Новият EFFACLAR DUO+M за тройна корекция срещу несъвършенствата

  • 7 296
  • 363
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 557
Дъщеря ми е във възраст, в която се бори с акнето. Ще се радвам, ако има възможността да пробва този продукт.

# 46
  • Мнения: 81
Тийнейджърът вкъщи има нужда от продукт за акне.

# 47
  • Мнения: 613
Имам проблемна кожа и от доста време се боря с пъпки, черни точки и белези от акне. Бих се радвала да изпробвам продукта.

# 48
  • Мнения: 591
Голямата ми дъщеря навлиза в пубертета и започнаха проблемите с акне и черни точки. С удоволствие бих изпробвала продукта и върху себе си, тъй като преди цикъл винаги избива някоя пъпка.

# 49
  • Мнения: 3 268
Да, имам и черни точки, разширени пори. Определено се оглеждам за продукт, който да ми реши проблема или поне да ги скрие.

# 50
  • Мнения: 75
Да, синът ми е тинейджър, който се бори с акнето. Бих искал да пробва продукта.

# 51
  • Мнения: 639
Имам проблема кожа, ако не ползвам правилата козметика и качествена.

# 52
  • Мнения: 1 713
  Синът ми , на 18 години тийн разбира се страда от упорито акне. Последите месеци нещата са леко затихнали.Освен всички мазила и добавки използва и измиващия гел на Ефаклар.

# 53
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Синът ми има акне и бих искала да пробваме този продукт.

# 54
  • Мнения: 416
Имам проблемна кожа, за която ако не се грижа правилно, ми се "отблагодарява" веднага. Ползвам и други продукти на марката.

# 55
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Проблемна зона ми е брадичката, а дъщеря ми тепърва се сблъсква с този проблем, така че бихме искали да пробваме продукта.

# 56
  • Мнения: 110
Синът ми навлиза сега в пубертета и вече има първи пъпки от акне. Бих се радвала да изпробва продукта ви.

# 57
  • Мнения: 29 640
Да, бих искала да го пробвам за сина ми.

# 58
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Най-големият ми проблем е акнето по брадичката. Бих искала да пробвам продукта

# 59
  • Мнения: 1 163
Да, имам акне и бих се радвала да разбера дали този продукт би ми помогнал.

Общи условия

Активация на акаунт