Лидл 182 - Мартенска празнично-пролетна

  • 53 288
  • 640
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 5 097
От кога има и почасови купони? Досега се мъчих да активирам брънч купоните, а те били от 7,30 до 12 часа. Дали има хора дето им се връзват и тичат да не изтърват голямата прИмоция.
Ако не се лъжа, втора неделя ги има.

# 601
  • Мнения: 2 392
От кога има и почасови купони? Досега се мъчих да активирам брънч купоните, а те били от 7,30 до 12 часа. Дали има хора дето им се връзват и тичат да не изтърват голямата прИмоция.
Ако не се лъжа, втора неделя ги има.
Опит да се раздвижи най-празното време. Съобразили са времето със сериалите на пенсионерите. Остава и работещите да се върнат не след 17 а след 12 в Неделя. Ефект само там от където тръгвАт работещите, но не и където пристигат.

# 602
  • Мнения: 6 078
Ако живея на 5 минути от магазина може и да отида като го отворят ако нещо ми хареса ( както съм и правила, докато живеех в града.)

# 603
  • Мнения: 10 348
Здравейте, имате ли наблюдения и съответно мнения за този раклет грил? Може ли да се ползва главно като скара? Четох, че се слагал в средата на масата, което означава, че явно не знам какво е всъщност. Благодаря ви...
Слаб е за обичайната скара - функцията му е основно раклет - да се разтопи в тиганчетата сирене, а отгоре междувременно да се запичат някакви зеленчуци или бекон, но за печене на кюфтета например е слаб и бавен. Слага се на средата на масата, за да може всеки да си вземе директно разтопено сиренце от тиганчето (много бързо след това се втърдява, затова трябва да е буквално пред теб) и каквото друго е предвидено пък към него за гарнитура на горната плоча.

# 604
  • Sofia
  • Мнения: 2 471
Страхотен е хляба с елда и орехи...и аз благодаря на bradata, че сподели за него.

# 605
  • София
  • Мнения: 9 953
Подарявам

# 606
  • Мнения: 1 888
Грана Падано Делукс има ли съдържание на сухо мляко в състава си?
Визирам промоцията от тази седмица .

# 607
  • Мнения: 5 097
Здравейте! По вашите филиали има ли заредени тези клинове

# 608
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте, някой знае ли как се процедира със тая игра на дузпи? Която е като скреч картите, където и да цъквам на нея нищо не прави, пише че на топката трябва, но не реагира.

# 609
  • In transit
  • Мнения: 11 961
Грана Падано Делукс има ли съдържание на сухо мляко в състава си?
Визирам промоцията от тази седмица .
Не би трябвало. Грана падано и пармиджано са сирена, които подлежат на строг контрол относно състава им, а той е основно прясно краве мляко от определени райони в северна Италия. Освен това са със ЗГУ.

Тези два символа гарантират качеството на продукта, ако ги има, значи със сигурност няма сухо мляко.

# 610
  • София
  • Мнения: 6 300
Подарявам, валиден до утре.
Скрит текст:

# 611
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 771
Грана Падано Делукс има ли съдържание на сухо мляко в състава си?
Визирам промоцията от тази седмица .
Не би трябвало. Грана падано и пармиджано са сирена, които подлежат на строг контрол относно състава им, а той е основно прясно краве мляко от определени райони в северна Италия. Освен това са със ЗГУ.

Тези два символа гарантират качеството на продукта, ако ги има, значи със сигурност няма сухо мляко.
Полезна информация, Мики, благодаря. Simple Smile

# 612
  • Мнения: 6 807
Подарявам
Скрит текст:

# 613
  • Мнения: 1 785
Здравейте, някой знае ли как се процедира със тая игра на дузпи? Която е като скреч картите, където и да цъквам на нея нищо не прави, пише че на топката трябва, но не реагира.
Привет! При мен се получи, успях да вкарам гол. Първо кликнах на произволно място във вратата и след това върху топката. Simple Smile
Това е получения купон. Подарявам го.
Скрит текст:

# 614
  • Мнения: 3 716
Здравейте, някой знае ли как се процедира със тая игра на дузпи? Която е като скреч картите, където и да цъквам на нея нищо не прави, пише че на топката трябва, но не реагира.
Привет! При мен се получи, успях да вкарам гол. Първо кликнах на произволно място във вратата и след това върху топката. Simple Smile
Това е получения купон. Подарявам го.
Скрит текст:


Искам го.

Общи условия

Активация на акаунт