Как да си помогна?

  • 4 481
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 352
Не е казано, че първия трябва да е последен. Освен ако не си силно вярваща, че трябва да имаш само един мъж в живота.

# 31
  • Мнения: 9 790
Трябва да следваш модерната линия. След безброй коне се надяваш на принца. Simple Smile
Нищо модерно няма в това и съвсем не е задължително да мине през ''безброй коне'', надяваща се на принц.

# 32
  • Мнения: 14 956
Особено ако конете са от типа имам още време. Да не се лъжем, че тази четвъртвековна псевдокариера е запазена само за простите жени.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 668
Трябва да следваш модерната линия. След безброй коне се надяваш на принца. Simple Smile
Нищо модерно няма в това и съвсем не е задължително да мине през ''безброй коне'', надяваща се на принц.
Не е задължително, но често така става.
За модерното, справка съседните теми.
Не че съм против конете по принцип. Ама, умната.

# 34
  • София
  • Мнения: 35 228
да подкара каретата, по- хубаво от това няма какво да направи.
Иншаллах!

# 35
  • Мнения: 6 564
И двете крайности не са ок - никакъв опит до 29 г. или да е овършала де що има мъжко. Баланс трябва, баланс.

# 36
  • Мнения: 3 232
Развила си тревожност, консултация с психолог пробвай. Разбирам те, аз съм така за мъжа ми и за детето.

# 37
  • Мнения: 336
И двете крайности не са ок - никакъв опит до 29 г. или да е овършала де що има мъжко. Баланс трябва, баланс.

Може да е овършала всичко мъжко и пак да няма опит с връзките. А конкретно към авторката както се описваш, че си кариеристк, вероятно имаш високи стандарти за работата. Предполагам, че очакваш и мъж с такива високи стандарти за работа, навици и поведение. Така, че занижи малко критериите за мъж и разреди посещенията при мама и тате.

# 38
  • Мнения: 14 956
Едно е за млади хора и деца (особено собствени) да се тревожиш, друго е за хора, които естествено са тръгнали вече към вечните ловни полета.
На 29 да се прибира всеки уикенд в бащината къща в другия град - няма да свърти компания, камо ли мъж. Това не е тревожност.

# 39
  • Мнения: 3 232
Ами тя си няма никой друг, Нарциса, нормално е там да ѝ е фокусът. Аз съм без родители отдавна та там не знам какво да кажа... Тревожа се и за баба ми, на 98 е и умира от десет години (с извинение), все съм на тръни, ковид, грип... Натрапливи мисли, рационално знаеш, че всички са смъртни, и пак емоционално не можеш да го приемеш.

# 40
  • Мнения: 14 956
Разбирам те какво казваш, но тука не е това.

# 41
  • Мнения: 3 443
И утре (хипотично казано) като остане сама без мама и тати какво ще прави?
Без приятели, без партньор до себе си?
За това е хубаво да се запознае с нови хора, да излезе някъде. Срещите не значат непременно секс, поне малко разговори и интереси да обмени.
Тогава ще спре и да се вторачва в родителите си.

# 42
  • Мнения: 83
Да забравих, че в този форум знаете само да съдите. Всеки някой ден остава без някой. Не е гаранция и че няма да изпреваря аз тях.
Нямам приятел не защото чакам принца. Просто не съм срещнала подходящия, може би подбирам малко повече но знам, че като се появи ще е той. Не искам някой идеален, не се пазя не съм свръхрелигиозна за единствения но не мога и с всеки срещнат. Не се вторачвам в никой и нищо просто имам ценности

# 43
  • Мнения: 3 443
И защо така агресивно?
Какво лошо има в това просто да пиеш по питие с някой мъж (подчертавам пак без да лягаш с него)?
От там може да се запознаеш с негови приятели/приятелки.
Така ще си създадеш и друг кръг освен този с родителите ти и наистина ще се почувстваш по-добре.

Последна редакция: пн, 12 юни 2023, 20:13 от Arielle

# 44
  • Мнения: 10 910
Не е правила секс 29 години, как няма да е агресивна... Какво значи да съдим? Питаш и ти се отговаря. Не е нормално на 29 да си нямала мъж в живота си, не е нормално да мислиш кой кога ще умре и да се държиш за полата на родителите си... Сърди се колкото искаш, това е истината.

Общи условия

Активация на акаунт