? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 170 757
  • 4 297
  •   3
Отговори
# 4 005
  • под тепетата
  • Мнения: 9 392
На 8 месеца, за натъртване евентуално.
 Започва да пълзи. Подариха ми крема и се чудя дали става за бебо.

# 4 006
  • Мнения: 1 469
Мога ли да почистя миялната с таблетка вместо с специален разтвор? Мъжа ми е забравил отново да купи, а вече ми е необходима...

# 4 007
  • Мнения: 10 598
На 8 месеца, за натъртване евентуално.
 Започва да пълзи. Подариха ми крема и се чудя дали става за бебо.
Голямо бебе е, ама за натъртване арника - с това едва ли нещо ще му стане, ама няма и да помогне особено. То е с невен, като гледам из инфото за продуктите им. За падане, ожулване можеш да го запазиш...

# 4 008
  • Мнения: 69 076
Питай майка му, вместо тук, според мен.

# 4 009
  • под тепетата
  • Мнения: 9 392
За първи път попадам на този крем. Подариха ми го. Арника си имам. Майка му не е ползвала такъв крем.

# 4 010
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 789


Къде точно в Месинджър мога да намеря тези емотикони?

# 4 011
  • Мнения: 1 122


Къде точно в Месинджър мога да намеря тези емотикони?
Тези ми изтлеждат да са стикери.
Избирате иконката за емотоикони (1) в месенджър и оттам избирате стикери (2), както е на снимката по-долу и най-долу вдясно има иконка за маркет (3). Там можете да потърсите тези, които сте показала или други, които си харесате.

# 4 012
  • Мнения: 12 231
Мога ли да почистя миялната с таблетка вместо с специален разтвор? Мъжа ми е забравил отново да купи, а вече ми е необходима...
Има таблетки за почистване, които се използват заедно с обикновена таблетка, по време на миене. Аз ползвам на Финиш. Има такива на Феъри и марката на ДМ. Навярно и други марки. Ако нямаш подходящи почиствщи средства, може да пуснеш пропрограма за почистване на съдомиялната ти, без препарат и празна. Съвременните машини имат вградена.

# 4 013
  • Мнения: 2 514
Здравейте. Не знам къде да питам, може би тук ще ми дадете съвет. Търся протектор за матрак 160/200. Трети ще изхвърля! Пързаля се. Ужасно мразя чаршафите ми да се събират и постоянно да ги придърпвам под себе си. Много се въртя докато спя и тъпият протектор ме побърква. Искам стабилен от такава материя, че да не се повлича настрани при най-малкото мърдане. Преди няколко месеца купихме нов матрак и заедно с него поредния протектор. Ами този май е най-зле от всичките до сега! Ако някой има модел, който е изпробван и е гаранция, че не се пързаля, ще съм благодарна да сподели.

# 4 014
  • Мнения: 24 500
Подскажете ми някакво бижутерско ателие, където работят със сребро. В София - център, широк център, южните квартали?
Може и с мой материал, може и да си го купя. Не ми трябва за нещо сложно, но искам да ми направят нещо по моя идея.
На Графа, ако идваш от светофара на стадиона се пада от дясната страна. Близо до самия светофар, горе -долу срещу магазина за ядки. Малко ателие е, но там си поправям всичко сребърно.

# 4 015
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 049
Здравейте. Не знам къде да питам, може би тук ще ми дадете съвет. Търся протектор за матрак 160/200. Трети ще изхвърля! Пързаля се. Ужасно мразя чаршафите ми да се събират и постоянно да ги придърпвам под себе си. Много се въртя докато спя и тъпият протектор ме побърква. Искам стабилен от такава материя, че да не се повлича настрани при най-малкото мърдане. Преди няколко месеца купихме нов матрак и заедно с него поредния протектор. Ами този май е най-зле от всичките до сега! Ако някой има модел, който е изпробван и е гаранция, че не се пързаля, ще съм благодарна да сподели.
Матракът не става ли за чаршаф с ластик?

# 4 016
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Май всички протектори са хлъзгави. Ако го слагаш, защото се потите, бих те посъветвала да не ползваш протектор. Аз лятото сменям долен чаршаф всеки ден и през деня спалнята е открита - само по матрак е. Това е, защото мъжът ми много се поти нощем, а протекторът освен, че се хлъзга, изпотява повече.

# 4 017
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Не всички протектори са хлъзгави. Моят обхваща като калъф целия матрак, закопчава се с цип. Сваля се и се слага лесно, пере се в пералня. Но не е водонепромокаем, не ми трябва такъв.

# 4 018
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 320
аз съм с такъв. не се хлъзга чаршафа, но аз съм кротък в леглото Smiley

# 4 019
  • Португалия
  • Мнения: 4 214
от комбинацията на материи е- на протектора  и чаршафа
или- от недобре стегнат чаршаф
аз имам протектор само на спалнята за гости, върху него имам чаршаф с ластик, а после- нормален чаршаф
чаршафа с ластик, винаги го взимам малко по- малък, за да е стегнат- така нищо , наникъде не мърда

Общи условия

Активация на акаунт