взел едни пари, като има глупави хора да ги дават за такива безумия.

# 51
  • софия
  • Мнения: 25 559
Ама вие да не си въобразявате, че Мариана пред огледалото в банята си е инсталирала конците на главата?
Естествено, че в лаборатория за коса е направено. Най-добрата 😁
Глигани в анцузи!
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 8 861
Не знам как  е във вашите градове, но в моя има едни сини бусове на полицията,които ходят на Т-та.На тия сини бусове им викат Море от любов.
   Кактус, благодаря за темата, креативността и старанието! Винаги е удоволствие да чета началото.
На мен изобщо не ми пречи да чета за тоцки, джуганита и прочие. Все пак са си наши, местни компромати.
    Четох вчера в ИГ поста на Ирини за алкохола. Едно мога да ѝ призная  - борави с думите умело. Много говори, малко казва.

# 53
  • Мнения: 2 716
Ама вие да не си въобразявате, че Мариана пред огледалото в банята си е инсталирала конците на главата?
Естествено, че в лаборатория за коса е направено. Най-добрата 😁
Глигани в анцузи!
Скрит текст:
Пахааха… ох, добре, че е написала, че да знам къде да не стъпя никога. Това са й най-зле похарчените пари. 🤣

# 54
  • София
  • Мнения: 5 234
Мой приятел работи със Симеонова по проект за няколко седмици. Описва я като самоунищожителна.
В смисъл? Ако има някакви високи изисквания към себе си - ок.
Не знам, цитирах точната дума. Не съм се интересувал и не задълбахме по темата.

# 55
  • Мнения: 29 591
И защо точно си го е причинила това Мариана? Напомня ми на ресни за едни плътни пердета .....

# 56
  • софия
  • Мнения: 25 559
Не можех да се сетя на какво точно ми приличат тези пирги.
ФБ е страшен клюкарник, ако се разровиш. Не ѝ е за първи път, но тогава не сме я били видели.
Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 9 109
Благодаря за темата,кактусче! Flowers Hibiscus
Красива и интересна личност е тази Марго.Май е любимка на всички тук,а и не само на нас.
Мариянка е с прежда на главата. Grinning
Aз харесвах Море от любов,но Наталия ми идваше прекалено захаросана,а сега като се замисля и цялото предаване.

# 58
  • Мнения: 39 475
Харесва ми новият нос на Деси. Всъщност си мисля, че не е точно нов. Радвам се и за новината в личен план.

# 59
  • Мнения: 2 198
Мариана не знам каква лаборатория е посещавала...на мен ми се струва като излязла от селския дарак...Не знам как спи с тая вълна...

Общи условия

Активация на акаунт