Поредно запитване от отчаян мъж - как да се подобря

  • 4 888
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 993
Бъдещето ги дебне 20-годишните с корекциите... винаги е имало такива, винаги ще има. Не е до поколение. За съжаление.

https://youtu.be/hBTNyJ33LWI?si=SMjoHPQqFJKxFbNi

# 91
  • Мнения: 2 146
the Дорис, между младите около теб, младите около мен и младите по принцип, може да има една камара разлика. Но отиди да питаш един пластичен хирург или дерматолог, с колко процента са нараснали пациентите му на възраст под 30 в последните няколко години.

Надявам се авторът да има реалистична представа за това как изглежда една естествено красива жена, а не да се заблуждава с образите в Инстаграм.

# 92
  • Мнения: 13 873
Авторът все едно кола избира. После жените били меркантилни.

# 93
  • Мнения: 11 416
the Дорис, между младите около теб, младите около мен и младите по принцип, може да има една камара разлика. Но отиди да питаш един пластичен хирург или дерматолог, с колко процента са нараснали пациентите му на възраст под 30 в последните няколко години.

Надявам се авторът да има реалистична представа за това как изглежда една естествено красива жена, а не да се заблуждава с образите в Инстаграм.

Добре де, обобщаваш смело как девоките се кълцали - ами дай някъде статистика. Така е ЕЖК.
Според мен може да си правят цици, но съществени корекции - надали.

# 94
  • Мнения: 19 145

кукумицинка, защо смяташ, че ринопластиката е сравнително лесна? Любителка съм на бойни спортове и за счупен нос и нужда от нагласяне на прегради имам подобна интервенция /без обелването на носа, пиленето на костта и рязането на хрущяла/ това е отвратително изживяване. Предпочитам 3 секциота, отколкото това.
Имам приятелка с ринопластика в чужбина - малко известно е, че повечето не дишат нормално в последствие. Също така княгиня Калина и не само тя е едино добро предупреждение...

Аз не говорех за ринопластика. Даже съм на мнение, че най-вероятно носът му изглежда голям заради диспропорция между брадичката и челото, а обективно може да не е голям при правилни пропорции, и като за мъж вероятно не е добре да го пипа, ако няма някаква голяма гърбица или изкривяване, защото при мъжете често стои изкуствено. Между другото, имам и ринопластика, и секцио. От ринопластиката по-бързо се възстанових, ама бях млада, де. На 40 сигурно не бих се навила ни за ринопластика, ни за секцио. Независимо от това колко е сложна една процедура за оператора, като техническа сложност на изпълнението, за пациента тя може да е лесна, що се отнася до възстановяване и пр. Това, от което смятам, че има нужда авторът, не е каприз, те и зъбите му на долната челюст сигурно са сбити и разкривени, защото няма място за тях. И не всички случаи са способни да бъдат оправени от ортодонт, а се случва и ортодонтите да извадят зъби, които са нужни, за да стеснят другата челюст, ако не могат да разширят по нехирургичен начин долната, което не е правилният начин. И честно казано, смятам, че авторът може би няма да си губи времето в козметични грижи и тревоги, и ще си го използва за по-полезни неща, ако се отърве от най-големия си комплекс.

# 95
  • Мнения: 10 911
Аз продължавам да мисля, че на автора му трябва психологическа помощ и да снижи малко критерия. Всеки иска да е с Брад Пит/ Анджелина Джоли, но не всеки може да предложи нещо насреща. Отделно е пълно с грозни, дебели и тъпи хора, които имат семейства. Явно проблемът не е във външността.

# 96
  • Мнения: 2 146
Зависи какво имаш предвид съществени корекции. Най-популярните сред младите са корекции на устни, филъри , бейби ботокс, ринопластика.
В САЩ Американската асоциация по пластична и реконструктивна хирургия отбелязва, че 75% от пластичните хирурзи са докладвали ръст на пациентите им под 30 годишна възраст - https://www.mmm-online.com/home/channel/selfies-social-media-dri … ong-young-people/.

В България сигурно сме по-назад от този тренд, но дерматолози и хирурзи са ми споделяли, че и тук се движим по същата траектория. В Тик Ток пък можеш да срещнеш хиляди клипове за подобряване на външния вид. Това важи и за мъжете. Примерно в последно време стана популярна техниката "mewing" - чрез упражнения за устата, хората се опитват да си променят челюста.
Другото, което наблюдавам е използването на анти-ейдж продукти от все по-млади хора. Ето, самият автор на темата пише за крем с ретинол. За мен 26 е твърде рано за това. Моите спомени са, че до преди едни десетина години, продуктите с ретинол ги използваха най-вече хора с акне.

# 97
  • Мнения: 25


Надявам се авторът да има реалистична представа за това как изглежда една естествено красива жена, а не да се заблуждава с образите в Инстаграм.
Точно тия с инстаграм филтрите, ц*ците на показ, джуките и предизвикателния поглед и снимки РЯЗКО ама РЯЗКО ме отблъскват. Не търся такива.

Проблемът е, че много рядко намирам от другия тип и като ви говоря, че другия тип искат да сме само приятели - не говоря за огромен брой, а за две момиче от социалния ми кръг (по различно време разбира се).

Повечето не притесняват интерес за мен, защото ги вълнува консумеризма, парите, БМВ-та, дискотеки и чалга. А аз нарочно карам по-обикновена кола, за да избегна такива. Ясно ми е, че с демонстрация на статус мога да привлека от другия тип, но търся нещо истинско.

# 98
  • Мнения: 526
Чай от коприва тонира. За естествено ползвай кана за коса. Или се обръсни ако ти отива... Или се боядисай модерно с цвят. Но!!! Търси жена, чиито проблем няма да е цвета на косата ти!!! Що за проблем е това, съвет:колкото повече някоя ти коментира цвета на косата-толкова по-далече бягай. Не си позволявай да се самоизтезаваш саради чужди очаквания бе човек. Отиди при добър фризьор и създай от,, дефекта,, ефект.

# 99
  • Мнения: 10 911
Според мен автора коментира косата си пред жените, може би се оплаква, търси съвет, отпуска отчаянието да се лее от него и жените бягат. Аз лично не мога да си предтавя някой да ми харесва в лице, тяло и като човек, но да си кажа, че му е бяла косата и да бия отбой.. това е детинско, тъпо и повърхностно. Ако пък наистина жената смята бялата коса за голям минус, то ще да е някоя, дето не става като цяло.

# 100
  • Мнения: 744
То ако всичко друго наистина му е наред, а конкретна девойка вижда бялата коса като сериозен недостатък, ще го превърне в собствен проект да го промени, да му помогне да реши проблема, и ще си го моделира по свой вкус. Още повече, че жените обикновено знаят повече от мъжете за козметика, фризьори и процедури (не ми обяснявайте за мъжете топ-коафьори, тук имам предвид Ленчето от третия етаж и мъжа й Жоро, и колежката Фани и мъжа й Пецо). Та така, ако всичко друго му е окей, досега някоя да го е прилапала - най-лесно е да го боядиса по собствен вкус и при фризьор, избран от нея. И всички са доволни. Ама и останалото не е наред, и - пак казвам - едва ли опира (само) до външния вид.

# 101
  • Мнения: 2 146
Да, а и в крайна сметка два отказа са нищо. Отказите могат да нямат общо с външния вид. Примерно аз отказвам, защото смятам, че с конкретния човек нямаме нищо общо. Много рядко е било заради визия.

# 102
  • Мнения: 5 711
Дори понякога се посочва измислена причина, когато се настоява за отговор защо не харесва някого.

# 103
  • варна
  • Мнения: 684
До тук момичетата са ти дали адекватни съвети ,а аз бих добавила моя
1.Обръсни си косата
2.Носи тъмни очила тип ,,авиатор,, (така дори погледа ти да е ,,овчи,   извинявам се,но друга дума не ми идва наум ,ще го прикриеш)
3.консултирай се със специалист за малко хиалурон в челюста за по - мъжкарско излъчване
4.смени аутфита
5.пълния портфейл ще ти даде завидно самочувствие, а ако не е много пълен,харчи малкото,което можеш да отделиш с елегантност.Жените не харесват мъже тип ,,чичо Скруч,,
Познавам много грозници без коса или с Бяла коса,но със самочувствие ! А то идва от твоята самооценка било то в живота,в работата ,в компания...
Успех и гледай някой друг филм с някой мачо,за да прецениш спрямо неговото държание какво ти липсва на теб.
Горе главата и стига рева в бг мама,а се стегни.

# 104
  • Мнения: 19
По-лесното от хирург е да се научи да се гримира - Брад Пит да не мислите че излиза на червен килим без фон дьо тен? Това настрана, интересно ми е как все виждам млади мъже, на пръв поглед нищо особено, с приятелки по социалните и културни центрове в София. Ако се интересуваш от музика, кога за последно си ходил на концерт? Някога излизал ли си с момиче до някоя галерия или базар на изкуствата? Как се обличаш, имаш ли някаква индивидуалност и наистина ли се интересуваш от мода или просто си пазаруваш каквото има на промоция в H&M и Zara? Ходил ли си на курс, рисуване, фестивали, клубове, походи? Да си мъжка приятелка не е зле, в един момент се изтърква това всеки да започва разговора с идеята да станете гаджета. Трябва ти широк кръг от приятели и така органично ще станат нещата, а за това наистина трябва да градиш култура и стойностни приятелства. Най-големите нърдове в моя клас така си намериха страхотни гаджета; не защото имаха мускули или бяха супер сексапилни, а защото бяха себе си, бяха социални (в свойте среди, без да се правят на нещо което не са) и се поддържаха.
Естествено, всичко това се анулира ако реално не си чак толкова интересен колкото се описваш.

Общи условия

Активация на акаунт