Звездни компромати - Март' 23

  • 296 645
  • 2 827
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 648
Даяна ...хм, голяма палавница ще излезе.
Кейт е толкова фина и изящна, като статуетка е.

# 16
  • Мнения: 1 585
75-ти рожден ден на Арнолд Шварценегер
Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 10 570
Лелее, снимката на Арни ме натъжи, макар да са весели и усмихнати. Времето направо лети и не подминава никой.

# 18
  • Мнения: 3 232
Жената на Шварценегер трябва да е с много голямо сърце, че да прости и да общува с него, аз не бих могла.

# 19
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 242
Мерси за новата тема и труда Кактусче. Нямаш равна в оформянето на звездната тема.
Честита баба Марта на всички съфорумки, да ни  е наситена откъм интересни събития и много остроумни коментари.

# 20
  • Glasgow
  • Мнения: 4 481
Жената на Шварценегер трябва да е с много голямо сърце, че да прости и да общува с него, аз не бих могла.
Нали той имаше паралелно семейство с латино бавачката

# 21
  • Мнения: 12 674
Предполагам заради децата си общуват.

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 291
Честита баба Марта!
На Кейт палтата искам! Или по-точно да ми стои така добре и на мен палто.😀 А Даяна какво да прави? Да си седи и да тъжи вкъщи, че Чарлз е при Камила ли? Само много смешно - влизали в багажника на колата.😂 Предполагам, за да не става скандал, ама пък за Камила може през входната врата на онова имение в провинцията, хмхм.

# 23
  • Мнения: 3 232
Да, беше забременил домашната помощничка, разбра се когато детето попорасна и ужасно заприлича на него. Изневяра без презерватив, в семейното легло докато жена ти е на работа, после години да те правят на луда - по-зле от бурканчето със  сладко на Шакира е за мен. Grinning Чак на рождения му ден да ходя след такова унижение, не, мерси, ако ще 20 деца да имаме.

# 24
  • Мнения: 3 111
Благодарим ти, Кактусче!

На снимките Светла е с първата жена на Павел Преславин и сина им.

Мария Шрайвър малко страшничка е станала. Аз също съм в чуденка как се размина без големи скандали там, но - те си знаят. И аз малко съм се чудила абе защо не се пазят при тия изневери. Не знаят ли как стават деца, що ли.

# 25
  • София
  • Мнения: 23 109
Може Арни да е бил страшно загорял и определено не е мислил с правилната глава.

Не вярвам всички тези мъже да са имали връзка с Даяна. Хайде за някои тя самата е признала, но има и такива, за които няма доказателства. Някой беше писал, че не са хубавци, но спрямо Чарлс всеки друг е красавец. Grin

# 26
  • Мнения: 3 232
За Мария Шрайвър съм чела, че била силно вярваща католичка, дори уж се била омъжила девствена. Дълго време бяха и сепарейтед, а не рязведени, май пак по религиозни причини. Та може и оттам да е това опрощаване на ближния... Ето ги младоженци:
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 8 935
Благодаря , Кактус! С нетърпение очаквам началото на всяка тема. Баба Марта,  и изобщо месец март да е слънчев и да носи надежда!

# 28
  • Враца
  • Мнения: 2 311
Благодаря за новата тема и честите Баба Марта!

Наум Шопов лично съм го виждала през годината, в която се похвали, че е завършил медицина, в клиниката по изгаряния и пластична хирургия в Пирогов.
Не се държеше ненатрапчиво.
За себе си съм сигурна, че се енасочил към пластичната хирургия и ако някога специализира, ще е това.
Ще му отива да е пластичен хирург. Някои ги дават и по ТВ Wink
Работят по малко- операциите обикновено се правят до обяд. Парите са много добри. Той реклама ще си прави сам и семейно- с жена си.
Трябва му добър анестезиолог и клиника. Дори не е необходимо да е добър хирург. вижда се, че масовата българка, която е прежалила някой лев за пластична операция, не е придирчива и не й пречи да прилича на маймуна след това.

Мъчно ми стана за Крал Чарлз. Кой ще му пее на коронацията?
Мисля да се обадя и да му предложа аз да му пея, да му спестя унижението.

# 29
  • Мнения: 18 010
Добре си е поживяла Даяна, а все на жертва го докарваше вярно

Общи условия

Активация на акаунт