ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 116

  • 13 113
  • 200
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 609
То и аз искам  хубаво време, ама трябва да вадя ските.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 14 781
На букви по етикетите не вярвам отдавна... Аз съм едра и съм за XL и L зависи дали е за горната или долната половина, обаче имам и 1-2 неща на които пише S и то блузи Joy Имам и с по повече хиксове, ама тях да кажем че махвам с ръка и решавам че дребните китайки на това викат ХХХL Grinning
Есовете може би са от сайтовете/марките за дебели, и аз имам една такава рокля.
За сравнение - на Х и М нося същите размери - XL горе и L долу, другите ясно, че не винаги са същите и трябва да се гледат.

А, има и такива, които са мислени за "овърсайз", пък човек установи, че и по тялото стоят добре, и това ми се е случвало.

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 13:22 от Магдена

# 152
  • Мнения: 13 423
Не знам вече, точно тези на които ми пише S са купувани преди доста години и не помня. Но от plus size сериите защо да има размер S? Grinning Та те почват от L и от XL по принцип. Ядосвала съм се много пъти като видя серия която не е изрично за едри хора да завършва до L, каквато блуза малко трудно ми побира всичкото прелести... обаче пък като видя на какви сантиметри отговаря XL от вече голямата серия, ми идват с малко отгоре.
Резултатът е че меря и много не гледам какво пише на етикета. То или ще ми стане, или няма но с етикети и с кантари не се занимавам Grinning

# 153
  • Мнения: 3 479
Не думай. Аз летя в неделя за България и искам хубаво време.
Близо 40 дни съм на "режима" и съм около 5,5 кг надолу. Ето къде е бил препъникамъкът.

Леле режим на ходене в БГ... това би било най голямото предизвикателство. Аз като почна от първата баничарница , мина през гозбите на мама и приключа с вино с приятели... добре че през деня е спринт постояннен иначе не знам...

# 154
  • София
  • Мнения: 7 858
Днес тренировка с дъмбели за цяло тяло- 20 мин + пътечка с наклон- 10 мин.
10 000 крачки.

Прекалих с количеството храна и сега ми е тежко, добре че поне е режимна.

ОМАД- голяма купа с череши, салата с много зеленчуци, маслини+ тофу с хранителна мая и купичка киноа с печени зеленчуци

До сега не бях правила зеленчуци на Air Frayer, получиха се хрупкави и супер вкусни.
Приготвих моркови, тиквички и червени чушки.
А дали и патладжан би станал добре, някой пробвал ли е?

# 155
  • Мнения: 5 101
Иля, ако го мариноваш, да. Иначе за мен не е вкусен. Аз довечера също съм на зеленчуци на фраер - тиквички, морков, чушка и лук. С малко масло и риган. Мръвката е телешка наденица. На обяд бях на зелен фасул с телешко. Вече не помня дали тук писах, но лекарката ме скастри за всекидневния ОМАД, та ще си го правя от 1ви до 14 ден на цикъла само.

# 156
  • София
  • Мнения: 7 858
Стоуни, значи се отказвам от патладжана, но и аз ще добавя лук следващия път.
А какво пречи ОМАД на цикъла, нещо на хормоните ли влияе?

# 157
  • Мнения: 5 430
Ели, аз съм със специфичен проблем и изкушенията вече не ме влекат. Преди беше неудържимо положението, но сега е спокойно. И все пак не мога да ям домашна храна по всяко време, та се налага и да се взема храна за вкъщи/да се ходи на ресторант.

# 158
  • Мнения: 7 781
Херц, любима, къде си?

в командировка, дебелея трайно Animal PigAnimal PigAnimal Pig
от днес съм на нещо суперрестриктивано, защото не мога да се гледам вече
само не мога да реша дали да е моно или японско чудо,
толкова съм кръгла, че съм си за програма само на протеинови шейкове, и то макс три на ден

много ми харесва омада на Иля, но нещо не мога да го приложа трайно
карам 2-3 дни и после се разсейвам

йога в понеделник, три дни с по над 20 хил крачки

рапорт даден People Cop

# 159
  • Мнения: 5 101
Утре имам скъп рожденик и сигурно и торта ще си позволя (ако изглежда апетитно), но от неделя ще пробвам 1 седмица карнивор. Някой от кето мацките с мен? Имам един кожен проблем и подозирам, че ще се оправи с такова хранене.

# 160
  • Мнения: 7 781
за една седмица не се оправят кожените проблеми
как ще го правиш?

# 161
  • Мнения: 5 101
Този проблем се появи преди няколко дни и става въпрос за пъпки. Не е кой знае колко сериозно, просто си го навих на пръста. Мисля си, че ще се повлияят, защото храненето в последно време яко ми куца. Не искам да изпадам в подробности там, защото наистина ме е срам Sad така че появата на пъпките съвпадат с влошаването на храненето.
Иначе месо, яйца и масло. Имам и малко зрял чедър, ако ми писне, но със сигурност за седмица няма. Месото ми е основно телешко. Яйцата са от Лидл.

# 162
  • Мнения: 3 301
Точно от масло, яйца, мляко, сирене и кашкавал ми излизат на мен пъпки, защото са мазнини.

# 163
  • Мнения: 5 430
Herzen направо ме разби с този режим само на протеинови шейкове. Те не са ли с много захар? Аз така или иначе не мога да ги пия, но да попитам все пак.

# 164
  • Мнения: 5 101
Точно от масло, яйца, мляко, сирене и кашкавал ми излизат на мен пъпки, защото са мазнини.
Вероятно е нещо към млечния белтък. В карнивор млечните са глезотия. Основа са месата. И друг път съм споделяла, но по време на карнивор съм имала най-хубава кожа, структура на тялото и хормони. И плочки на корема. Беше ужасно скучно обаче.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт