⚓ На пазар във Варна - тема 74 ⚓

  • 36 117
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 827
Можете ли да ми препоръчате адвокат повода е отваряне на фирма и ориентировъчно колко струва консултацията?
И препоръка за човек, който да направи сайт?

# 16
  • Мнения: 15 356
Торта поръчах от едно момиче, която си ги прави вкъщи. И за РД на детето и за мъжът ми взех от нея, много вкусни бяха и изобщо не са като по сладкарниците. Мога да дам контакт. По принцип прави всичко, аз исках за детето да е на три етажа, без захарен фондан, но с украса и "близалки", за мъжът ми исках торта във формата на сърце с бял шоколад и ягоди.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Торта поръчах от едно момиче, която си ги прави вкъщи. И за РД на детето и за мъжът ми взех от нея, много вкусни бяха и изобщо не са като по сладкарниците. Мога да дам контакт. По принцип прави всичко, аз исках за детето да е на три етажа, без захарен фондан, но с украса и "близалки", за мъжът ми исках торта във формата на сърце с бял шоколад и ягоди.
Как са цените и на парче и в коя част на Варна ги прави?

# 18
  • Мнения: 1 447
В моловете започнали ли да зареждат вече есенни дрехи? Благодаря!

# 19
  • Мнения: 11 433
Прясно уловена риба от къде може да се вземе около морето? Къде има рибари които продават? Искам в събота сутринта да взема от рибарите.

# 20
  • Мнения: 15 356
Торта поръчах от едно момиче, която си ги прави вкъщи. И за РД на детето и за мъжът ми взех от нея, много вкусни бяха и изобщо не са като по сладкарниците. Мога да дам контакт. По принцип прави всичко, аз исках за детето да е на три етажа, без захарен фондан, но с украса и "близалки", за мъжът ми исках торта във формата на сърце с бял шоколад и ягоди.
Как са цените и на парче и в коя част на Варна ги прави?
6лв на парче. На Галата май, не знам. Донесе ми ги на място и двата пъти

# 21
  • Мнения: 8 773
Някъде виждали ли сте тези препарати за пране - течен, капсули или прах?
Скрит текст:


Има онлайн, но искам да спестя доставката.

# 22
  • Мнения: 1 300
Миналата седмица взех капсули Fairy от турския магазин в двора на фабрика Христо Ботев, имаше със сигурност поне още 4-5 кутии.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 696
В склада срещу бариерата на зеленчукова борса, също ги има. Взех от тези капсули и ароматизиращите перли, но не съм впечатлена, нищо особено, а са по-скъпи от подобни такива за същия брой. Перлите на Ленор за мен са по-добри.

# 24
  • Мнения: 49
Здравейте!
Аз  съм в търсене на вкусна торта.

Досега взимах от Сладучи в Левски,но я затвориха .

Видях друга сладкарница срещу  базар Левски "Sweet Rose"   -  някой да е взимал от там торта,вкусни ли са...
Взехме една от" Снежанка и седемте джуджета" в Цветния  Rolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling Eyes. не ми хареса,не съм яла  скоро такава  безвкусна торта.
Аз съм взимала от сладкарница Дъга имат 3-4 пункта за вземане от място аз поръчвам по телефона. Не са нещо уау като за детски рожден ден (правят и такива)а по скоро за празненства у дома. Но са много вкусни и на добри цени☺️

# 25
  • Мнения: 1 931
Аз да попитам за по- сигурно 😊 мога ли да платя с карта при доставка на адрес на куриер на Спиди? В сайта пише, че може, но аз досега  съм плащала винаги в брой. Някой плащал ли е с карта?

# 26
  • Мнения: 15 356
Плащала съм, може

# 27
  • Мнения: 49
От къде купувате Victoria Secret в града (за Лили и парфюмерия Мари знам)
Благодаря

# 28
  • Мнения: 3 094
може в duty free на морска гара и летището

# 29
  • Варна
  • Мнения: 676
Моля за препоръка за някой, който да ми изработи луксозна фотокнига /с мои снимки/ и да я разпечата. Ако може да е коректен, креативен и да има добра комуникация Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт