Игра на топло и студено

  • 14 741
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Boris1177,говориш абсолютни глупости!

И да му пише, човекът няма интерес и всичко е игра,докато има други опции при него и е зает в момента с тях!
Или не я харесва колкото на нея и се иска.
Да се унижава ли предлагаш?
Когато се сети може би след време да иска среща и да имат контакти,едва ли ще е вече в листата и с приоритетите точно заради тази игра -"Топло -студено, незнам какво искам.."

Е, защо да са глупости? Нали сме равни? Защо тя да не поеме поне малко инициативата?
те се на обвързани един към друг. Трябва всички да се научим да поемаме риск, да се страхуваме по-малко от отхвърляне?
Защо да е унизително тя да го потърси? За него не е ли унизително да търси момичетата?
За мен това е дискриминация на полов признак. Аз вярвам повече в равенството...

# 46
  • Мнения: 1 456
Не бих си мръднала и пръстчето.
Това е типично поведение на професионален сваляч. С много "клиентки".

Точно! На същото мнение съм.

# 47
  • Мнения: 1 176
А когато те е питал дали искаш да излезете пак, не се ли уговорихте нещо направо или ти му каза: "Ами ще се чуваме ..."?

# 48
  • Мнения: 32
А когато те е питал дали искаш да излезете пак, не се ли уговорихте нещо направо или ти му каза: "Ами ще се чуваме ..."?

Казах, да. Не съм била груба или уклончива. Не сме се уговаряли за нещо конкретно, обаче.

# 49
  • Мнения: 1 176
Ако си му казала "Ами, ще се чуем", може и той да си е помислил, че си уклончива и не щеш. Някои мъже не са свикнали да са настоятелни и смятат, че жената трябва да е също активна страна.
Аз смятам, че и двамата нямате достатъчно интерес един към друг и се опитвате да яздите умрял кон.

# 50
  • Мнения: 57
A има ли причина чак сега да е първата среща при писане от март месец?

# 51
  • Мнения: 12 875
След като се е обадил да каже, че иска втора среща, защо не се обади да предложи нещо конкретно?
Явно човекът е любезен, браво, но само толкова.

Борисе, не се прави на малко дете, като че не си от този свят. Ти така ли омая трите си съпруги, като ги чакаше те да те гонят?

# 52
  • Мнения: 32
A има ли причина чак сега да е първата среща при писане от март месец?

Не сме си писали през месец март. Запознахме се съвсем наскоро.

# 53
  • Мнения: 57
Значи от март е било друг човек. Може би ти им даваш смесени сигнали, или изглежда сякаш не си сигурна и затова се притесняват. Ако този ти харесва, не виждам причина да не му пишеш и ти, те някои мъже в последно време май са свикнали на нападателни жени и са станали съвсем пасивни. Ако не ти харесва особено, го остави и не го мисли.

# 54
  • Мнения: 32
Значи от март е било друг човек. Може би ти им даваш смесени сигнали, или изглежда сякаш не си сигурна и затова се притесняват. Ако този ти харесва, не виждам причина да не му пишеш и ти, те някои мъже в последно време май са свикнали на нападателни жени и са станали съвсем пасивни. Ако не ти харесва особено, го остави и не го мисли.

И така да е, не бих искала да ставам прекалено активна. Губеща страна е и като нищо може да ми порасне адамова ябълка. Grinning

# 55
  • Мнения: 6 240
Представям си въпросният мъж стои отчаян и чака тя да го потърси с телефон в ръката и сълзи в очите.... Борисе, сори, ама тук още не сме станали такива джендъри бг мъжете.
И мен са ме сваляли така, писали са ми, не става. Само един път стана по този начин, с жена ми, ама тогава си бях извадил грешна представа за нея по снимки без да съм я виждал на живо. В другите случаи като съм изчезвал след първа среща, писането не ми е променяло нищо, между другото всички момичета са ме търсели след като аз не ги потърся.
Авторката нищо не пречи да го потърси и подкани за обещаната втора среща, и да не стане, поне няма да се чуди повече.

# 56
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Апропо, в Европа наистина не е прието мъж да гони дълго жена. А ние искаме ли равенство между половете или не? Или само си избираме за кое да сме равни?
авторка, защо да е губеща страна ти да го потърсиш? Страхът от отхвърляне? Ама нали ти харесва, нито той, нито ти сте си длъжни един на друг. Нямате обвързване помежду си. За твоя собствен интерес и вкус просто го питам как е, защо не?
С годините все по-малко мъже ще гонят жените...

# 57
  • Мнения: 57
E, то не да му се натискаш, а да му дадеш шанс да те покани. Не знам кое е по-губеща страна - да чакаш и да се чудиш във форума или да му пишеш и да видиш.  Зависи как самата ти го усещаш.

# 58
  • Мнения: 12 875
...
С годините все по-малко мъже ще гонят жените...
Защо така ще стане? Ще седят да плетат вкъщи пред телевизора ли тези мъже?
Ти кокошарник виждал ли си? Петелът не се спира и му се получават нещата. От кокошката се иска само да не бяга прекалено бързо. Simple Smile

# 59
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Апропо, в Европа наистина не е прието мъж да гони дълго жена. А ние искаме ли равенство между половете или не? Или само си избираме за кое да сме равни?
авторка, защо да е губеща страна ти да го потърсиш? Страхът от отхвърляне? Ама нали ти харесва, нито той, нито ти сте си длъжни един на друг. Нямате обвързване помежду си. За твоя собствен интерес и вкус просто го питам как е, защо не?
С годините все по-малко мъже ще гонят жените...
За какво равенство говориш?
Едва ли мъж ще носи 9 месеца дете в себе си,ще ражда,ще бъде в майчинство и ще бъде равен с жената до себе си?!
Какво остава за кариера, лично време и т.н.

Мъжете са мъже, жените са жени!
Не смесвай равенство с финанси и битовизми!
Изказването ти е абсурдно!

Ако аз ще каня мъж на среща ,ще му пиша първа и ще се "натискам"едва ли не,защото той бил чуствителен или не знае какво иска и как да подхожда с една жена...Тогава има ли смисъл изобщо да дълбая защо се крие и не ме търси?
Изводът е повече от ясен!
1.Няма интерес!
2.Има и други жени около него
3.Не иска отношения с никоя, а просто си доказва колко желан е,его....

Общи условия

Активация на акаунт