Как да съм красива за родилното?

  • 6 087
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 348
Цитат на: beep

Ко ти пука? Пак си си била хубава.
Сега да кажа - от медицнска гледна точка е забранено  ползването на грим  по време на престоя в болница и изобщо при посещение на лекар. Друг е въпроса, 4е на мен ми е някак си гротескно...

НЕ искам никой да обидя!

От грим до грим  Laughing  моя дневен например представлява, крем, спирала и гланц... бих казала че  е направо незабележим  Wink просто изглеждам като грижеща се за себе си жена...
Но за кума ни, например, аз съм много измита  Laughing  всичките му гаджета са тип фолк певици  Laughing  а е толкова готин иначе  ooooh!

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Цитат на: beep

Сега да кажа - от медицнска гледна точка е забранено  ползването на грим  по време на престоя в болница и изобщо при посещение на лекар. Друг е въпроса, 4е на мен ми е някак си гротескно...

НЕ искам никой да обидя!


В какъв смисъл е забранено от медицинска гледна точка ? За първи път чувам подобно нещо Shocked
Другият вариант е лекарите при които съм раждала два пъти просто да са направили пропуск и да не са ме предупредили да тази забрана.
Хм..но аз пък първият път си следих бременноста при един, раждах при друг, а вторият път трима различни лекари ми следиха бременността и раждах при четвърти и пак никой от тях не ми каза като ги посещавам да ходя негримирана......

# 47
  • Мнения: 17 414
Ами то не се спазва де, ама си го пише в книжките. Целта е да не се замаскират  някои промени в цвета на устните, кожата , ноктите.

# 48
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Е кажете ми как да се наглася за исписването,като дори нямаше топла вода. #Shocked За да си направиш тоалет преди визитация трябва да отидеш до стаята на сестрите,където ти дават кофа с топла вода и канче. #Shocked А какъв студ беше в банята..........А вие ми говорите за горещ душ и миене на косата. Neutral Face

# 49
На мен са ми казвали само, че трябва да съм без лак на ноктите, защото може да посинеят и да не се видят.

# 50
  • София
  • Мнения: 10 348
Цитат на: nadeto123
Е кажете ми как да се наглася за исписването,като дори нямаше топла вода. #Shocked За да си направиш тоалет преди визитация трябва да отидеш до стаята на сестрите,където ти дават кофа с топла вода и канче. #Shocked А какъв студ беше в банята..........А вие ми говорите за горещ душ и миене на косата. Neutral Face

Къде си раждала  #Shocked  аз преди да отида в родилното се уверих, че в стаята ще имам баня и тоалетна!
Аз отидох с бецветен лак. Лекарите не ми бяха казали, но маникюристката ми ме предупреди  Wink

# 51
  • Мнения: 46 627
Цитат на: dodo_dodo
В какъв смисъл е забранено от медицинска гледна точка ? За първи път чувам подобно нещо Shocked
Другият вариант е лекарите при които съм раждала два пъти просто да са направили пропуск и да не са ме предупредили да тази забрана.
Хм..но аз пък първият път си следих бременноста при един, раждах при друг, а вторият път трима различни лекари ми следиха бременността и раждах при четвърти и пак никой от тях не ми каза като ги посещавам да ходя негримирана......


Мен ме накараха да съм без грим, имах само молив за вежди, че мойте са почти руси, но те не забелязаха, защото съм спец  Mr. Green
Освен това ме накараха да си махна маникюра и да съм без лак  Twisted Evil

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Я, каква интересна темичка се е заформила, докато съм бляла! Вмирисана и некъпана не бих стояла никога! Вярно, че раждах лятото, но съм готова (и съм го правила) да се къпя със студена вода, само и само да съм чиста. Радвам се, че не ми се наложи - имах хубава баня на разположение, и на следващия ден се изкъпах (и на по-следващия  Mr. Green )
Абсолютният минимум е частично измиване - крака, мишници, врат и интимни части. Иначе, сори, ама гадно беееее  Sick
А за лекия грим спор няма - кара жената да има по-приветлив и по-здрав вид. За мен той се състои от крем, лек руж (който мацвам и за дискретни сенки на очите, ако не слагам пълен комплект цветове на войната), спирала, балсам за устни с или без гланц отгоре. Туй то. Време за нанасяне - 2 минути.

Цитат на: sladka hapka
И гримовете си нося в родилното винаги.

Ако не знаех колко деца имаш, щях да реша, че си ходила в родилното да раждаш поне 4-5 пъти от това ти изявление  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 18 542
Е чак пък красива за родилното... Rolling Eyes  по-скоро за  изписването  Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 10 348
Цитат на: cheta
Е чак пък красива за родилното... Rolling Eyes  по-скоро за  изписването  Wink

Е то за изписването и иде реч, ама покрай него минахме и покрай личната хигиена в родилното  Wink

# 55
  • Мнения: 6 243
Цитат на: boo


Цитат на: sladka hapka
И гримовете си нося в родилното винаги.

Ако не знаех колко деца имаш, щях да реша, че си ходила в родилното да раждаш поне 4-5 пъти от това ти изявление  Mr. Green

Добре де - носила съм и ще продължавам да нося докато ми свършат яйцеклетките и мъжо клекне Mr. Green  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 6 206
Аз съм отвратителна на моите снимки от изписването.
С дрехи от бремеността още, бяха ми забравили обувките в еуфорията, та по джапанки си бях. #Silly Гримирана, но подута, с кръвоизливи, дебела. Ужас, не искам да си спомням, ето я срамотията:
http://community.webshots.com/photo/172530620/172532381Reqbho
Направо не можех да се понасям първия месец след като родих, да не говорим за първата седмица. И Ив Сен Лоран да беше дошъл да ме гримира, пак същото плашило щях да си бъда.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 46 627
Цитат на: PoliaSp
Аз съм отвратителна на моите снимки от изписването..........


 #Shocked Как можа да го кажеш?
Изглеждаш супер и си ужасно слаба за родилка.
А джапанките не се забелязват  Laughing

# 58
  • Мнения: 17 414
Цитат на: PoliaSp
Аз съм отвратителна на моите снимки от изписването.
С дрехи от бремеността още, бяха ми забравили обувките в еуфорията, та по джапанки си бях. #Silly Гримирана, но подута, с кръвоизливи, дебела. Ужас, не искам да си спомням, ето я срамотията:
http://community.webshots.com/photo/172530620/172532381Reqbho
Направо не можех да се понасям първия месец след като родих, да не говорим за първата седмица. И Ив Сен Лоран да беше дошъл да ме гримира, пак същото плашило щях да си бъда.  Mr. Green


Ми направо си е наглост да твърдиш подобно нещо Wink Много си хубава даже!

# 59
  • Мнения: 6 206
Абе стига, моля ви се!
Наистина бях отвратителна, но много щастлива!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт