Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 10

  • 13 150
  • 291
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 192
Тя е на разположение там всеки ден на всички родили. Нищо отгоре не се заплаща. Това си е услуга на болницата, която си е включена. Доколкото знам впоследствие има опция да бъде повикана и за домашни консултации, но тогава вероятно вече се заплаща.

# 196
  • София
  • Мнения: 11 784
Да, Деси е страхотна. Имат много хубави помпи електрически за кърмене, в стаите има и стерилизатор, ама аз не я ползвах че си имах моя двойна на Медела, тяхната е единична, така че ако имате ваша си я вземете, мен ми беше от голяма полза че бебето не сучеше ефективно.

# 197
  • Мнения: 192
Да, Деси е страхотна. Имат много хубави помпи електрически за кърмене, в стаите има и стерилизатор, ама аз не я ползвах че си имах моя двойна на Медела, тяхната е единична, така че ако имате ваша си я вземете, мен ми беше от голяма полза че бебето не сучеше ефективно.

Би ли споделила какви са помпите в болницата и евентуално каква ти би препоръчала, тъй като имаш опит?

# 198
  • София
  • Мнения: 11 784
Ето това са, даже може с отстъпка от аптеката да си ги вземете. Иначе Меделата е супер, но ако трябва да взимам пак бих взела хендсфри Mom cozy

# 199
  • Мнения: 943
Крайно разочарована и потресена  съм от некомпетентността на д-р Билчев в Щерев, обърка удебелена лигавица със задържана кръв в матката след аборт.
Сега като ги гледам снимките от преди месец (не съм лекар), но наистина трябва да си мега зле да не можеш да ги разграничиш двете и се чудя що за репродуктивен специалист трябва да си и то в клиника, която се води добра. Просто нямам думи!

# 200
  • Мнения: 4 606
Бонди, ако бях на твое място, бих насочила оплакването си към болницата, като бих предоставила медицинската документация  с която разполагам.

# 201
  • Мнения: 943
Мини, и какво ще спечеля от това, само ядове и разправии.
А и от първия преглед нямам амбулаторен лист, само снимките и към тях прикрепено нещо като разчитане на стойностите.

# 202
  • Мнения: 4 606
Според мен можеш много повече да спечелиш оплаквайки се в клиниката, отколкото оплаквайки се тук. Аз съм подавала жалба към Щерев по имейл и смятам, че само спечелих от нея.

# 203
  • София
  • Мнения: 573
С жалби към болницата нищо няма да направите, към Медицински надзор!

# 204
  • Мнения: 943
С жалби към болницата нищо няма да направите, към Медицински надзор!
А те какво ще направят ?

# 205
  • София
  • Мнения: 11 784
Как така без амбулаторен лист? Поискайте си копие. Ако се регистрирате в Е здраве всичко е качено. Аз имам от всички прегледи в Щерев информация там.

# 206
  • Мнения: 943
Ами не ми е дал амбулаторен лист, ще пробвам да се регистрирам в Е здраве, да видим.
Но така или иначе не виждам какво ще постигна и на арменския поп да се оплача.
Казвам го тук, с идеята да помогна на други момичета.

# 207
  • София
  • Мнения: 1 724
И аз от всички прегледи съм имала амбулаторен лист, с изключение един път, когато отидох по спешност, но тогава нямаше нужда от никаква манипулация и нещо специално, само бърз преглед.

# 208
  • Мнения: 495
Мисля че зависи от лекаря. На мен Юнакова не ми даваше амбулаторен, ако не си го поискам.

# 209
  • Мнения: 292
Здравейте,

Днес дадох стерилна урина и кръв за кръвни изследвания. Казаха ми, че ако в урината има нещо, резултатът ще излезне до 3 дни. Това означава ли, че и кръвните ще се забавят? Обикновено до това време са излезнали и сега се притеснявам защо ги няма.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт