🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 103 986
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 2 550
  • Мнения: 4 148
Момичето се учи, има амбиции, казва си когато все още нещо не знае, но иска да научи. Учи се и на финансова грамотност. Твърди, че би я било срам да поиска пари от родителите си на тази възраст. А е просто едно момиче още. Просто иска да е една независима жена, която се развива и умее да печели, което би искала и от партньора си. Какво лошо тука? Не иска да е държанка. И евала.

# 2 551
  • Мнения: 599
Нейният начин на мислене може да е неразбираем за много хора, но с оглед на не особено достойното заплащане на много позиции, включително изискващи висока степен на образование, според мен е хубаво, че мисли по тези въпроси и не робува на стереотипите.

# 2 552
  • Мнения: 643
Хмм, по-скоро Мария е от хората, които четат много книги за приложна психология и бизнес, как да станеш милионер до 30...и се опитват да печелят без да работят от 9 до 5 и да са обвързани с работодател. Да намери някаква freelance работа, която да й гарантира самостоятелност. Постоянно търси начини да печели повече пари, без да се скапва от работа. Не го казвам като критика и не намеквам, че е държанка/лека жена. Това усетих аз.

Демек поредната пишман безработна занимаваща се с глупости като маса други "независими жени" в сезоните досега и очевидно не би върнала да е държанка и да живее близо до Витоша. JoyJoy Кво я защитаваш сега, не знам, всичките са един дол дренки.
Е, стига сега де, Meddyy просто ни разказва разговора и дава интерпретация/обяснение.

За мен си е въздух под налягане Мария отвсякъде. Някой й беше разказал CV-то и не ми изглеждаше амбициозен човек.

Постоянните й обяснения как вадела пари, как ги инвестира, как ги харчи ме води на една мисъл - гладна кокошка просо сънува. Хората с реални финансови амбиции (и каквито и да е амбиции) се отличават от мечтателите и пишман-разбирачите по едно - много работят и не си разказват наляво-надясно плановете и целите. Хората, които имат, също не се хвалят постоянно, защото те са си свикнали. Simple Smile

Нямам нищо против момичето, но на нея съм сипвала най-много, защото ми прозира като бялата кърпичка на Горджъса и не знам откъде дойде това благоговеене пред нея, та и тук назидателно се пишеше руската/украинската школа каква била, българката колко била зле. Зле, зле, ама и на Алек не му е допаднала достатъчно. Толкоз.

# 2 553
  • Мнения: 731
Допълвам към предното си мнение - аз смятам, че Валерия е готвена да стигне далече, но не, защото е супер красива, нито защото Алек е толкова запленен от нея, а защото продукцията има предвид малката й възраст, проблемите й и е наясно по какъв начин я експлоатират и един вид поне са решили да я покровителстват до края. Няма как специално Ани Владимирова да снима подкаст с нея преди/след началото на формата и да нямат по-специално отношение към нея.
не знаех, че ани владимирова има подкаст с нея.
Лошо е, когато психологът на предаването има специално отношение към някои участнички.
звучи ми супер непрофесионално, но от друга страна - не съм изненадана.

# 2 554
  • Мнения: 1 922
Виждаме различни неща явно. Какви са ѝ амбициите? Право, уеб дизайн, инвестиционни фондове или инфлуенсърстване? На мен ми се струва, че е последното.

Никой не казва, че на 26 трябва да има кариера или пък големи доходи, но на тази възраст повечето хора са се ориентирали и са направили поне първите 2 стъпки в посоката, в която искат да вървят. Не се лутат между няколко коренно различни неща, някои от които искат солидно образование и не става само с онлайн курсове.

# 2 555
  • Мнения: X
Допълвам към предното си мнение - аз смятам, че Валерия е готвена да стигне далече, но не, защото е супер красива, нито защото Алек е толкова запленен от нея, а защото продукцията има предвид малката й възраст, проблемите й и е наясно по какъв начин я експлоатират и един вид поне са решили да я покровителстват до края. Няма как специално Ани Владимирова да снима подкаст с нея преди/след началото на формата и да нямат по-специално отношение към нея.
не знаех, че ани владимирова има подкаст с нея.
Лошо е, когато психологът на предаването има специално отношение към някои участнички.
звучи ми супер непрофесионално, но от друга страна - не съм изненадана.

Сигурни ли сме, че Ани Владимирова има роля в предаването? Няколко пъти я намесиха и малко се изненадах. Ама не за друго, ами защото аз знам, че Ваня Щерева и Тушев ги подбирали.
Иначе знам, че тя работеше за сума продукции през годините.

# 2 556
  • Мнения: 5 747
За мен Надежда е приятен човек и хубава жена. Ама имала дете, ама кой го гледал, ама имала корекции, ама държанка била. Колко трябва да ти е скучен живота, за да пишеш такива неща при условие, че за нищо от тези глупости, които написахте не знаете дали са верни. Ама я урЕдихте доволно, браво.
👏 Точно! Вече си мисля, че им е изяла баничките тази сутрин и затова започна целият този хейт. 😂😂😂

# 2 557
  • Мнения: 643
Lilly_85, Мария е учила Международни отношения в Благоевградския университет, след което има скромен опит като UX/UI дизайнер, една сравнителна нова (и креативна - тоест несигурни доходи и зор, докато се развиеш) област.

Съгласна съм за инфлуенсърството, но в комбо с богат мъж, който да я издържа, казано къде повече, къде по-малко между редовете.

# 2 558
  • Мнения: 1 227
Няма страшно – Марчето ще изкара едно двумесечно курсче по програмиране и парите ще потекат...

# 2 559
  • Мнения: 1 922
Сигурни ли сме, че Ани Владимирова има роля в предаването? Няколко пъти я намесиха и малко се изненадах. Ама не за друго, ами защото аз знам, че Ваня Щерева и Тушев ги подбирали.
Иначе знам, че тя работеше за сума продукции през годините.
И Ани е там. В самото начало на подкаста с Валерия изтърси нещо от сорта, че още от първия момент, в който я видяла на кастинга, ѝ станала симпатична и интересна. Но не знам за какво друго са си говорили. Изгледах две минути и го спрях, защото и двете не са ми особено приятни.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 23:15 от Lilly_85

# 2 560
  • Мнения: 599
Тя е от екипите психолози за продукциите на Тушев, вкл. Биг брадър. Чувала съм информация, че работи и за Ергенът. Но ако е недостоверна информация, се извинявам.
Подкаста с Валерия беше качен г/д около старта на формата, ако не се лъжа, беше онлайн доста време. Аз не го гледах. Чух само че Туджаров спомена, че в него тя споделя за случая с насилието от бившия й приятел и казва същите неща 1:1, както в предаването.
Онзи ден го търсих, но е свален и даже писах, че предполагам, че пак ще го качат, когато излезе, за да хванат повече гледания.

# 2 561
  • Мнения: 731
Допълвам към предното си мнение - аз смятам, че Валерия е готвена да стигне далече, но не, защото е супер красива, нито защото Алек е толкова запленен от нея, а защото продукцията има предвид малката й възраст, проблемите й и е наясно по какъв начин я експлоатират и един вид поне са решили да я покровителстват до края. Няма как специално Ани Владимирова да снима подкаст с нея преди/след началото на формата и да нямат по-специално отношение към нея.
не знаех, че ани владимирова има подкаст с нея.
Лошо е, когато психологът на предаването има специално отношение към някои участнички.
звучи ми супер непрофесионално, но от друга страна - не съм изненадана.

Сигурни ли сме, че Ани Владимирова има роля в предаването? Няколко пъти я намесиха и малко се изненадах. Ама не за друго, ами защото аз знам, че Ваня Щерева и Тушев ги подбирали.
Иначе знам, че тя работеше за сума продукции през годините.
ДА!
https://www.youtube.com/watch?v=9X23V5MqJKw
Ани Владимирова казва, че се е запознала с Валерия на кастинга през юни. В следващата минута на подкаста казва, че след кастинга е имало и срещи в кабинета й ....

изключително непрофесионално.

# 2 562
  • Мнения: 599
Ее, как успя да го намериш Open Mouth

# 2 563
  • Мнения: 731
Ее, как успя да го намериш Open Mouth
написах в гугъл "ани владимирова валерия" и първият резултат беше пост в бг мама от 24 февруари с линка Simple Smile
иначе видеото е unlist-нато в ютюб и не може да се намери там

# 2 564
  • Мнения: 599
Това пак съм го чула от друг за въпросния подкаст с Валерия, но го гледайте, за да проверите, да не стане така, че разпространявам fake news Grinning - че тя е оттеглила жалбата срещу приятеля й - насилник, защото той и преди е имал подадени срещу него обвинения за такива деяния срещу жени  и е щял да получи ефективна присъда.

Общи условия

Активация на акаунт