Новият EFFACLAR DUO+M за тройна корекция срещу несъвършенствата

  • 7 249
  • 363
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Акне вулгарис е един от най-големите проблеми на кожата в световен мащаб, засягащ 80% от тийнейджърите и 40% от възрастните. Това е 8-то най-разпространено заболяване в света и първият мотив да се търси консултация с дерматолог.
То влияе отрицателно върху увереността и психичното здраве на засегнатите, като 35,5% избягват публични появи, а 43,2% признават, че белезите им от несъвършенства влияят отрицателно на взаимоотношенията им.
В тази връзка бързата ефикасност на третиране на несъвършенствата, пъпките и белезите от несъвършенства е един от основните приоритети на пациентите.

La Roche-Posay е марка №1, препоръчана от дерматолозите по целия свят.
Тази година глобалният бестселър навлезе в нови научни територии, още по-добра формула и по-стабилни от всякога клинични резултати.



ПРЕДСТАВЯМЕ НОВИЯ EFFACLAR DUO+M
Nature Droplet ЗА ТРОЙНА КОРЕКЦИЯ СРЕЩУ НЕСЪВЪРШЕНСТВАТА
Nature Droplet НАЙ-ДОБРАТА ЕФЕКТИВНОСТ СРЕЩУ НЕСЪВЪРШЕНСТВАТА Е НАЙ-БЪРЗАТА.
Nature Droplet ВЕЧЕ ВИДИМИ РЕЗУЛТАТИ СЛЕД 8 ЧАСА**

Решение от следващо поколение, базирано на изключителните постижения в сферата на микробиомната наука за несъвършенства на La Roche-Posay и новата активна съставка Phylobioma с уникален начин на действие за осигуряване на по-ефективен и целенасочен подход към несъвършенствата за бързи резултати.
Доказано е, че EFFACLAR DUO+M осигурява видими резултати след 8 часа и е ефективен при пъпки, черни точки и белези. Той е тестван клинично дори върху най-сериозни несъвършенства, на всички фототипове и е подходящ за пациенти на възраст над 10 години.

*Проучване на дермокозметичния пазар, проведено от AplusA и други техни партньори в периода между януари 2022 г. и март 2022 г. сред дерматолозите от 32 държави, представляващи над 80% от световния БВП
**Самооценка, 45 доброволци, след 1 прилагане.




БЪДЕТЕ СРЕД ПЪРВИТЕ 80 ПОТРЕБИТЕЛИ, КОИТО ЩЕ ТЕСТВАТ EFFACLAR DUO+M
Включете се в темата с коментар, като споделите дали вие или ваш близък страдате от несъвършенства и бихте искали да изпробвате новия продукт на La Roche-Posay. 80 от всички участници в темата, избрани на случаен принцип, ще получат продукта с ангажимент да попълнят кратка потребителска анкета след 2 седмици употреба.


Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

*Споделяме Вашето мнение/отзиви с марката La Roche-Posay.
На този линк ще намерите информация за това как La Roche-Posay използва личните Ви данни.
Запознайте се с условията за ползване на потребителското съдържание тук.
С участието си в играта се съгласявате с Условията за използване на потребителското съдържание и Политиката за поверителност.

Последна редакция: пт, 15 сеп 2023, 17:13 от Жaклин

# 1
  • Мнения: 752
Да, често имам проблеми с кожата, които се регулират ако използвам правилна козметика

# 2
  • Мнения: 554
Имам кожа, склонна към акне. Спасява ме измиващия гел от серията Effaclar.
С удоволствие бих пробвала и други продукти от същата серия.

# 3
  • Мнения: 22 908
Синът ми има акне и бих искала да опита и този продукт.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 140
Нямам акне, белези от него, не съм и имал дори през пубертета.
Имам няколко черни точки отстрани на носа, които не са особено видими и смятам, че правилния козметичен продукт би ги премахнал съвсем. Бих ползвал, да.

# 5
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Да, дъщеря ми, която сега е пубертет. С удоволствие бихме изпробвали продукта.

# 6
  • Мнения: 175
Дъщеря ми се бори с акне,а аз със несъвършенства по лицето, бих пробвала продукта.

# 7
  • Мнения: 178
Аз страдам от проблемна кожа-акне и черни точки.Ползвам и други продукти от марката, като най-любима ми е мицеларна та вода-пяна. Предвид безкомпромисното качество на банда, с удоволствие бих искала да пробвам и този продукт 🍀

# 8
  • Мнения: 1 557
Да, имам акне вулгарис, което повече от 15 г се опитвам да оправя. Старая се да използвам подходяща козметика, с която се повлиява и намаляват белезите от акне по кожата на лицето. С удоволствие бих пробвала новият Effaclar Duo+M.

# 9
  • Мнения: 231
Да, дъщеря ми има проблеми с акне, и бихме искали да пробваме продукта.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Аз никога не съм имала проблеми с акне. Но двете ми дъщери, за съжаление имат. Голямата вече се пребори успешно и то точно с ваши продукти, които (невероятно), но бяха преписани от ваше приложение за смартфони, след сканиране на лицето. Вие и помогнахте успешно! Сега малката  навлиза в пубертета и започнахме "борбата" и с нея. Надявам се с ваша помощ да се преборим. За съжаление, приложението вече не е активно...Синът ни (близнак на малката) няма проблеми към момента.

# 11
  • Мнения: 610
Да, имам един тинейджър, който много се мъчи от акнето.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 022
Дъщеря ми има пъпки,сега е в пубертет.С удоволствие бихме пробвали този крем.

# 13
  • Мнения: 1 400
Аз лично нямам проблем с кожата. Но голямата ми дъщеря поради смяна на страната, където учи и живее и различния климат, страда вече няколко години от различни кожни проблеми, които ту се затушават, ту се появяват с нова сила. Използвала е Ефаклар-Дуо преди време и отново би го изпробвала.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Тъкмо преборих акнето, а сега се сблъсквам с бръчките.... Ужасна работа Sad
Сестра ми е с кожа силно склонна към акне и много бих я зарадвала ако спечеля да й сам да тества Вашият продукт и сподели мнението си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт