💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 40 327
  • 762
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 215
Браво на Светльо, спокоен и уравновесен,  става ми фаворит сред мъжете

# 241
  • Мнения: 967
Скрит текст:
Играта вчера беше тъпа и предполагаше към такъв развой. Нарочваш една двойка и удряш всичко негативно там. Милиционерите щяха да спечелят, ако ги нямаше двата специфични въпроса в края - коя е била двойкаджийката и кой е най-нехаресван, където Кристиян провилно изходи от логиката, че София има 30 000 последователи и е сравнително най-позната на зрителите, но жена му не се усети.
Ако всички въпроси бяха на базата на факти от живота на останалите няма начин да казваш едни и същи и да спечелиш. Тогава наистина ще стане ясно мислят ли едно и също съпрузите или не.

Другото, което ми направи впечатление - коалиционните партньори за всичко негативно посочваха СиТ, но
на хубавите въпроси полицаите и перничаните се посочваха взаимно. Тоест СветлИ и жена му остават третото колело и евентуален бушон на финала. Да не стане така, че накрая баш стратегът, дето формУЛира коалицията да остане малко излишен и много изненадан? 😂😂😂
Анджак де! 😂 Първите бушони (Йо и Руци) изгоряха, време е за следващите. Затова пиша, че други са "стратезите". Нямам информация, само предположения, ще видим накрая, но имам усещането, че МиВ и МиК ще запазят отношенията си и след финала, което не е лошо разбира се. Замислих се за Сиянка, кофти е да нямаш приятели, защо ли?

Еликсче, права си, че съм предубедена. Simple Smile
Скрит текст:
имах "удоволствието" да работя с перничани. Като извадени от един калъп са, безпардонни и нахални, лицемерни нагаждачи, които се имат  за нещо повече и си мислят, че са центъра на вселената. Говорят едно, вършат друго.

Мисля, че тя няма приятели заради мъжа й. Как си представяте Светльо да допусне друга обич в живота на жена си, освен себе си? Приятелите се обичат, нали? Тяхното мнение също е важно....а Светльо това не би го допуснал. Контролира я яко (не зная какви методи използва, защото в шоуто не показват всичко, а и там е доста по-прикрит), но така ми се струва.

Колкото за третото колело, може и да сте прави, но си мисля, че Светльо ако се почувства застрашен, ще им завърти някоя интрига и ще ги скара. Голям е стратег.

# 242
  • Мнения: 723
Харесвах Галето и Петър в началото, а сега само Петър. Галя ми се вижда обиграна, до някаква степен фалшива, крои си и тя неща и хич не ми е толкова добричка, спокойна, усмихната и добронамерена, както беше в началото. Мишето е същата работа, но при нея се вижда повече. За момента съм за Светли и Сияна. Нямам търпение Маргото и мъж да си ходят вече.

# 243
  • Мнения: 1 555
Ох Данчо Потния ме умори от смях.... Било бебето на дявола.... Ама като го прави бебето не мисли, ще реве ли или не. Такива погледи, все едно да не казвам къде му бъркат.....

# 244
  • Мнения: 967
Хайде сега коалицията започна да ги успива, само и само да не им спретнат контра-коалиция.
Светльо е голям психолог, но истински съм изненадана от Венци - леле мале, каква скрита лимонка еее...може той да се окаже най-големия стратег. Совите не са това, което са, дами и господа. Sweat Smile

Добавям след като чух сега Йордан - за мен той е домашен насилник (нарцисист). Обичал бил да я дразни, за да си доказва, че тя го обича! А тя е развила Стокхолмски синдром. Нещата ще се задълбочават при тях, не й блазкам хич даже. Надявам се на нея в един момент да спре да й пука и да се отърве от този...хайде, няма да ползвам силни думи.

# 245
  • Мнения: 1 963
Какво е направил Венци? С какво е скрита лимонка? Аз лично го смятам за добър и чувствителен мъж.

# 246
  • Мнения: 967
Какво е направил Венци? С какво е скрита лимонка? Аз лично го смятам за добър и чувствителен мъж.

Тръгна да се обяснява, че те ама въобще почти и само малко били коалиция. Е, съвсем малко са си обсъждали как да гласуват и да се подкрепят, ама кво толкоз. За мен това е двулично, защото сега видяха, че останаха три двойки срещу четири и коалицията не е по-силна в момента. Според мен той го изигра Троянски кон. Все пак да не забравяме, че това е състезание и има победители, така че Венци играе хитро. Освен това смятам, че само се прави на добричък, обаче отвреме навреме като си изпусне нервите и показва друго лице. Как само овикваше Мишето на играта с яйцето на Фаберже....

# 247
  • Мнения: 2 918
Ужасно е фалшив Светльо, а Сияна го боготвори, защото е изцяло зависима от него. Толкова комплексирана изглежда, че ако не беше толкова злобна бих й съчувствала, но уви сега не.😄

# 248
  • Мнения: 4 476
Коя двойка е номинирВана?

# 249
  • Мнения: 1 441
Ужасно скучка игра! Радостна съм за залога на Марго🤣 Дано са на телевизора и си заминат...

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 3 817
Не ми хареса играта тази вечер. Вярно, че гледах отгоре, отгоре, направи ми впечатление, че един от мъжете нямаше елек под якето, но не видях кой точно? Някой видя ли, кой беше мъжа? И друго, че Светльо беше тих, беше, но направо са нереални тези 9 минути! Утре сечта ще е безмилостно жестока..

# 251
  • Мнения: 1 963
Оу утрешната игра очаквах 😁
Съревнование в директен двубой, сега ще и между жените и между мъжете. О ще бъде интересно, в такива игри ми се вдига адреналина само като гледам 😅

# 252
  • Мнения: 1 384
Утрешната игра ще е ужасна за мен, духането през тръбичка уста в уста няма да го коментирам.

# 253
  • Мнения: 54
Първи беше Венци не видях да сваля елек.

# 254
  • Мнения: 1 871
Хора аз имам някакви съмнения за един монтаж. Преди игрите София/Ели/Михаела водеха разговор, който от тези изказвания ми се стори, че говорят след като са минали бая бая игри как са си развили връзката и т.н./имам предвид, че вече са на финалната права/?? Някой друг прояви ли такива съмнения или само аз нещо си втълпявам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт