Студенти в Нидерландия - 21

  • 14 010
  • 215
  •   3
Отговори
# 150
  • Мнения: 3
Писах Ви на лично за квартирата, ако все още е свобода.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте и Честит празник на всички и най-вече, ако има цветя в темата Simple Smile

Аз се интересувам от ползвалите студенската тарифа на Bulgaria Air и по-точно условието за анулация на полет:

"Анулация на билет преди излитане   EUR 50" - тоест анулирам полет преди излитане и ми връщат парите без сумата от 50 евро? Правилно ли разбирам написаното?
Тарифата за "Economy Youth" важи само за двупосочен билет. Може ли да се анулира само едната посока, ако се налага?

# 152
  • Мнения: 1 270
Най-добре ги попитайте на мейла,  отговарят  навреме.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 23:06 от охлювчетоо

# 153
  • София
  • Мнения: 2 205
Здравейте,
Попаднах на сайт за всички признати програми за бакалавър и магистър в Нидерландия:
https://www.studiekeuze123.nl/opleidingen
Струва ми се, че не е споделян в темата, а е много полезен.

# 154
  • София
  • Мнения: 925
Да, в предишната тема #703 го споделих този сайт по повод на статистиката за Айндховен, някой питаше. Аз го видях на сайта на UvA, те правят официално препратки към него и реших, че е надежден. Полезен е, да.

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 09:37 от Peruanka

# 155
  • София
  • Мнения: 2 205
Еми, явно избирателно съм чела 😀. Помня, че писа за  Айндховен, но не съм кликала на линка да разгледам подробно.
Сега си ровех да разглеждам изискванията за магистратура в различните университети и не помня от кой имаше препратка, може и точно от UvA да е било...

# 156
  • София
  • Мнения: 1 367
Аз днес случайно по някое радио чух разговор , че не е добре да се живее в близост до електропроводи с високо напрежение.
Ние хубаво взимаме квартира от далече, но това няма как да го проверим. В обявите не го пише Simple Smile

Моят син ходи да се настани в Xior в новия им блок, но не съм се сетила това да види.
Надявам се , че няма такива неща в градска зона, че вече се чудя за кое по-напред да се притеснявам Simple Smile

# 157
  • Мнения: 501
Какви са тези намаления на наема от жилищни организации и къде можем да видим на какви условия трябва да отговаря студентът?

# 158
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 742
Xior са пуснали стаи в Амстердам с код. Какъв е този код и от къде се взема?

# 159
  • София
  • Мнения: 1 367
Xior са пуснали стаи в Амстердам с код. Какъв е този код и от къде се взема?

Кодовете , по мои данни, се взимат от университетите, ако работят с Xior.

# 160
  • Мнения: 1 270
Има три и без код, но са скъпички Simple Smile

# 161
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 742
Да, разликата е съществена

# 162
  • Шумен
  • Мнения: 317
Здравейте, моят син е приет в Айндховен. Търсим квартира и ще сме благодарни за всяка информация.
Сядам да чета и се надявам на помощ, ако нещо не е ясно.

# 163
  • Мнения: 1 081
Освобождаваме студио в Грьонинген в края на юни. На 5 минути пеша от центъра, слънчево, абсолютно обзаведено, с регистрация.  Ако някой има интерес, да ми пише на лични.

# 164
  • Мнения: 1
Здравейте,
писах ви лично съобщение, тъй като се интересувам от квартирата. Свободна ли е все още?

Общи условия

Активация на акаунт