Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 8

  • 10 510
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 851
Здравейте,пак съм аз. Свекървата ме съжали ,че съм взела еспаранзата,за която писах преди наколко дни и ми направи подарък . Каза да не го пускам ,а първо да го разуча ,та моля за съвети какво да НЕ правя ,особено,когато искам да готвя под налягане ,защото главно това искам 😃

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 13:16 от Radii :)

# 166
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 834
Здравейте,пак съм аз. Свекървата ме съжали ,че съм взела еспаранзата,за която писах преди наколко дни и ми направи подарък . Каза да не го пускам ,а първо да го разуча ,та моля за съвети какво да НЕ правя ,особено,когато искам да готвя под налягане ,защото главно това искам 😃
Прекрасен подарък, първо честито!
Сега внимателно си отвори и изчети, даже два пъти, книжката. И започни стъпка по стъпка. Не познавам модела и марката, но знам че са страхотни уреди. Можеш да се абонираш за някоя ФБ група (предполагам Нинджа имат БГ такава) и да черпиш идеи от там. Най-важното е - колкото вода сложиш, толкова ще имаш в края на готвенето. На мен това ми беше основна грешка - всички манджи ми бяха супи в началото Kissing Heart

# 167
  • Мнения: 2 851
Благодаря ти,ще разгледам във фб и ютуб за клипчета.  Това за водата не го знаех,ще внимаваам

# 168
  • Мнения: 6 810
Честито, Ради!
Понеже питаш какво да НЕ правиш, когато готвиш под налягане, отговарям така : НЕ отваряй капака преди да е спаднало докрай налягането. Аз имам Инстант пот и или чакам налягането самО да спадне, или принудително го изпускам. Преди да отворя гледам дали клапанът се е прибрал докрай (предполагам, че и при твоя уред има клапан, който трябва да следиш).

Успех! Прекрасни уреди са!

# 169
  • Мнения: 692
Как се прави кисело мляко в мултикукър  имам crown  cpc 60ss

Общи условия

Активация на акаунт