Искам да кажа...(216) през МАРТ 2024

  • 41 933
  • 840
  •   1
Отговори
# 795
  • Бургас
  • Мнения: 6 586
Добро утро!
Добре че е смяната на времето, че да му приляга часът, в който съм кукнала в неделя сутрин.

Връхни дрехи и обувки поприбрах тези дни, но май е време и за завивките, че снощи ми беше доста топло. Само не знам тези вълнените, които накупих последно, как точно ще напъхам в пералнята. Айде сега тези, които ми пуснаха фитила за тях, да ми ударят едно рамо Joy

Днес пак ще е ден за разходки, само сменяме посоката. ММ иска и пореден опит за федербал да направим, а аз след предните неуспешни съм с болки в десния крак. Толкова да съм обездвижена, че от 2-3 пъти игра за по 10 минути съм разтегнала нещо и не може да ми мине втора седмица.

Слънчев и спокоен да е денят ви!

# 796
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Добро утро!
Нещо ми е странно смяната на времето. Объркващо е!

# 797
  • Мнения: 14 360
Аз се поздравих, че съм спала до котешката аларма и чак ей сега чух по радиото,  че времето се е сменило 🤣

# 798
  • София
  • Мнения: 2 109
Добро утро!
И аз кукнах рано рано днес.
След малко потегляме към Магурата. 
Вчера хванахме чудно време. Днес е мъгливо и е доста по-неподходящо за полет.
Аз от парната баня вчера днес още повече кашлям. Дано обаче да е на оправяне работата.

# 799
  • Germany
  • Мнения: 7 988
Добро утро!
И аз се бях засилила да се хваля колко много съм спала днес, но преди малко си погледнах часовника и се сетих, че са сменили времето. Пролетната смяна много я мразя. Отнема ми много време да свикна. Искам да спрат с въртенето на часовника и да оставят зимното време.
Днес пече слънце от сутринта и е тихо и свежо навън. Дано задържи така целият ден!
Хубава неделя на всички!

# 800
  • Мнения: 39 572
Ние сме на Ставрос. Доволна съм. А колко работа ме чака у дома....

# 801
  • Мнения: 5 422
Не е заек, няма да избяга работата, Маре;)
Ама без снимка, не се приема;)
Мони, и аз мразя да ми взимат един час от съня, ама ще трябва да се нагодим. Ще се стъмва по-късничко, ще дойде хубавото време, ех...

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 21:03 от tuty

# 802
  • Мнения: 6 885
Работата и след сто години, Марѝ. Наслади се на почивката си и хапни едни скариди заради мен Hug.

Косих, посях за експеримент една азалия в двора. Ще видим ще оцелее ли. Бугенвилията ми цъфти, но за сметка на това фрезиите още не са се показали. Навън е мор, а този сахарски прах крие слънцето и ми съсипа магнолията Rage.

Децата ходиха на авиошоу в Долна Митрополия. Малкият господин се поуплашил от рева на самолетите, но все пак се престрашил да се снима до тях, надянал пилотска каска Grinning. Комшийчето им си е дошло за ваканцията и ние не сме интересни, та тази седмица ще ни пропуснат с посещението. Дядото отскочи до тях, ама те не го отразили.

Спокойна и лежерна неделя.

# 803
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Роди,приятна разходка в Магурата! Моля те,пусни снимки от там. Много я харесвам,никога не съм била там,а често я сънувам. ☺️😍

# 804
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
Снимка на една братчедка Wink

# 805
  • Мнения: 39 572
Тути, извинявам се предварително за качеството на снимката.

# 806
  • Canada
  • Мнения: 3 469
Лина, мн красива братчедката 🤩

Мари, защо така отдалече, не става ли да топнеш крачета?

Тути, какво му е на котанчо?

Родива, мн яки снимки 🤩

2в1, сахарски пясък казваш 😳 Безобразно бързо прецъфтяват цветята тази година, изобщо не успявам да им се порадвам 😕
Бубе, оздравя ли Билянка?

Щерката изчисти, аз сготвих, после потренирах. Извадих въжето за скачане, тотал щета, едва докарах 500 подскока с 10 почивки. Преди правех 1000 почти без 😳

# 807
  • Мнения: 1 208
Мари, Роди, да се наслдите на почивките 😊!

Нашето детско парти мина, рожденичката беше много доволна. Изобщо не се сети за нас през цялото време, а преди година не ме оставяше да мръдна на крачка от нея. Голямо нещо е това яслата 😃. Едвам я накарах да легне за 1 час от мерак за подаръците.
Излизаме след малко да пообиколим и площадките.

# 808
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
500 подскока?!? Аз нямам толкова за цял живот Simple Smile но пък бях жестока на ластик и народна топка

# 809
  • Бургас
  • Мнения: 6 586
Аз стигнах до плажа, но за да ударя пак лактите Wink Утре уж ще ходим официално с бански и хавлии, но без влизане в морето, естествено.

Общи условия

Активация на акаунт