Есенните багри са красиви, МАРТенчетата са диви и игриви![

  • 7 944
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 515
lubricant,столчето е много сладко! PeaceДано на Раличка да й хареса. Hug

# 16
  • Мнения: 304
mila_pa, обривчето ни е само по бузките - кожата на места е зачервена и грапава, даже някъде и на люспи ми изглежда. Обикновено тръгва от една като пъпчица и за няколко дни обхваща и 2-те бузки.

# 17
  • Мнения: 299
Аз пък взех чорапки с пришита кожа към ходилото за вкъщи, а навън слагам за фасон едни мокасини. Тъмносини са, съвсем като за мъж, ама №13 Joy.

# 18
  • Мнения: 1 196
Манго,мерси за темата!
момичета,снощи ходихме до МОЛ-а на Стамболийски.Най-вдясно до касите има нещо като детски кът.Там има много хубави и на поносими цени бебешки обувчици,тип терлички-пантофки,ръкавички,шалчета.Нямах много време,но може скоро пак да отидем и да си избера нещо.А за студовете купих едни сладки китайски ботушки,от тези дето светят и писукат отдолу като гумените играчки!И струват само 8 лв. Crazy Ето ги
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=182213&photo=2

# 19
  • София
  • Мнения: 1 790
Привет и от мен.
lubricant нашето столче е същото, и ни е подарък, за сега съм много доволна от него  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 8 287
lubricant, честито столче да си го позлвате по предназначение, дълго, дълго Simple Smile

# 21
# 22
# 23
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Само се записвам, детето не ме оставя да седна на компютъра, а вечер обръщам внимание на таткото. А мен ме бройте вече жена- дойде ми  Joy

# 24
  • Мнения: 304
Може ли да си повторя 2 въпроса:

1. Какви месни пюрета давате /на коя фирма и какво съдържание/

2. Има ли бебче с 4 зъба вече?

# 25
  • Мнения: 178
lubricant, ще можеш ли да ми изпратиш на пощата субтитрите на филма angels in amerika защото мъжат ми каза че го има но е без субтитри ако можеш разбира се пощата ми е iskra.v.s@abv.bg благодаря ти предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 178
lubricant, не ми ги пращай ние ги намерихме

# 27
  • Мнения: 492
Може ли да си повторя 2 въпроса:

1. Какви месни пюрета давате /на коя фирма и какво съдържание/

2. Има ли бебче с 4 зъба вече?

давам Пюре от моркови, картофи и пиле на Нестле - точното му съдържание е: моркови 43%, картофи 25%, вода, пиле 8 %, растително масло, йодирана сол 0,15%. Калина го обожава.
давам и Пюре от пуешко месо с картофи и домати на Ганчев - съдържа: пуешко месо 15%, картофи, домати, слънчогледово масло, захар, вода.

mila_pa, обривчето ни е само по бузките - кожата на места е зачервена и грапава, даже някъде и на люспи ми изглежда. Обикновено тръгва от една като пъпчица и за няколко дни обхваща и 2-те бузки.

преди около една седмица на бузките на Калина се появиха няколко пъпчици, след два дни вече ги нямаше, а само на едната бузка остана такова грапаво местенце, но не по-голямо от грахово зърно,  да кажем  newsm78  нищо не промених от тогава, но в понеделник сме на консултация и ще го покажа на доки.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 19:07 от mila_pa

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 349
iskra.v.s, за субтитри аз ползвам тези сайтове http://DMCA-removal-from-Google/ и http://subs.unacs.bg/   newsm10

# 29
  • Мнения: 319
morgause, доколкото си спомням ти се чудеше дали в тамошните пюрета има пащърнак. Днес с удивление открих, че тук го има. На френски е panais, а на английски parsnips. Хем го има нарисувано на бурканчетата, а не бях обърнала внимание на съдържанието (все още не съм давала такива пюрета, да не си помислите, че давам без да гледам Flutter)

Аз още не съм допрочела старата тема, ама ще я прочета когато ми остане време, че сега варя тиква за малкия звяр Mr. Green

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 19:21 от p4eli4ka

Общи условия

Активация на акаунт