Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 10

  • 13 103
  • 290
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 192
Здравейте, имах 2 фетални при д-р Калев. Изключително доволна съм и от двете. И двата прегледа бяха по над 50 минути. Абсолютно детайлно гледаше всичко и отговаряше  на всички въпроси. За мен е много добър специалист. Не знам защо има негативни мнения. Относно останалите специалисти без съмнение според мен и те са супер.

# 166
  • Мнения: 1 211
Аз също при моята бременност имах две фетални при Калев (едната , която беше повторна след друг специалист) и една при Чавеева. Тя видя още на втората лек проблем с бъбрека, които на последната дори едвам се виждаше. Много е добра, но и от Калев съм изключително доволна, той винаги би ми бил втори избор след нея ако имам тази възможност.

# 167
  • Мнения: 1 501
Здравейте. Не се ориентирам в ценоразписа. Знаете ли колко е първата ФМ + БХС?
Забравих да попитам и дали мога да вляза в кабинета с придружител, който не е бащата?

# 168
  • София
  • Мнения: 1 724
При Искилиева може да се води придружител. Цените са променени от 2023. Ако се обадите на телефона на Щерев, дават финансова информация.

# 169
  • Мнения: 1 501
Благодаря, Лейди. При Искилиева записах час, но искам за друго да подосаждам още Relaxed

Следя се при Ралица Милчева. Тя ми даде дълъг списък с изследвания, които трябва да направя, но не съм сигурна дали държи да ги направя в тяхната лаборатория всичките или да дам кръв за БХС там само? Благодаря предварително Flowers Hibiscus

# 170
  • София
  • Мнения: 1 724
И аз се следях при д-р Милчева. Изследванията може да се направят навсякъде, но ако е в тяхната лаборатория, директно ги прибавят към електронното ти досие и всеки от лекарите там може да ги отваря и гледа.
БХС трябва да е там, защото на ФМ се тълкуват стойностите спрямо техните таблици.

# 171
  • Мнения: 256
Здравейте, ако някой е ходил на преглед при д-р Василева( мамолог-хирург), може ли да сподели впечатления? Благодаря

# 172
  • Мнения: 192
Здравейте, ако някой е ходил на преглед при д-р Василева( мамолог-хирург), може ли да сподели впечатления? Благодаря

Да, бях миналата седмица за първи път при нея. С много добри впечатления съм, обяснява подробно и не претупва прегледа.

# 173
  • Мнения: 256
Здравейте, ако някой е ходил на преглед при д-р Василева( мамолог-хирург), може ли да сподели впечатления? Благодаря

Да, бях миналата седмица за първи път при нея. С много добри впечатления съм, обяснява подробно и не претупва прегледа.

Благодаря за отговора!

# 174
  • Мнения: 417
Здравейте, някоя от вас скоро да е посещавала аква сектора? Иска ми се да отидем с бебето на плуване и търся отзиви. Благодаря Simple Smile

# 175
  • Мнения: 1 501
Здравейте. Когато си записвах час на регистратурата за ФМ, ми казаха, че трябва да пусна кръв за БХС в същия ден. Това добре, но в сайта прочетох, че трябва да си пусна кръвта преди ФМ, а аз записах час сутринта и не ми се идва в Щерев да кажем в 8, за да чакам два часа резултат преди да вляза на ФМ.
Въпросът ми е не може ли да пусна кръвни иследвания ден преди ФМ или след нея? Наистина ли изследванията трябва да са готови до часа на ФМ или и може и след това?

# 176
  • София
  • Мнения: 23 119
Преди нея трябва да са готови.

# 177
  • София
  • Мнения: 2 689
Аз съм на ФМ на 22-ри април и ми казаха на 21-ви да пусна кръвните за БХС.

# 178
  • Мнения: 495
Също пуснах БХС деня преди феталната. Моя час за фетална беше на обяд и щеше да ми е по-удобно да не се разкарвам два поредни дни, но АГ си ми каза да дойда предния ден, за да сме сигурни че всичко ще е излязло.

# 179
  • Мнения: 1 501
Благодаря за отговорите. Да разбирам ли, че в деня на теста трябва да кажа за какво съм дошла на регистратурата и няма да имам никакъв плоблем?

Общи условия

Активация на акаунт