Отговори
# 240
  • Мнения: 1 584
 newsm59 Честит 1ви рожден ден на Мики!   newsm59

# 241
  • Мнения: 3 880
Добро утро
Честит режден ден на малката Микаела newsm38
Да расте здрава и щастлива и да радва всички около себе си  bouquet
Веси, и на теб честито  bouquet

голям зор видя и ти миналата година, като Риенката сега  Laughing

Риен, 13. е хубав ден за изпълзяване на мързеливи бебета Wink


Бибе, с момите българо/германки само на немски вече  Laughing ! Честито!  bouquet
Ааа Зиме, нИдей бърза така с поздравленията, рибата е още в морето Wink

# 242
  • Мнения: 1 610
Честит рожден ден на Микаела! Весе, да ти расте весело и здраво дете....
Апропо розовото нещо е за теб- отвори на Р  Wink

Честит рожден ден на мъжа на Мистик! Да ти е здрав и дълго да си го ползваш  Mr. Green

Добро утро! Отивам да си търся аватар. Термина ми е на 15ти според моя доктор, първоначално каза 9ти, но после го преизчисли по размера на бебето или както каза видеозона. После цяла бременност ме шашка , че било голямо. Иначе по дата на последна менструация , както се вижда по лентичката е вече пресрочен с 3 дни.

# 243
  • Мнения: 1 584
Добро утро! Отивам да си търся аватар. Термина ми е на 15ти според моя доктор, първоначално каза 9ти, но после го преизчисли по размера на бебето или както каза видеозона. После цяла бременност ме шашка , че било голямо. Иначе по дата на последна менструация , както се вижда по лентичката е вече пресрочен с 3 дни.

Риен, да не те шашкам и аз от рано сутринта - на сестра ми така и предсказваха как по-рано ще роди, че бебето било огромно...и тя накрая преноси с 10 дена и предизвикваха. Е роди се отгледано направо - колкото беше моята на 2м  Mr. Green - 4300.

# 244
  • Мнения: 1 610
Какво да ме шашкаш , Майра. То преди седмица беше според видеозона около 3900.Карай, като ме изписват мъжа ще донесе маратонките да го пускаме на училище направо  Mr. Green
Вчера скачах по стълби, чунким се сети да излезе...ТЦ! Crossing Arms
Стига с моето бебе, ВЕТО!

Днес четох в Билд , онази мама от Дари , която си приспа децата и ги удуши с найлонова торба, всъщност била пристрастена към форуми за Животни и Майки, гледала на таро карти.  newsm78 Това са и били странностите на жената. Сега не смея да си покажа тарото, което наскоро си купих  Crazy да не ме освидетелстват.

# 245
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Риен, ти още ли се моткаш по форумите  ooooh!  Hug Hug
Айде, че се изпренадахме вече, то не беше 9-ти, сега пък 15, - в крайна сметка ще е както казва видеозона да знаеш - аз първия път родих с две седмици по рано и сега втория се бях приготвила за 2 седмици по рано - ама нъцкиии - точно на дата от видеозона се роди и то 4,500 гр.  Wink

Честит 1ви рожден ден на Мики!  Hug Heart Eyes  bouquet

# 246
  • Мнения: 3 521
Весе, честита ти рожденничка - да е жива, здрава и много да я слушате малката мишка  bouquet


Мисти, наздраве и на твоята половинка. Всичко най-, най-... Hug

Риен, ти ако си решила да метнеш найлона на някого защо не започнеш със свекърва ти - ние ще гарантираме колко си се намъчила с оправянето на разни телефонни договори? Laughing

# 247
  • Мнения: 4 138
риенски, чух се с девицата, май ще успеем да се стиковаме.
аре че сум луднала. цунигуни на всички.

# 248
  • Мнения: 11 321
Честито на рождениците! 13 е велика дата!  bouquet
Наритвам отговорниците по ражданията в родилното и да ми е мирна главата.
Моля за съвет - Шнупи става ли за заешко име или е по-скоро кучешко?
Водим спор с щерката.
Мата, приятно опаковане! Чакаме те! Hug

# 249
  • Мнения: 3 880

Моля за съвет - Шнупи става ли за заешко име или е по-скоро кучешко?
Водим спор с щерката.

Незнам дали става, но аз не бих си кръстила кучето Шнупи hahaha Много несериозно звучи за кучешко име newsm78 виж, заешко по-може, пък и вероятността да тичаш в парка след заека си и да викаш на всеуслушание "Шнуууупиии" е малко вероятна, така че кръщавайте спокойно Laughing.
Ама и ти защо водиш спор с детето, остави го да си кръсти заека както му е кеф, не се меси в неща, които не са ти в компетенцията Wink Mr. Green

# 250
  • Мнения: 2 907
Нека първо изохкам, моля. Ох, Риено ма, защо миткаш още из форума? Нали дойде предсказаната от Мистрадамус дата? Мистрадамус не говори ей тъй да се намира на работа, а познава  Wink

Сега да изохкам за втори път. Ох, тази сутрин ходих да плащам таксата за живеене. 336е за това, че живеем на главната улица на селото, като никога няма място за паркинг когато търсим такова, шум от сутрин до вечер и повърня пред главната врата в неделя сутрин ( айриш пъба е на 100 метра...). Аз в Страсбург плащах по-малко такава такса, а живеех баш в центъра...Животът поскъпва.

А сега за трети път. Ох, одеве най-после купих подарък за мъжа ми. Най-глупавият подарък, който някога съм му купувала. Тъкмо да го тествам дали ще се разсърди, хаха.
А вчера пристига пакет от майка му с 10 кила опаковани коледни подаръци за нас и една кутия хаусгемахтен плетцхен. Понеже жената знае, че аз плетцхен никога не съм правила, рекла да ни ослади Коледата. Звъннах да благодаря и тя ми вика " Получихме картичката и снимките, какъв е този аутфит на Р.?" Аз се чудя за какъв аутфит говори, та т повечето снимки са на детето, само една с нас двамата. Казва ми " Тези шапки не са ли са се носели преди повече от век?". Аз и казвам, че синът и обича денди мода, не му харесват шапки ала Ерих Хонекер.
И тя ми казва " Ама той откога носи такива шапки?" Аз викам " Цилиндър се казва шапката и я носи откакто си запълни гардероба с подходящите за него дрехи и аксесоари"  Laughing Тишина отсреща. Пак аз съм виновната. Затова че имам суетен мъж. Кой ще познае на колко години става днес? Сърфи и Вечка да мълчат. И Приятелката и тя, че му е виждала наталната карта.
Ей това е критичната снимка - Цък Много страшно, няма що....

# 251
  • Мнения: 1 178
мистър Р. не_по малко от 35 и не повече от 36. (какво печели поzналата?)

да са живи и zдрави рожденниците   bouquet някой улучил ли е и петък?

# 252
  • Мнения: 1 817
Веси, да ти е жива и здрава малката рожденничка!  Hug
Да расте, да щурее и много да ви ядосва!  bouquet
ЧРД на Мики!  newsm59 newsm38 newsm51

# 253
  • Мнения: 3 521
Мисти, ама свекърва ти сериозно ли обръща внимание какви дрехи носи ХХ-годишният и син???
Ще падна!
Разбирам го Пешев що не желае да живее в ДЕ - и аз не бих. Wink

# 254
  • Мнения: 1 610
Сърфи, няма нужда да я душа свекървата. Ако й скрия телевизора, ще е достатъчно.  Joy Ще пукне от напрежение без телевизия и сапунките.

Аз залагам на 43, Мистрадамус.Не защото му личат, а защото се бях подлъгала в началото на годината по младежкия му вид ...Не разбрахме какъв е подаръка...Кажи, че ще се пукна ..., я от любопитство, я от нещо 4-килограмово  Mr. Green
Мистрадамус, има още време да започне раждането.И да приключи на днешната дата. Иии много пари искат от общината ви...кожодери!Какво стана със СтрасТбург? Аз уговорих мъжа пролетта да прескочим до там.

Чувствам се виновна, че донатоварих Мата.  Sad  Дано моята приятелка да е сериозния човек, а не Мата, че последната и без това  има достатъчно грижи.
Хайде до после!

Общи условия

Активация на акаунт