Лидл 182 - Мартенска празнично-пролетна

  • 53 289
  • 640
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 13 264
Слабичък ми се вижда ако смяташ да печеш пържоли върху него...

# 586
  • Мнения: 9 580
Здравейте, имате ли наблюдения и съответно мнения за този раклет грил? Може ли да се ползва главно като скара? Четох, че се слагал в средата на масата, което означава, че явно не знам какво е всъщност. Благодаря ви...

Всеки си прави индивидуални порции и ги запича. Слага се каквото се сетиш. Отгоре можеш да запечеш зеленчук, хляб....

# 587
  • Мнения: 2 580
Кивита в кутия взех, меки и супер сладки. Бананите също са сладки. Вече само от Лидл взимам, винаги са били супер. Великденските понички много се одобриха. Аз не ям такива неща и нямам идея.  Много съм доволна.
Белтъците в кутия на мен са ми гадни, но са удобни, ако си на режим.

Днес буквално едната касиерка се опита да ме преметне много нагло. В началото чак не можах да повярвам. При нас е много малко мястото, на което оставят продуктите след като ги маркират. Предишната клиентка още си прибираше нейните неща и моите вече започнаха да се трупат буквално върху тях. Аз даже  няма как да стигна до покупките, за да започна да ги прибирам, защото чантите на момичето бяха на земята, тя бърза да мушка. Много напрежение образува. Взимам пилешки бутчета и едни крилца. Маркира тя бутчетата, оставя ги, в този момент малкия започна да бута количката и за да не удари някой се обърнах за секунди буквално и я виждам с периферията, как взима пак бутчетата и ги маркира втори път. Веднага отидох до монитора и я питах защо имам маркирани два пъти бутчета след като са само едни. Хора, никаква реакция, нищо! Даже не се извини, че се е объркала, нещо е станала грешка, каквото и да е. Случало ми се е много пъти да ми сгрешат продукти, кога в бройка, кога маркирано съвсем различно нещо. Понякога съм виждала веднага след касата и съм се връщала. Винаги са се извинявали и са коригирали. Тази просто го извади от сметката и си продължи да маркира.
Ясно, че няма как да се оплача, но такава наглост ме изуми. Толкова съжалявам, че нямаме каси на самообслужване! Много се ядосах. Реално не знам, какво я облагодетелства това. Пари не може да си вземе, бутчета без касова бележка не може да изнесе. Не съм много запозната, де, но просто се изумих от тази наглост.

# 588
  • Мнения: 27 733
Днес една опаковка с дъгова пъстърва така "спокойно" си стоеше на касата, докато касиерът маркираше. Беше доста топличко, кой знае откога стоеше там...🙄
От разпродажбите си купих комплект блузи за 5 лв и термоклин за 3 лв.
Хоп-Троп, да не би да е помислила, че имаш две опаковки с еднакъв вид пилешко? Но и така да е, пак реакцията и' е била странна...

# 589
  • Мнения: 2 580
О, не. Тя маркира първо крилцата, после бутчетата, остави ги, в този момент аз се обърнах и тя взе бутчетата от мястото, където се оставят покупките, маркира ги втори път, върна ги и си продължи с другите стоки. Категорично не беше случайно. А и реакцията ѝ беше просто супер странна. В интерес на истината винаги съм с идеята, че случайно са сгрешили, къде от бързане, къде от блеене, защото докато си говорят смешки по слушалките ми маркираха грешни хлебчета и то единия път в "моя" полза Grinning

# 590
  • Мнения: 1 869
Днес една опаковка с дъгова пъстърва така "спокойно" си стоеше на касата, докато касиерът маркираше. Беше доста топличко, кой знае откога стоеше там...🙄
Днес и на мен ми направи впечатление, че на касата имаше кренвирши и масло, сложени до клин или блуза. Точно и аз си помислих тези кренвирши дали няма да ги върнат на хладилната витрина. Доста хора имаше на касите.

# 591
  • shumen
  • Мнения: 18 166
Аз днес попаднах на плодова вода от която беше пито оставена пак на мястото си.

# 592
  • Мнения: 4 281
Аз ще похваля селското хлебче със семена. Който обича хлебчета със семена, много ще му допадне и в тестото има семена, не е само поръската отгоре. А и те изглеждат толкова апетитно, че няма как да не съблазнят човек. Много се радвам, че ме изкушиха 🤭
Много са вкусни чак съжалих, че само двечки съм взела 😆

# 593
  • Мнения: 39 561
От темата знам, че никаква храна не връщат обратно, а я бракуват. Надявам се, да е вярно.

# 594
  • Мнения: 6 078
Връщат, mariat лично съм виждала да събират от касите, в началото когато от промоциите и с липсващи неща и клиентите взимаха по две опаковки на касите имаше купчини от стоки.

# 595
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 338
От темата знам, че никаква храна не връщат обратно, а я бракуват. Надявам се, да е вярно.
най-често съм виждал да извикат охраната, да им дадат върнатата стока и човека да я върне на мястото ѝ.
виждал съм и касиерка когато приключва да вземе и върне стоката. никакъв брак. Smiley

# 596
  • София
  • Мнения: 5 291
Да си повдигна молбата, ако някой види от този перилен препарат където и да е в София, моля да пише 🙂 Останаха ми 2-3 дози

# 597
  • Мнения: 2 580
Някой спомена, че е видял шише, от което е пито и се сетих, че тук преди време се коментираше как някакъв човек си допълвал капсули за пране или за миялна (не си спомням) Което ме потересе. Аз пък преди време си взех кутийка с кърпички за очила, от която някой си беше взел Grinning Чак вкъщи видях, че е наполовина и е много лека, но в магазина изобщо не се усетих.
Като казах кърпички за очила, да ви разсмея малко. Изскочиха ми стари запаси.

Еволюция Joy

# 598
  • Мнения: 6 830
Благодаря на bradata, че сподели за хляба с елда и орехи. 🤗 Благодаря на Bellatrix, че ме/ни упъти къде да го търся/им. 🤗 Днес го купих, чудесен е. Много ми хареса!

Купих банани и ягоди (тарелка по 500гр, гръцки). Много хубави.

# 599
  • Мнения: 5 142
От кога има и почасови купони? Досега се мъчих да активирам брънч купоните, а те били от 7,30 до 12 часа. Дали има хора дето им се връзват и тичат да не изтърват голямата прИмоция.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт