⚓ На пазар във Варна - тема 74 ⚓

  • 36 033
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 386
Аз съм първа.

# 2
  • Мнения: 2 074
Честит празник!

# 3
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Честит празник!

Някой с отзиви за пране на килими в Трошево или Младост?

# 4
  • Мнения: 293
Честит празник.

# 5
  • Мнения: 3 082
Честит празник на любимата ми Варна. 💙. Можете ли да ми препоръчате ресторант където правят хубави италиански пици?

# 6
  • Мнения: 1 765
Честит празник! За пиците - харесвала съм няколко места. La bocca -  тя е близо до Севастопол в посока винса. Харесвам атмосферата в Casa felice на плажа под аквариума. Не са лоши и на малката Италия, но там асортиментът е малък, все пак е заведение за хапване набързо.
Апропо и аз имам нужда от пране на килими, последните два пъти ги давах на Фреш, не съм очарована. Петната си стояха, сякаш не бяха прани.

# 7
  • In transit
  • Мнения: 11 894
Честит празник на любимата ми Варна. 💙. Можете ли да ми препоръчате ресторант където правят хубави италиански пици?
Честит празник, момичета! Хубави италиански пици с италиански брашна и продукти правят в Ла пала, срещу Общината, в Долче Амаро и в Ла бонбонера (кв. Левски). В Ла Бока последния път, като ходих не ми харесаха особено.

# 8
  • Мнения: 1 157
Kalina1985, контакти на тапицер:

# 9
  • Мнения: 3 082
Благодаря Ви за отговорите. 🙏

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Здравейте!
Аз  съм в търсене на вкусна торта.

Досега взимах от Сладучи в Левски,но я затвориха .

Видях друга сладкарница срещу  базар Левски "Sweet Rose"   -  някой да е взимал от там торта,вкусни ли са...
Взехме една от" Снежанка и седемте джуджета" в Цветния  Rolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling Eyes. не ми хареса,не съм яла  скоро такава  безвкусна торта.

# 11
  • Мнения: 1 441
Здравейте!
Аз  съм в търсене на вкусна торта.

Досега взимах от Сладучи в Левски,но я затвориха .

Видях друга сладкарница срещу  базар Левски "Sweet Rose"   -  някой да е взимал от там торта,вкусни ли са...
Взехме една от" Снежанка и седемте джуджета" в Цветния  Rolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling Eyes. не ми хареса,не съм яла  скоро такава  безвкусна торта.
Не беше сладка на вкус или нещо не беше цялостно хубава? Аз преди съм си вземала от там, като изключим, че за мен нормалната захар е много, и ми беше безвкусна. Иначе други забележки нямах.

Последна редакция: ср, 16 авг 2023, 14:15 от ThankYou

# 12
  • Мнения: 2 074
Аз трудно харесвам торта попринцип.

Sweet Rose  на мен много ми харесват. Цяла торта не съм взимала всеки път взимам парчета от различни да пробвам.

Снежанка и седемте джуджета там пък нищо не харесвам.

# 13
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 446
Аз поръчвам по поводи торти от Илона. На нас ни харесват испанската, Медовик, една с шоколадови блатове и крем маскарпоне и еклерите. Сега съм поръчала Павлова задругата седмица.

# 14
  • Мнения: 1 144
Последно преди година поръчвахме от Sweet Rose и не бяхме доволни, а редовно ги ползвахме за РД на големия. Последната торта беше супер на външен вид, но крема с който беше измазана беше по-зле и от фондан. Гостите бяха яли само блатовете и крема вътре.

Общи условия

Активация на акаунт