Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 10

  • 13 110
  • 290
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 432
Grinning Grinning ...

Явно и троснатите изречения са й едни и същи към всички ни....

# 121
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте!
Включвам се пак с един въпрос.
До сега съм била пациент само на доц . Андреева (следила съм бременност при нея и ми е правила секцио 2017г.).
Днес бях на преглед и вече не мога да я посещавам ,трябва да се запиша на женска консултация.
Тя ми каза да се запиша при д-р. Ивелина Опрова.
Аз я помня от 2017 година, беше на специализация при нея. Днес пак беше в кабинета.
Нямам някакво особено  мнение за жената ,но нещо не ми вдъхва доверие. Можете ли да дадете мнение ?

Иначе,след доста четене тук ,съм се бях спряла на др.Милчева.

# 122
  • Мнения: 182
Привет,
Инжидентно съм била при нея два пъти. Първия останах доволна, втория не. Не мога да дам друго мнение, много млада ми се вижда също. За репродуктивен специалист ли ще я посещавате или за следене на бременност?

Здравейте!
Включвам се пак с един въпрос.
До сега съм била пациент само на доц . Андреева (следила съм бременност при нея и ми е правила секцио 2017г.).
Днес бях на преглед и вече не мога да я посещавам ,трябва да се запиша на женска консултация.
Тя ми каза да се запиша при д-р. Ивелина Опрова.
Аз я помня от 2017 година, беше на специализация при нея. Днес пак беше в кабинета.
Нямам някакво особено  мнение за жената ,но нещо не ми вдъхва доверие. Можете ли да дадете мнение ?

Иначе,след доста четене тук ,съм се бях спряла на др.Милчева.

# 123
  • София
  • Мнения: 389
Привет,
Инжидентно съм била при нея два пъти. Първия останах доволна, втория не. Не мога да дам друго мнение, много млада ми се вижда също. За репродуктивен специалист ли ще я посещавате или за следене на бременност?

Здравейте!
Включвам се пак с един въпрос.
До сега съм била пациент само на доц . Андреева (следила съм бременност при нея и ми е правила секцио 2017г.).
Днес бях на преглед и вече не мога да я посещавам ,трябва да се запиша на женска консултация.
Тя ми каза да се запиша при д-р. Ивелина Опрова.
Аз я помня от 2017 година, беше на специализация при нея. Днес пак беше в кабинета.
Нямам някакво особено  мнение за жената ,но нещо не ми вдъхва доверие. Можете ли да дадете мнение ?

Иначе,след доста четене тук ,съм се бях спряла на др.Милчева.

За следене на бременност.

# 124
  • Мнения: 182
Мисля, че не тя не проследява бременност.

# 125
  • Мнения: 192
Привет,
Инжидентно съм била при нея два пъти. Първия останах доволна, втория не. Не мога да дам друго мнение, много млада ми се вижда също. За репродуктивен специалист ли ще я посещавате или за следене на бременност?

Здравейте!
Включвам се пак с един въпрос.
До сега съм била пациент само на доц . Андреева (следила съм бременност при нея и ми е правила секцио 2017г.).
Днес бях на преглед и вече не мога да я посещавам ,трябва да се запиша на женска консултация.
Тя ми каза да се запиша при д-р. Ивелина Опрова.
Аз я помня от 2017 година, беше на специализация при нея. Днес пак беше в кабинета.
Нямам някакво особено  мнение за жената ,но нещо не ми вдъхва доверие. Можете ли да дадете мнение ?

Иначе,след доста четене тук ,съм се бях спряла на др.Милчева.

За следене на бременност.

Ако не си доволна случайно от тази , иди при Певтичев! Няма да съжаляваш според мен!

# 126
  • София
  • Мнения: 389
Мисля, че не тя не проследява бременност.

В сайта я няма при проследяващите да,но Андреева при нея ме прати 😀

# 127
  • София
  • Мнения: 11 784
Не знам дали и в групата във фейсбук сте писали, но и някой там беше споменал че доц Андреева го е изпратил при нея. Явно и зареждат пациенти, все пак от някъде трябва да тръгне. Дайте и шанс, те младите лекари са доста мотивирани. Аз съм супер доволна от д-р Валериева, тя е от младите, мисля че беше на д-р Александров специализант, също за д-р Доленска имаше супер отзиви, тя беше специализант на д-р Коновалова.

# 128
  • Мнения: 182
Не мисля, че срещу 80 лв  за 5 минути, толкова траят прегледите им е ок да си опитен заек.

# 129
  • Мнения: 4 605
Никога не са ми траели по 5 мин. прегледите в Щерев.

# 130
  • София
  • Мнения: 389
Не знам дали и в групата във фейсбук сте писали, но и някой там беше споменал че доц Андреева го е изпратил при нея. Явно и зареждат пациенти, все пак от някъде трябва да тръгне. Дайте и шанс, те младите лекари са доста мотивирани. Аз съм супер доволна от д-р Валериева, тя е от младите, мисля че беше на д-р Александров специализант, също за д-р Доленска имаше супер отзиви, тя беше специализант на д-р Коновалова.

Не съм писала аз там .
Може ли да помоля да ми изпратите линк към фейсбук групата:)

# 131
  • София
  • Мнения: 11 784
Напишете в търсачката Пациентки на АГ болница Д-р Щерев

# 132
  • Мнения: 192
Прегледите никога не са били 5 минути аз също потвърждавам. Валериева ми е правила колпоскопия преди 2 години, беше супер внимателна и изчерпателна. При Доленска наскоро попаднах по случайност на спешен кабинет, защото имах леко зацапване, а Певтичев не беше на смяна. Също супер внимателна, подробна и отзивчива. С много добри впечатления съм от тях. За раждане от други приятелки освен Певтичев имам много добри отзиви за Коновалова, Арабаджи.

# 133
  • Мнения: 182
Прегледите никога не са били 5 минути аз също потвърждавам. Валериева ми е правила колпоскопия преди 2 години, беше супер внимателна и изчерпателна. При Доленска наскоро попаднах по случайност на спешен кабинет, защото имах леко зацапване, а Певтичев не беше на смяна. Също супер внимателна, подробна и отзивчива. С много добри впечатления съм от тях. За раждане от други приятелки освен Певтичев имам много добри отзиви за Коновалова, Арабаджи.
[/quote

Ами явно само при мен е така. За това се и отказвам оттам.

# 134
  • Мнения: 64
Да, да, същата откачалка...

Викна ме да ми мери кръвното, държа се ужасно, после като питах може ли придружител си измрънка под носа едва да я разберем и само посочи на кой стол трябвало да се седне, след това я нямаше на прегледа, дойде накрая, пита докторката дали е видяла информацията, която беше записала от мен предварително тя - понеже имам няколко операции и като започнах да обяснявам на Искилиева, ме прекъсваше и отговаряше вместо мен... Grinning Grinning

Абсолютно същата история и с нас онзи ден. И се разсърди, че не знам, че трябва и на двете ръце едновременно да мери кръвно, разсърди се и че мъжът ми иска да остане. 😒 Като си притеснен и те посрещне тоз индивид, не става по-добре...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт