🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 102 443
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 2 535
  • Мнения: 432
Кифлите не харесват трактористи Simple Smile не им е престижно.
А на бас, че ще си сменят мнението, ако узнаят колко струва един джон диър Joy

# 2 536
  • Мнения: 6 203
Мария не беше ли графичен дизайнер? От къде дойде това за уеб дизайнер?

Скрит текст:
В Надкаста самата тя каза,че са объркали надписа на професията и във визитката.

# 2 537
  • Мнения: 1 548
Въпросът не беше насочен към мен, но...Много беше странна частта на тема с какво се занимава Мария. Първо, действително кандидатствала в някаква академия да учи право в родното й място, но ми звучеше сякаш това не е университет, може да греша.
После каза, че родителите й обаче я накарали паралелно да кандидатства в България, но не уточни дали е кандидатствала право и не останах с впечатление да е завършила.
После каза, че не е уеб дизайнер. Можела да прави сайтове, но на "уеб конструктор". Каза, че не знае езици за програмиране, искала да научи в бъдеще.
Значи… В крайна сметка не се е разбрало с какво точно се занимава?

# 2 538
  • Мнения: 453
Почти дословно ви предадох разговора. Той е към края на подкаста. Явно се е обучила онлайн с някое клипче и се опитва да припечелва така. Не знам и аз. Не мисля, че й е точно "професия".

# 2 539
  • Мнения: 515
Въпросът не беше насочен към мен, но...Много беше странна частта на тема с какво се занимава Мария. Първо, действително кандидатствала в някаква академия да учи право в родното й място, но ми звучеше сякаш това не е университет, може да греша.
После каза, че родителите й обаче я накарали паралелно да кандидатства в България, но не уточни дали е кандидатствала право и не останах с впечатление да е завършила.
После каза, че не е уеб дизайнер. Можела да прави сайтове, но на "уеб конструктор". Каза, че не знае езици за програмиране, искала да научи в бъдеще.

Намирисва на колежка на Шермин JoyJoy и Мартина и Нанито и и и ..........

# 2 540
  • Мнения: 5 417
Съфорумки, дами, другарки и колежки, драстичните операции на Надежда не са ОК.

Всеки има правото да прави със тялото си каквото иска. Но тук говорим за взаимоотношенията с партньор. Всичко й е фалшиво - косата, носът, очите, устата, брадичката, скулите, бузите, циците, кожата...
Замислете се как се е почувствал като се е оженил за една жена, а години по-късно се събужда до Майкъл Джаксън с гласа на жена му...
Не знаем дали ги е одобрявал тези корекции или е бил против тях, само че ги е финансирал.

Обаче има нещо друго по което можем да я съдим - изкарва се вечната жертва във връзките си. В брака и спомена нещо за семейството на мъжа си - тормозели я. После в София пак била с някой, който пак я тормозел. И какъв точно бил този тежък тормозът през 1 година съжителство - че я е нахокал за некви трохи дете детето направило, че й казал един път че била от провинцията и че била гледана в саксия... Егати тормоза! Малко издиша тук историята, но като си набърчи нослето, сбръчка веждите във формата на колибка, пусне обиграния тъжен гласец и използва ролята на майка - всички сме на нейна страна.
Понякога връзките просто не се получават и няма нищо лошо в това. Има обаче нещо гнило, когато ти винаги си жертвата.

Теорията ми е, че Надежда е истинската държанка, не Маги. Направила е дете на някой, изцоцкала му е парите да се тунингова, след някоя друга година и е писнало, развела се е и е получила щедри child support (как му се вика на български? детски осигуровки от родителя?) и си е била камшика обратно в България вече с стабилен доход от бащата и свободия да прави каквото си иска. Хващала се е с един-двама, никой не я е издържал, но винаги те са виновни, щото тя е вечната жертва и всички мъже сме свине, зли манипулатори и насилници. Решила е да се цели в по-млади будаленца с някой лев като Алеко, щото са по-лесни за контролиране от вече обиграната мамасита Нани. Пък ако не стане - поне ще си направи реклама.

Няма да я коментирам като майка, аз съм дете на разведени родители също, много добре знам за какво става въпрос.
И не, моля те, коментирай я! Личи си, че ще имаш много обективно мнение. 😐

# 2 541
  • Мнения: 4 113
Мария в надкаст не се изказа добре за Надежда.

# 2 542
  • Мнения: 1 548
Ми дай да вкараме тогава един ерген с катетър в процес на лечение на нещо си и да се възхитим на грижата за здравето му и че любовта е над тези неща.
По принцип не е лоша идея да има ерген с по-нестандартен външен вид. Проблемът е в самата концепция на предаването. Какъвто ще да е - тракторист, хигиенист, с катеретър, без катетър, висок 1,50, алкохолик… Все ще му се лепят, за да докретат до финала. Глупавите амбиции за инфлуенстърство и “лесни пари”.

# 2 543
  • Мнения: 453
Хмм, по-скоро Мария е от хората, които четат много книги за приложна психология и бизнес, как да станеш милионер до 30...и се опитват да печелят без да работят от 9 до 5 и да са обвързани с работодател. Да намери някаква freelance работа, която да й гарантира самостоятелност. Постоянно търси начини да печели повече пари, без да се скапва от работа. Не го казвам като критика и не намеквам, че е държанка/лека жена. Това усетих аз.

# 2 544
  • Мнения: 515
Хмм, по-скоро Мария е от хората, които четат много книги за приложна психология и бизнес, как да станеш милионер до 30...и се опитват да печелят без да работят от 9 до 5 и да са обвързани с работодател. Да намери някаква freelance работа, която да й гарантира самостоятелност. Постоянно търси начини да печели повече пари, без да се скапва от работа. Не го казвам като критика и не намеквам, че е държанка/лека жена. Това усетих аз.

Демек поредната пишман безработна занимаваща се с глупости като маса други "независими жени" в сезоните досега и очевидно не би върнала да е държанка и да живее близо до Витоша. JoyJoy Кво я защитаваш сега, не знам, всичките са един дол дренки.

# 2 545
  • Мнения: 4 113
Тука двамата се мачват (така ли беше модерната дума) защото и Алек каза, че иска да спечели състояние за да може после да не е зависим от робота на заплата и пр. Мария иска същото. Не знам защо я обявихте за златотърсачка. Жената иска това, което би искал всеки. И е хубаво че го иска на тия години. А не като останат 5 г до пенсия и изведнъж се сети как ще я кара и тогава да осъзнае, че никак не е било зле да се научи да инвестира и управлява парите си. Своите пари, спечелени с честен труд.

# 2 546
  • Мнения: 453
Все пак Мария може да успява да си докарва добри доходи онлайн по този начин.

# 2 547
  • Мнения: 1 548
Все пак Мария може да успява да си докарва добри доходи онлайн по този начин.
Не знам колко добри доходи може да си докарва, при положение, че дори не може да обясни какво точно прави. Явно само опипва почвата и няма много ясна представа как ще ѝ се случат нещата… В такъв случаи претенциите за скъпи апартаменти са малко неадекватни. Дано все пак намери пътя си, де.

# 2 548
  • Мнения: 5 417
Ей, разкостихте ги тези ергенки. Четох назад, някой говореше за това, че споменават бг мама с добро в подкастите. Скоро няма пак да се случи. Като гледам и фейсбук задминахме. Може да бъркам, но друг сезон не помня да се е обсъждал само и единствено външния вид на участниците. Положението е, ако си оправил нещо, защо си го оправил. Ако не си, защо не си.😁 Майки, деца, родители, всичко в кюпа. Каквото нивото на сериала, такова и тук.
 А всъщност, тази година е сезонът с най-много стратегии, пешки почти няма, силни характери и можеше толкова много да се обсъжда играта им. Алек също е енигма, не се открива нито пред публика, нито пред ергенки.
 savii_, аз не виждам други подобрения. Вчера погледнах колажът на Нани преди и сега и си направих експеримент. Сложих пръст, върху ненаправения и нос и се появи познатата ни Нани. Не разбирам и каква е тази, почти маниакална устременост да се плюе, толкова яростно по даден персонаж. Това са едни обикновени хора, всяка с минусите и плюсовете си. Честно казано, всички оставащи са ми симпатични. Играят си играта и се опитват да стигнат, колкото може по-далеч. Защото отдавна се разбра, че това риалити е за всичко друго, но не и за любов.
 Някой каза, че Маги е ненавиждана за това, че е първа в листата на Ергенът. Но аз виждам две на най-високата позиция. Даже Нани дръпна малко по-горе, ако съдя по отношението на Алек. С две думи, трябваше и двете да са недолюбвани. Но е факт, че всички момичета до сега се изказват ласкаво за Надежда и в съвсем друга посока за Маги.
 Та най-вероятно не е това причината.
 А и още нещо се присетих. И аз съм от тези, които душкат. Когато мъжът ми го няма или децата и ми липсват отивам и заравям нос в гардероба за да усетя миризмата им. И ми става хубаво и спокойно. Чакам си психичната експертиза с нетърпение😁
Миленка си го каза - миризмата най-лесно ни връща приятни и понякога носталгични спомени. Понякога те удря определен аромат и почти се пренасяш на даденото място. Дори  ми се насълзяват очите (не по другата причина 😂). По този повод пак текст от една песен.

"Sometimes a certain smell will take me back to when I was young
How come I'm never able to identify where it's coming from?
I'd make a candle out of it if I ever found it
Try to sell it, never sell out of it, I'd probably only sell one"

# 2 549
  • Мнения: 453
Трябва да отбележа, че и момчетата не й зададоха добри въпроси в тази връзка.
Просто момичетата, които не бяха в по-главни роли и не бяха имали достатъчно интеракция с Алек, ги оставяха половината подкаст да разказват за себе си, работата си, хобита, чак ставаше досадно.
По-главните обаче говорят повече за предаването. Даже си помислих, че няма да попитат Мария нищо друго. Случайно стана въпрос, защото Туджаров отбеляза, че говори много добре български и я пита от колко време е в страната.

Общи условия

Активация на акаунт