Звездни компромати - Февруари' 23

  • 302 178
  • 3 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 743


Колко пък да й е бил труден животът на Ванеса, че чак отпечатък да й е оставил? Доколкото знам, нито е давала нощни смени, нито е била малтретирана, нито е гладувала. Тя гони 50, пуши, което не е ок за кожата, няма никакви интервенции, а и това че е много слаба, също изостря чертите.

# 61
  • Мнения: 3 279
Не знам какъв ѝ е бил животът на Ванеса Паради, ама пробива на 14, а преди това я бутат по някакви шоута за таланти. На 15 гаджува с някакъв 26-годишен. В тези среди не им е лесно на децата.

# 62
  • на село
  • Мнения: 844
Шнуровете за пердета, които си е монтирала Мариана, засенчиха безумното ансамбълче на Брад Пит, който започна да се облича доста странно, ама нали е Брад Пит - за него или хубаво, или нищо 🤣

# 63
  • софия
  • Мнения: 25 791
Хари Стайлс днес има РД.
Скрит текст:

# 64
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Ох, миличкия.😂

Заболя ме главата като гледам Марияна Попова, това сигурно тежи! Мисля, че отдавна не е модерно също така.

# 65
  • Мнения: 18 037
Харесвам всички "стари" носове, новите тотално променят и обезличават човека. Ванеса Паради обаче обаче с тези зъби....е там определено е била нужна корекция. Ева Веселинова ми беше симпатична до участието си  в Черешката. Как па само великата репортерка не разбра, че оценките са важни....много, много долно поведение

# 66
  • Мнения: 482
Мариана каквото и да си монтира на главата или другаде по тялото, си остава една леля. Стойка, държание, всичко. Мамаша! 
Мъжът ѝ ми изглежда като нейн син, който всеки момент може да изяде пердаха.
Тя от мъж няма нужда, но го е закотвила там до себе си, за да го бие от време на време.

# 67
  • Мнения: 4 202
Мариана явно иска да подчертае ''афро'' елемента, който носи визуално и вероятно често й го повтарят. За мен лично внушението е повече маорско (войнствен народ, като нея), но карай.
Теди Кацарова е в същата схема и тя иска да е по - ар енд би.
На мен са ми адски демодирани и никакви тия плитки, Мариана е като от Мили Ванили, ама в рус вариант. Laughing

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 15:56 от Tess d`Urberville

# 68
  • София
  • Мнения: 23 124
Харесва ми новият нос на Деси. Всъщност си мисля, че не е точно нов.
Правилно мислиш. Носът й е отпреди няколко години, дори и преди време го дъвчехме, та не разбирам каква е тази сензация сега. Grin Факт е, че много добре й стои и е лесно разпознаваема. В някой от старите сезони на Черешката на тортата беше с новия нос.

Ева Веселинова ми беше симпатична преди да роди. След появата на близнаците започна да се изявява като инфлуенсър и да експлоатира децата си за реклами на детски стоки, че чак да ти втръсне. Нямаше една нормална неспонсорирана снимка. Същата работа беше и Нанси Карабойчева, нея също я отследвах и не знам към днешна дата децата й дали още бачкат.

# 69
  • софия
  • Мнения: 25 791
Другият нос на Деси Тенекеджиева
Скрит текст:
Не се чете достатъчно в тази държава 😉

# 70
# 71
  • Мнения: 3 203
Бейонсе - реклама за новото турне. ГоУемо нещо стана, а не беше баш така. Не че е била фиданка, ама чак толкова…
Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 29 926
Бреййй, това, ако е без обработка, направо ще я поздравя!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 40 929
Бойко и внуче на 7г Simple Smile
Скрит текст:

# 74
  • Мнения: 8 557
Другият нос на Деси Тенекеджиева
Скрит текст:
Явно се е сгодила
Скрит текст:
Сгодила се е,този на снимката е годеникът.И той е в киноиндустрията

Общи условия

Активация на акаунт