Искам да кажа...(216) през МАРТ 2024

  • 41 932
  • 840
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 14 360
Добро утро!

Благодаря ви за снимките!

Тит, честит да е татко ти!

Аз вчера бях пепеляшка, но съм доволна. Къщата е режим лято. Другата събота и неделя- градината.

Рязко не мимсе връща на работа.

Спокоен ден, банда!

# 826
  • Мнения: 39 572
Добро утро!
Почивка съм и днес, но какво от това.....
Хубав ден!

# 827
  • Germany
  • Мнения: 7 988
Добро утро!
Титина, честит да е татко ти!
И аз благодаря за снимките и за споделената емоция!
Навън вали и е мрачно. Така се надявах да не познаят и да е слънчево и днес, но уви. Вчера си направихме страхотна разходка с приятели и кучето и за финал пихме бира/вино в тях. Днес явно ще е ден за шътане, а утре ми е 1вият работен ден на новото място. Да ми стискате палци да се харесаме с колежката и да не е лудница, като на предното място.
Успешна седмица на всички!

# 828
  • София
  • Мнения: 2 109
Добро утро!
Мони, всичко ще е наред! На новото място ще се чувстваш много по-добре!  Wink
Денят ми тръгва доста криво. Нищо общо с деня на шегата. Дано комедийното шоу довечера успее да ме разведри...

# 829
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Добро утро!🍀
Мони,успех на новата работа! Да е спокойно и с хубави колеги!🍀
Роди,защо така? Я се усмихни,напук на всичко!🍀
Мари, почивай си! Работата няма да избяга!😉
Алечко,това са хубави неща,покрай къщата! Все да чоплиш нещо,доставя удоволствие,особенно ако е за цветната градина!

Аз днес почивам. Мисля да прибера дебели якета и дрехи. Имам и три якета,които са за химическо. Кога ли ще им дойде време за там 🤔

# 830
  • Бургас
  • Мнения: 6 586
И аз днес приготвих 2 перални с якета на ММ и децата и ВиК си направи шега с мен, цял ден нямаме вода. Ядем сарми в жегата, щото само те са ни налични сготвени Joy

# 831
  • София
  • Мнения: 2 109
Със смесени чувства излязох аз от НДК.

Малко просташки хумор беше предимно. Имаше доста мъжки и женски атрибути в тематиката. Публиката обаче бурно аплодираше, та явно мнозинството одобрява. Blush

# 832
  • Мнения: 39 572
Добро утро!
Уморена съм, но доволна от свършената домашна работа. Е, има и още, естествено.
Хубав ден от мен!

# 833
  • Мнения: 14 360
Добро утро!

Вчера пръскахме тревата и открихме сезона на барбекюто 🤩 Не са ни извадени такъмите, иначе направо си ставаше за вечеря на вън. Откак направихме и дувар и котката е доволна, че го пускам да щъка по двора. Иначе настава един вой ние като сме  вън,  а той вътре 🤣

Спокоен ден, банда!

# 834
  • Мнения: 15 074
Добро утро.
Много ме радва неестествено топлото време.  Преди малко видях и цъфнал люляк. Дано не ни излезе през носа.
Хубав и усмихнат да е денят ви.

# 835
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Добро утро!🍀

# 836
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Добро утро!!!!
Дтес няма да пътувам до София.
Дано днес денят ми стегне за всичко, което съм запланувала.
Имам час за фризьор.
Хубав ден!

# 837
  • Germany
  • Мнения: 7 988
Добро утро!
Пия кафе и след малко ще изляза с кучето. Днес съм от 8.30 и се бях настроила да спя, но се събудих час преди алармата. Целият април ще съм само сутрин на работа, защото ще се обучавам. После ще съм основно следобяд.
Хубав ден на всички!

# 838
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 072
Добро утро, момичета!

Хубави емоции споделяте.
Роди, дано е бил добър вчерашния ден! За спектакъла - факт е, че простотията продава.
Мони, да кажеш как е, дано ти хареса и се чувстваш добре Hug
Бубе, как си ти?
Аз отново съм болна, наистина тази година имунитета ми е нула!
Съни, четох, че сега 2-3 дни ще е малко по-хладно и после пак добре.
Днес прозорците трябва да измия. Пердетата трябва също изпера.
И разбира се, трябва да измисля ядене Grinning
Хубав да е денят ви!

# 839
  • Бургас
  • Мнения: 6 586
Добро утро!

Снощи работих до късно, използвах, че децата заминаха в майка и няма кой да шуми, и набрах инерция. Сега ми е едно утрепано, а поне още час-два имам да се зверя тук с един документ, после ще ми е една идея по-спокойно.

Роди, много се дразня и аз на това непрекъснато навиране на простотии в постановките. Силно ме съмнява голям процент от тях да са така в оригинал. То да те е страх да вземеш дете със себе си.

Боби, да преизпълниш плана, че и време за почивка да имаш!

Ети, и вас, като и у нас, май сме за обилно поливане със светена вода, то край нямаше Hug

Общи условия

Активация на акаунт